Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ASN] Dystanse a napęd quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przy Q mozna założyc dystanse, na twoim miejscu najpierw załóż koła i bedziesz widział jakich dystansów potrzebujesz.

Opublikowano
  • Autor

czyli nie ma zadnych przeciwskazan przy Q aby załozyc dystanse, kwestia tylko jaka grubosc...

Opublikowano

mysle ze tak , skoro do ośki nie ma to logicznym jest ze do Q tez nie powinno byc zadnych przeciwskazań.

Opublikowano

Moim zdaniem do Q mozna zalozyc dystanse wylacznie na obie osie, a autor tematu mowi wylacznie o tyle...

Opublikowano

Dlaczego tak sądzisz ????[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 12:36 _________________________________________________jesli tak miałoby byc , to rowniez nie mozna byłoby załozyc różnych szerokości opon miedzy przodem a tyłem.

tak mi sie wydaje

Opublikowano

jesli tak miałoby byc , to rowniez nie mozna byłoby załozyc różnych szerokości opon miedzy przodem a tyłem.

tak mi sie wydaje

Bo tak wlasnie jest.

Roznice w szerokosci opon miedzy osiami widzialem do tej pory wylacznie w R8, ale tam moze byc juz nowsza generacja torsena...

Opublikowano

No to RUDEBOY sory ale bedziesz musiał jezdzic jezdzic kapciami schowanymi w nadkola. Ale na moje to cos tu nie gra skoro z przodu jest ok , a tył jest mocno schowany :thumbdown:

Opublikowano

Ale na moje to cos tu nie gra skoro z przodu jest ok , a tył jest mocno schowany :thumbdown

Ja mam tak samo .. Delielków od felg nie dało sie załozyć . Dałem dystanse 10 mm na tył i jest ok.

Ale mozna i mniejsze 7 mm .

U mnie ET jest 42.

Opublikowano

RUDEBOY, napisz do do poźka - on jezdzi z dystansami, zawiasem -38 + felgami 18"... nie wiem tylko jak wyglada u niego sprawa ocierania o nadkola na przyklad...

Wiem, ze niedawno malik testowal jakies dystanse i przy sprezynach -30 oraz felgach 17" (+ seryjne miekkie amory) podczas jazdy po dolkach cos tam ocieralo...

Opublikowano
  • Autor

no i własnie załozyc czy nie ?? oto jest pytanie. wiem ze cos Poziek kiedys pisał ze w USA jezdza takimi audi z tyłu z szerszymi oponami ale teraz nie wiem czy cos nie pokreciłem :gwizdanie:

i czy cos mi sie nie zdupi bo naprawa pewnie nie bedzie tania...

Opublikowano

Dystanse 20mm i będzie git. cuber ma zawias -20mm i na takich dystansach nic nie ociera. Nie wiem jakie ma ET, zapytaj.

Opublikowano
  • Autor

a cuber ma Q czy FWD

no i własnie cuber ma napęd przód a ja chce wiedziec jak to sie bedzie miało przy napedzie Q jak wsadze na tył dystanse

Opublikowano

Moim zdaniem do Q mozna zalozyc dystanse wylacznie na obie osie,

Po mojemu tez by tak było . Jesli tak jest to zakładaj po 7 mm na koło i bedziesz miał z bani ..koszt takich dystansów niewielki ( w porownaniu do 20 mm ..ktore powinny byc juz z centrowaniem) :th:

Opublikowano
  • Autor

kurde no własnie problem w tym ze ja chce tylko tył wyciągnąc a przodu NIE !! załozenie dystansów na dwie osie mija sie z celem bo zas przód bedzie wystawał a tył bedzie równo a cos takiego mi sie nie podoba chodzi mi tylko o to zeby przód i tył wygladał optycznie tak samo a wiadomo ze tylne koła zawsze sa troszke schowane, w poprzednim aucie tak miałem zrobione i było super tylko nie wiem jak to sie ma do napedu Q a jeszcze mam tiptronica.

no i wyjasniło sie... nie mozna w Q tak zrobic, no nic trudno.

Opublikowano

czytajac wasze komenty to faktycznie mozna wywnioskowac ze moglby sie pojawic jakis wiekszy problem z tego tytulu.. ale sadze ze jesli dasz dystanse na tyl przy napedzie Q to nic sie nie stanie.. naped jak to naped. bedzie napedzal.. a to ze R8 ma wiecej mocy na tyl (60%) to i tak to nie jest wartosc stala poniewaz to zalezy od sytuacji w ktorej samochod sie w danym momecie znajduje.. mysle ze warto sprobowac i sie przekonac.. ja martwilbym sie bardziej o lozyska

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.