Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] PO KOREKCIE PRZEBIEGU MRUGA KROPKA PRZEBIEGU DZIENNEGO.


lasken

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Kupiłem kabel vag k+can. Chcialem sprawdzic z ciekawosci czy poza diagnostyka faktycznie mozna zmienic nim przebieg w liczniku. Przebieg sie zmienil lecz po tym fakcie caly czas mi mruga kropka przebiegu dziennego w liczniku. Jest tak juz od miesiaca. Odpinalem akumulator i nic nie pomaga. W sumie w niczym to nie przeszkadza ale strasznie mnie denerwuje. Proszę o jakiekolwiek sugestie. Z gory serdecznie dziekuje. POZDAWIAM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Kupiłem kabel vag k+can. Chcialem sprawdzic z ciekawosci czy poza diagnostyka faktycznie mozna zmienic nim przebieg w liczniku. Przebieg sie zmienil lecz po tym fakcie caly czas mi mruga kropka przebiegu dziennego w liczniku. Jest tak juz od miesiaca. Odpinalem akumulator i nic nie pomaga. W sumie w niczym to nie przeszkadza ale strasznie mnie denerwuje. Proszę o jakiekolwiek sugestie. Z gory serdecznie dziekuje. POZDAWIAM :hi:

Oj... nie ładnie... :gwizdanie:

I o takich sprawach piszesz tu na forum...

Teraz moze to nie przeszkadza, gorzej bedzie jak trzeba bedzie sprzedac autko

Uwazaj bo jak ktos na google znajdzie Twoj tekst...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Kupiłem kabel vag k+can. Chcialem sprawdzic z ciekawosci czy poza diagnostyka faktycznie mozna zmienic nim przebieg w liczniku. Przebieg sie zmienil lecz po tym fakcie caly czas mi mruga kropka przebiegu dziennego w liczniku. Jest tak juz od miesiaca. Odpinalem akumulator i nic nie pomaga. W sumie w niczym to nie przeszkadza ale strasznie mnie denerwuje. Proszę o jakiekolwiek sugestie. Z gory serdecznie dziekuje. POZDAWIAM :hi:

Oj... nie ładnie... :gwizdanie:

I o takich sprawach piszesz tu na forum...

Teraz moze to nie przeszkadza, gorzej bedzie jak trzeba bedzie sprzedac autko

Jak piszesz żeby pisać to lepiej tego nie rób, zauważyłem, że masz do powiedzenia najwięcej w działach technicznych w sprawach o których pojęcia za wiele nie masz. Może kolega kupił nowy zegar żeby mieć FIS i sobie teraz ustawia przebieg, nie znasz sprawy, to głupio nie komentuj.

Mi sie zdarzyło, że mrugała ta kropka po wgraniu złego eepromu ale ten temat raczej Ciebie nie dotyczy. Próbowałeś ponownie wpisać nową wartość? Dużą róznice masz tych wskazań? Do kilku tys. można zmienić Vagiem jak sie zna pin, może tam wyjdzie dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszesz żeby pisać to lepiej tego nie rób, zauważyłem, że masz do powiedzenia najwięcej w działach technicznych w sprawach o których pojęcia za wiele nie masz. Może kolega kupił nowy zegar żeby mieć FIS i sobie teraz ustawia przebieg, nie znasz sprawy, to głupio nie komentuj.

Sam głupio piszesz :cool1: pisze wyraźnie że po korekcie licznika czyli go cofał. Nie czytasz dokładnie i robisz komuś wykłady :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszesz żeby pisać to lepiej tego nie rób, zauważyłem, że masz do powiedzenia najwięcej w działach technicznych w sprawach o których pojęcia za wiele nie masz. Może kolega kupił nowy zegar żeby mieć FIS i sobie teraz ustawia przebieg, nie znasz sprawy, to głupio nie komentuj.

Sam głupio piszesz :cool1: pisze wyraźnie że po korekcie licznika czyli go cofał. Nie czytasz dokładnie i robisz komuś wykłady :facepalm:

- Usługa cofania licznika jest legalna - mówi podinsp. Mirosław Micor, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. - Jeśli jednak ktoś świadomie sprzedaje samochód, w którym cofnięto licznik kilometrów, dopuszcza się oszustwa. Osoba, która kupi takie auto może dochodzić swych praw z powództwa cywilnego

No niestety, czynność zwana korekcją licznika nie jest zabroniona, zabronione jest jego cofanie i ukrywanie tego przed potencjalnym kupującym, sama czynnosc można wykonywać do woli i prawo tego nie zabrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze wyraźnie że po korekcie licznika czyli go cofał.

może kolega go nie cofał, tylko podkrecal zeby miec oryginalny przebieg :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy migajacej kropki w liczniku kolegi lasken. Co kolega robi z własnym autem... nie powinno nas obchodzic.

Wszelkie wycieczki osobiste spowodują, ze wrzuce ten wątek do kosza.

Kazdy post nie w temacie spowoduje kłódke.

Dziekuje za uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy migajacej kropki w liczniku kolegi lasken. Co kolega robi z własnym autem... nie powinno nas obchodzic.

Wszelkie wycieczki osobiste spowodują, ze wrzuce ten wątek do kosza.

Kazdy post nie w temacie spowoduje kłódke.

Dziekuje za uwage.

Władza daje swoje" i Jestem Bogiem " tyle mogę powiedzieć na Twoje OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy migajacej kropki w liczniku kolegi lasken. Co kolega robi z własnym autem... nie powinno nas obchodzic.

Wszelkie wycieczki osobiste spowodują, ze wrzuce ten wątek do kosza.

Kazdy post nie w temacie spowoduje kłódke.

Dziekuje za uwage.

Władza daje swoje" i Jestem Bogiem " tyle mogę powiedzieć na Twoje OT.

Dobrze że Ty powiedziałeś tutaj cokolwiek na temat.

Kolego lasken, probowałeś VAG-iem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cofam przebiegu. Niektórzy widocznie nie znają pojęcia słowa " Korekta ". Najbardziej śmieszą mnie takie typki które nie mają nic do powiedzenia na dany temat żeby pomóc a muszą wtrącić swoje trzy grosze: po co to robiłeś, jak tak można robić, cofanie jest nielegalne. Śmieszni ludzie, muszą mieć mało przyjaciół i zajęć we własnym życiu że są tacy nadwrażliwi. A wracając do tematu: Wartość wskazania przebiegu korygowałem programem VAG COMMANDER. Po wgraniu nowej wartości miga ta kropka pomiędzy kilometrami przebiegu dziennego a metrami np. 104.6 .

Jeszcze raz zaznaczę dla nadwrażliwych: Chciałem sprawdzić czy faktycznie w kablu Vag K+Can jest możliwość korekty przegiegu, właśnie po to gdyż chciałem sobie kupić używany licznik z fisem a wtedy musiałbym ustawić taki przebieg jaki mam. Poza tym gdyby ktoś myślał logicznie to śmieszne jest cofanie 17 letniego autka. Nikt inteligentny nie uwierzyłby tak czy inaczej w przebieg rzędu np 180 tysięcy. Na dodatek dopowiem kolego danu44 że przebieg nie świadczy o stanie technicznym auta gdyż składa się ono z różnych części które każde z osobna można wymieniać i zostanie tylko goła buda. Dzięki za pomoc wszystkim tym którzy zajęli się wątkiem a nie dogadywaniem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się nazywać tematy jeden z drugim . Śmieszny jesteś ty. Po korekcie przebiegu . Nie napisałeś ze chcesz zmienić licznik i nie zapytałeś czy po zmianie i wprowadzeniu będzie oki. Czy można Vagiem wprowadzić ten sam przebieg który był na starym liczniku. Tyle osób wymieniało że odp. byłby szybka i rzeczowa . A ty od d*py strony zadajesz pytanie i masz pretensje że ktoś ci mówi o cofaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się nazywać tematy jeden z drugim . Śmieszny jesteś ty. Po korekcie przebiegu . Nie napisałeś ze chcesz zmienić licznik i nie zapytałeś czy po zmianie i wprowadzeniu będzie oki. Czy można Vagiem wprowadzić ten sam przebieg który był na starym liczniku. Tyle osób wymieniało że odp. byłby szybka i rzeczowa . A ty od d*py strony zadajesz pytanie i masz pretensje że ktoś ci mówi o cofaniu .

a co cie to obchodzi co ja chce zrobić. Napisałem o migającej kropce i jeśli znasz odpowiedź na to jakże nurtujące pytanie to powinieneś odpowiedzieć a jeśli nie to nie zaśmiecać wątku, ładnie kliknąć cofnij na klawiaturze i to wszystko. Nie mam ochoty się przegadywać bo nie w tym rzecz. Chodzi o rozwiązanie problemu a nie gdybanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie zdarzyło, że mrugała ta kropka po wgraniu złego eepromu ale ten temat raczej Ciebie nie dotyczy. Próbowałeś ponownie wpisać nową wartość? Dużą róznice masz tych wskazań? Do kilku tys. można zmienić Vagiem jak sie zna pin, może tam wyjdzie dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...