Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Po dokręceniu łożyska w tylnim kole świeci ktrl abs i piszczy.co jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem poniewarz po dokreceniu tylnych łozysk w mojej a4 B5 96 r świeci i piszczy kontrolka od ABS.jak jade po woli wszystko w poządku ale jak jade szybciej tak ok 80 na godzine zaczyna piszczec i sie świecic.co sie dzieje z gory dzieki za pomoc.prosze pisac na PW dzieki wielkie

Opublikowano

Kolego widocznie gdzies czujnik nie odczytuje predkosci obrotowej z kola. Sprawdz vagiem ktor to czujnik. Czasem wystarczy delikatnie docisc czujnik

Opublikowano

zobacz czy tarczka abs nie jest peknieta.

ja tak mialem i bylo to samo :hi:

Opublikowano

uszkodzona zebatka od absu

Opublikowano
uszkodzona zebatka od absu

Dokładnie taki sam objaw miałem.

Opublikowano

ja mam podobnie u mnie swieci sie wykrzyknik i pali lampka od abs,moze byc przez to ze klocek ze strony pasa jest zjechany mowie o tyle i od tego momentu tak sie dzieje .Jak odpale silnik i nie ruszam nic nie pokazuje przejade kawalek bez hamowania i zaczyna sie to wyswietlac

Opublikowano

:rolleyes: Klocki hamulcowe w B5 z tyłu nie mają czujników zużycia!

Sprawdź czujniki które są zabudowane na każdym z kół (po zdjęciu koła są od góry z tyłu osłony tarczy hamulcowej).

Może wystarczy delikatnie dosunąć i będzie ok.

UWAŻAJ żeby z tym dosuwaniem nie przesadzić - czujnik nie może trzeć o pierścień ABSu :wink4:

Opublikowano

:rolleyes: Klocki hamulcowe w B5 z tyłu nie mają czujników zużycia!

Sprawdź czujniki które są zabudowane na każdym z kół (po zdjęciu koła są od góry z tyłu osłony tarczy hamulcowej).

Może wystarczy delikatnie dosunąć i będzie ok.

UWAŻAJ żeby z tym dosuwaniem nie przesadzić - czujnik nie może trzeć o pierścień ABSu :wink4:

bo to tak latwo dosunac?? :gwizdanie:

Opublikowano

:rolleyes: Klocki hamulcowe w B5 z tyłu nie mają czujników zużycia!

Sprawdź czujniki które są zabudowane na każdym z kół (po zdjęciu koła są od góry z tyłu osłony tarczy hamulcowej).

Może wystarczy delikatnie dosunąć i będzie ok.

UWAŻAJ żeby z tym dosuwaniem nie przesadzić - czujnik nie może trzeć o pierścień ABSu :wink4:

bo to tak latwo dosunac?? :gwizdanie:

Czujnik jest wsuwany nie wkręcany. może być zapieczony ale trochę WD40 i popuści :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.