Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie ori Blaupunkt pod ori instalacje


Rekomendowane odpowiedzi

dla zakonczenia tematu

wpadlo mi w rece okazyjnie w super stanie uzywka victoria sd48

388_08_02_Victoria_Brisbane_SD48.jpg

gra super, kabel usb pociagniety od tylu do schowka, ogien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wepnę Ci się bediks w temat coby nowych nie tworzyć ani nie kręcić tematu w tym o FIS.

Chcę kupić radyjko, ale stanęło na nie ori. Ori odpada bo nie spełni oczekiwań co do funkcji, Concert jaki mam męczy mnie kasetami a Winter is coming, więc głośność wariuje aż miło. Concert II też odpada bo nie chcę się bawić adapterami na BT czy usb, taniej wyjdzie kupić nowe radio.

Nie chcę żadnych radyjek co wyglądają totalnie z D, szukałem czegoś co wygląda ładnie, skromnie i w miarę pasuje prostotą do wnętrza.

Co mnie interesowało to odbieranie rozmów przez BT z radia, więc wbudowany mikrofon i głos na głośnikach aby dobrze słyszeć rozmówcę.

Inna sprawa to muzyka. Głównie słucham radia, ale tylko wiadomości, więc czas pomiędzy pełnymi godzinami trzeba sobie umilić własną playlistą. Płyty CD mogłyby już odejść do lamusa, ale USB być musi i na bank wyjście z tyłu bo nie trawię jak pendrive wystaje z przodu. Ten BLAUPUNKT TORONTO 420 BT jaki sobie upatrzyłem ma 2xUSB tył i przód, karty pamięci pod panelem i CD, oczywiście ma BT, wiec dzwonić się da.

Pinologia radia jest taka:

10136331254_6f0e886fe9.jpg

10136423375_bc035f2878.jpg

10136330994_764c046519.jpg

Blaupunkt_Toronto_420BT_4.jpg

1) Pytanie odnoście wyświetlania na FIS zostało już poruszone i odpowiedź jest negatywna, ale coś za coś. Mogę się obyć bez tego.

2) Zostaje kwestia działania anteny bo z tego co pamiętam jak podłączałem Sony to działało bez żadnych separatorów, stacje wyszukiwało i dobrze grało, ale czy tutaj też tak będzie. Pytanie czy tutaj wszystko będzie tak samo.

3) Działanie aktywnego tyłu. Mam tył za wzmacniaczem + ori sub w bagażniku, więc zostaje problem wzbudzenia tyłu.

Z radia wychodzą 4x chinch PREAMP OUT, ale w kostce miniISO według pinologii nie ma liniowego dźwięku chociaż na zdjęciu tylu widać, że kostka C-1 z miniISO ma jakieś piny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...