Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB UNIDEN 520 - montaż ?


ml0dy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Unidena 510 XL i jak patrzyłem to trzeba tylko 4 piny wylutować i wykręcić gniazdo a w miejce tych pinów wlutować kabelki od przedłużenia gniazda :>

Choć ja chciałem gniazda w radyjku nie ruszać tylko dorwać drugie i zrobić na zewnątrz bo mniej rozbierania radia żeby wyciągnąć je z radia :decayed: kwestia tylko przyłożenia 4 kabelków i przylutowania ich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak teraz spojrzałem to praktycznie identycznie.

Tu masz fotkę jak z zaznaczonymi 4 miejscami gdzie trzeba kabelki przylutować:

614466.jpeg

To jest panel od Unidena 520 XL :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat takie foto znalazłem żeby było widoczne które to miejsca :wink4: Ale to jest wylutowany panel z myślą o montażu samego panelu w kieszonkę a reszty radia pod deską :naughty: podejście może i nie jest łatwe ale można spróbować :>

Tu widać że jednak dostęp trochę ograniczony:

614507.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo może nie jest tak jak w alanie. Ale trochę cierpliwości i dobra lutownica powinny wystarczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pinow 1,3,4,5 liczac od prawej str na zdjęciu.

Spójrz uważnie na tą płytkę to zauważysz że ścieżki od tych pinów prowadzą do to tych czterech co zaznaczyłem :) ja osobiście bym lutował tam gdzie zaznaczyłem bo do pinów to jednak trochę precyzji trzeba mieć :gwizdanie: a ręce nie zawsze są na tyle stabilne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tasman120 trzymam kciuki za Ciebie, jak Ci się uda to i da będę grzebał w radyjku żeby tą gruszkę jakoś wyciągnąć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam link z montażu Unidenka 520 XL w Passacie B5 a że tunel jest prawie identyczny jak w A4 B5 to można i w naszych furkach tak samo zamontować:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=277391#post277391

Wg mnie bardzo dokładne i przydatne fotostory :gwizdanie:

Przy okazji szacunek dla kogoś kto to zrobił :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś napisałem do znanego we Wro serwisu CB radio w sprawie przedłużenia gruszki. Dostałem następującą odpowiedź:

"Wykonujemy specjalny przedłużacz dający taką możliwość. Metr bieżący wraz z odpowiednimi końcówkami kosztuje 35pln"

Myślę że sprawa jest godna rozwagi. Radia nie trzeba rozkręcać, kabel plug&play i powinno działać. Minus taki że będzie on wystawał z przodu radia. Choć w sumie jakby zastosować wtyk kątowy to nie byłoby aż tak strasznie.

Wezmę pod rozwagę taką propozycję bo radyjko mam ciągle na gwarancji i trochę boję się iż coś upalę.

Dla zainteresowanych numer i adres Pana od CB:

tel:888832455

www.cbradio.wroclaw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może w końcu ktoś profesjonalnie zrobi taką przedłużkę :good:

tasman120 dzięki na namiary, do Wrocławia mam spory kawałek ale wyślę brata i w nareszcie zrobię porządek z moim zestawem CB :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Powiedzcie mi proszę czy ciągnąc zasilanie z akumulatora do CB, musze pociagnać plus i masę czy tylko starczy plus a masę sobie znajdę juz w aucie?

2. Czy w B6 jest podobne miejsce jak w passacie z plusem od aku w środku? zdjecie ponizej z forum passata:

qobGS.jpg

to by ułatwiło mi znacznie sprawę z ciagnieciem kabla i zdejmowaniem kola i nadkola!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...