Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Kontrolka ABS-u po wymienia zawiechy.


swiezak1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj o 8rano postawiłem auto do mechanika.

-wymiana 2x przegub

- 2x koncówka drążka

- 2x gumy od stabilizatora i koncowki

- termostat

po odebraniu auta dziwne stuki w lewym kole.. jak by wahacz...

i pali i mryga kontrolka od abs-u auto miało byc zrobione od 8 do 12 odebrałem jak zamykali o 16..

oczywiscie jeszcze do tego nie zdazyli zrobic termostatu

i skasowali 450zł...

auto musiałem odebrac dzisiaj ponieważ jutro rano musze jechac do gdanska. umowiłem sie na naprawde absu w poniedziałek na 8 rano. nie mam garazu bo sam bym pogrzebał a zimno i sie nie chce.

Może nie podłaczyli albo poprostu zepsuli czujnik :/

jakies pomysły?

Da sie jakoś wyłączyc to mryganie?;D chociaz na czas weekendu?[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 21:22_________________________________________________błąd prawy przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czujnik ABS, może go mechanior zruszył podczas naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temet mam podobny problem z tym że u mnie były wymieniane klocki + tarcze od tego czasu czasami nie zawsze po ujechaniu kawałka zapala się ABS natomiast po wyłączeniu zapłonu i ponownym odpaleniu wszystko działa ok tak jak powinno

czy mechanior mógł coś skopać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temet mam podobny problem z tym że u mnie były wymieniane klocki + tarcze od tego czasu czasami nie zawsze po ujechaniu kawałka zapala się ABS natomiast po wyłączeniu zapłonu i ponownym odpaleniu wszystko działa ok tak jak powinno

czy mechanior mógł coś skopać ?

przód czy tył?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie że mechanik ten co sparcił sam tam grzebał godzine po wymianie zawieszenia z tym abs-em anie nic nie naprawił. zaczął sciamniac ze zima itp.. ale mam jechac w poniedziałek i mi to gratis zrobia. bo to ich wina. czujnik napewno zruszyli i napewno zepsuli. wszystko jest podłaczone na komuterze nie ma błedu wszystko pokasowane i wszystko porobione jak ma byc. eh czeka mnie jeszcze u nich wymiana termostatu w poniedziałek mam nadzieje ze wszystko pojdzie sprawnie.:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...