Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Cieknie woda spod silinka.


Paszczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dziś zauważyłem że za autem po zaparkowaniu został pasek cieczy . Powąchałem nie pachnie wygląda jak woda . W zbiorniku od chłodnicy jest rzeczywiście ubytak bo dolewałęm miesiąc temu na full. Kolor w zbiorniku mam różowy płynu a na podjeżdzie wygląda na bezbawrny (ale może tylko tak wyglądać).

Skąd może uciekać i czy napewno to jest ten płyn.

Nie ma już przecież innego płynu który nie pachnie - czy sie mylę ?

W poniedziałek dopiero wjade na kanał i zobaczę skąd ucieka.

W nocy był spory mróż może coś poszło.

Jakies pomysły ??

Dzięki z Góry Paweł.[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 17:59_________________________________________________Aha dodam , że miesiąc temu wyminiłem rozrząd + pompa wody napinacz pasek.

Gość mówił ze pompe wody trzeba bo będzie ciec. Czy to własnie sie stało ?? I jeszcze bo mogę sie mylić pompa wody podaje własnie wodę ze zbiornika od chłodnicy gdzie mam brak :??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roztopiony śnieg może się dostał i dlatego masz woń bezzapachową ale to wszystko do sprawdzenia obserwuj zbiorniczek wyrównawczy czy nadal ubywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chłodnica (jeśli oryginalna nie wymieniana) to ze starości (w rogu) zaczęła przeciekać ... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chłodnica (jeśli oryginalna nie wymieniana) to ze starości (w rogu) zaczęła przeciekać ... :confused4:

:polew: :polew: :polew: A układ chłodzenia taki mały że to "pewnie" chłodnica. Witamy wróżbite Rafała.

Gdybanie. Pojechał do mechaniora to sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, a Ty mój drogi Łukaszu się dziwisz, że jest gdybanie ... :shocked: Widzisz wróżba się z niczego nie bierze, oryginalne chłodnice robione przez valeo gniją na rogach (10 lat mało która wytrzyma) i puszczają płyn w większych lub mniejszych ilościach. Dziwnym trafem pierwsze co robi mechanik (zajmujący się vagami) gdy usłyszy, że ubywa płynu chłodniczego (w a4 lub passacie b5) ogląda chłodnice ....

Mam nadzieję, że Paszczak po wizycie u mechanika wie co mu w audi cieknie. Jedno jest pewne Twój post wniósł, wiele cennych wskazówek do jego tematu :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze mi ktos powrozy kupilem auto w pazdzierniku bylo malo plynu w zbiorniczku wyrownawczym dolalem w sobote oddalem auto do mechanika patrzylem bym stan wczoraj wrocilem bylo ciemno dzis mysle zobacze efekty pracy ale widze brak plynu weszla litra i bylo minimum przejechalem sie wdze ze ubywa ale gdzie wszedzie sucho w oleju go tez nie ma myslalem ze nagrzewnica ale sucho pod nogami no bynajmniej nie plyn bo plyn jest slodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...