Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wałek rozrządu


bastor1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy, prawdopodobnie czeka mnie wymiana wałka rozrządu w mojej niuni (która swoją drogą coraz więcej siwych włosów mi przysparza). Chciałbym Was się poradzić co robić? a mianowicie czy kupować nowy zamiennik wałka jakieś (Febi, Camshaft) czy może szukać oryginalnego wałka po demontażu (trochę tego jest na allegro), szklanki będę zakładał INA oryginalne montowane na pierwszy raz tak samo panewki.

Może macie jakieś namiary na używany wałek w bardzo dobrym stanie? Albo coś ciekawego namierzycie na allego to dajcie znać?

Czy taka wymiana wałka rozrządu to zabieg zdecydowanie dla doświadczonego mechanik, czy da radę sobie radę i mniej oblatany fachowiec?

z góry wszystkim dziękuję za zainteresowanie tematem.[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 11:45_________________________________________________Witam, niestety widzę, że słabe zainteresowanie tematem.

Koledzy w sklepie sprzedali mi panewki GLICO N147/5 STD jakoś nie jestem przekonany czy te panewki będą pasować do mojego motoru (AVF), w Internecie pojawiają się sprzeczne informacje, bardzo proszę o pomoc.

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panewki kup w ASO bo są tańsze niż w sklepie moto lub taka sama cena

wałek może być Febi, szklanki jak najbardziej INA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia budżetu, zawsze lepiej nowy wałek. Jaką cenę podali Ci za panewki? komplet 5 czy 10 sztuk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś dobrze poszukał to używaną głowicę w dobrym stanie dostaniesz za 700-800zł.

Jak miałem benzynę i wałek był do zmiany co wsadziłem całą głowicę używaną i spokój był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nowy wałek, nowe panewki i szklanki

nie zapomnij o nowych zestawach uszczelniających pompowtryskiwacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...