Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pomoc lampy przednie i propozycje


xVeRsUx

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy tylko przepiać przewód w kostce przy przłączniku od świateł (fioletowo-czarnej) żółty przewód od krótkich świateł z pozycji 56b na styk w pozycji 56

albo druga opcja (były dwa rodzaje kostek)w kostce od świateł ponumerowanej od 1-14 przełożyć gruby kabel ŻÓŁTY z pozycji 11 w otwór o numerze 8 (na samym końcu kostki, wolne miejsce)[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 15:59_________________________________________________sprawdź ten link http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=29283.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozatym masz samochód przed liftem chcąc założyć lampy poliftowe musisz ciąć blotnik.i zmienić kostki do lamp te co masz nie podejda a reszte wszystko masz opisane w linku co dałem.pozatym troszkę :szukaj: a nie czekaj na gotowe. :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 16:12_________________________________________________

przejscie jest potrzebne w kazdym rodzaju bo z tego co sie orientuje to ja mam w swojej audi H7 a nie H4 ma to jakies znaczenie

tak jak pisałem masz lampy przedliftem a po poliftu musisz zmienić wtyczki do lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pozatym masz samochód przed liftem chcąc założyć lampy poliftowe musisz ciąć blotnik.i zmienić kostki do lamp te co masz nie podejda a reszte wszystko masz opisane w linku co dałem.pozatym troszkę :szukaj: a nie czekaj na gotowe. :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 16:12_________________________________________________

przejscie jest potrzebne w kazdym rodzaju bo z tego co sie orientuje to ja mam w swojej audi H7 a nie H4 ma to jakies znaczenie

tak jak pisałem masz lampy przedliftem a po poliftu musisz zmienić wtyczki do lamp.

i jak sie nie mylę to silniczki od ori nie będą chyba pasować :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając poliftowe lampy pozbawiasz się świateł przeciwmgłowych, chyba że dołożysz je sobie w formie halogenów w zderzak.

W poliftach fabrycznie halogeny są w kratkach zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mozna sobie wyprowadzic mase i przewod i wtedy sie ma pelne pole do popisu tak jak w polifcie aby zalozyc rezane halo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak fajnie piszecie z latwoscia dla mnie to magia:))

Kolego wszystko się wydaje trudne dopóki nie przeczytasz tego parę razy i nie zajrzysz do auta jak to wygląda namacalnie. Potem to wszystko z górki. Ważne żeby przed rezaniem mieć wszystko pod ręką i ew. jakieś notatki i nie ma bata żeby coś nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak fajnie piszecie z latwoscia dla mnie to magia:))

Kolego wszystko się wydaje trudne dopóki nie przeczytasz tego parę razy i nie zajrzysz do auta jak to wygląda namacalnie. Potem to wszystko z górki. Ważne żeby przed rezaniem mieć wszystko pod ręką i ew. jakieś notatki i nie ma bata żeby coś nie wyszło.

dokłdnie. :good:

a to jakie masz żarówki w lampach z przodu nie ma żadnej różnicy.bo i tak wymieniasz całe lampy.poczytaj wątek co dałem linka i wszystko będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w opisie u góry lampy depo a na dole napisane

PRZEDMIOTEM AUKCJI SA

NOWE REFLEKTORY

FIRMY TYC DO SAMOCHODU

AUDI A4 99-01

myślę też nad zmianą ale nie chcę bubla kupić a stare używane valeo polifty za duże pieniądze to gra nie warta świeczki więc tylko nówki depo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w opisie u góry lampy depo a na dole napisane

PRZEDMIOTEM AUKCJI SA

NOWE REFLEKTORY

FIRMY TYC DO SAMOCHODU

AUDI A4 99-01

myślę też nad zmianą ale nie chcę bubla kupić a stare używane valeo polifty za duże pieniądze to gra nie warta świeczki więc tylko nówki depo

zadzwoń do nich i zapytaj jaka w końcu firma tych lamo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również zamierzam zmienić lampki w swojej b5 1996 i zastanawiałem się nad tymi:

http://moto.allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i2120782990.html

trzeba ciąć coś w karoserii?

przy tych nie trzeba.ale kup za tą kasę całe nie dzielone.trochę błotnika przytniesz a o niebo ładniej wyglądają. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również zamierzam zmienić lampki w swojej b5 1996 i zastanawiałem się nad tymi:

http://moto.allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i2120782990.html

trzeba ciąć coś w karoserii?

Pewnie nie trzeba, zdecydowałeś się już na te lampki? Może lepiej zespolone?[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 18:33_________________________________________________Cris mnie uprzedził :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie chce mi sie ciac karoserii :P

ale to nie ma dużo roboty trochę błotnika przytniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale potem trzeba malowac chyba koledzy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale potem trzeba malowac chyba koledzy ;p

Trzeba zabezpieczyć tylko ten fragment który cieliśmy przed korozją :wink4: z zewnątrz nawet nie ma śladu że coś było ruszane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...