Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Silnik traci moc przy przyspieszaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam:) prosze o pomoc moje audiA4 przy wkrecaniu sie na obroty traci moc tak powyzej 2tys.obr.i staje sie totalnym mułem :kwasny: nie dzieje sie to za kazdym razem i tez nie tylko po 2tys.obr. ale czasem nawet dopiero po wyzej 3tys.obr gdy zgasze auto i odpale je na nowo problem znika do chwili ponownego gwaltowniejszego przyspieszenie czyle znow do po wyzej 2-3tys.obr. podpinamn wag pojawia mi sie blad "nieprawidłowe cisnienie w kolektorze ssącym" co go skasuje to powraca :kwasny: juz samm niewiem co to moze byc czy to turbina ... prosze o pomoc.. pozdrawiam...

Opublikowano

na 99% kierownice w turbo.zrob logi dynamiczne

Opublikowano
  • Autor

na 99% kierownice w turbo.zrob logi dynamiczne

no witam niewiem jak tam jest z tą turbina ale nen moj mechanik powiedzial ze tam niema kierownicy turbo tylko jast jakas klabka ktora otwiera gruszka ....
Opublikowano

na 99% kierownice w turbo.zrob logi dynamiczne

Kierowałeś się naszymi 110, on ma 75 czyli to nie ten problem

Opublikowano

sorki gdzies afn zobaczylem[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 14:28_________________________________________________to w takim razie zrob bajpass i podmien n75

Opublikowano
  • Autor

sorki gdzies afn zobaczylem[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 14:28_________________________________________________to w takim razie zrob bajpass i podmien n75

ja ja niedawno kupilem i i wszytko bylo ok ale teraz jak pojechalem w trase saczelo sie to dziac ona ma 90KM ale ma tez zmienione wtyski z A6 110KM
Opublikowano

Dzisiaj zauważyłem podobny problem u siebie też mam AHU 90KM, ale pełną serię. U mnie objawia się to przy przyśpieszaniu raz ciągnie do przodu za chwile jest muł i znów do przodu i tak na zmianę. Czy u Ciebie też tak jest, czy w ogóle traci moc?

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zauważyłem podobny problem u siebie też mam AHU 90KM, ale pełną serię. U mnie objawia się to przy przyśpieszaniu raz ciągnie do przodu za chwile jest muł i znów do przodu i tak na zmianę. Czy u Ciebie też tak jest, czy w ogóle traci moc?

witam na początku też tak bylo że tak jakby przerywało, że ciągneło, muł i dalej ciągneło, a teraz od razu jak muł to trzeba zgasić silnik żeby zaczol normalnie pracować

Opublikowano

A może to wina przepływomierza? :mysli:

Opublikowano

A może to wina przepływomierza? :mysli:

też już rozważam tą opcję będę wiedział więcej pod koniec tygodnia bo jestem umówiony na logi

Opublikowano

ja tak mialem,do 2 tys jechal normalnie potem slabl okolo 3tys nie ciagnal juz wogole okazalo sie ze paliwo zamarzlo. po zgaszeniu chodzil normalnie i za chwile od nowa zmienilem filtr i wyskoczyl blad na vagu 575 podcisniene w kol. dolot. teraz git jest zalalem powyzej pol baku i depresator do ON chodzi znow jak dawniej.

Opublikowano

Zrób dokładne logi zanalizuj je i napewno dojdziesz co nie gra szkoda nerwów na wróżenie:)

Opublikowano

Zrób dokładne logi zanalizuj je i napewno dojdziesz co nie gra szkoda nerwów na wróżenie:)

Dokładnie jak pisze kolega malinek21 szkoda czasu i nerw

Opublikowano
  • Autor

Zrób dokładne logi zanalizuj je i napewno dojdziesz co nie gra szkoda nerwów na wróżenie:)

Dokładnie jak pisze kolega malinek21 szkoda czasu i nerw

niewiem ale przestalo mi sei to dziac jak narazie bardzo mozliwe ze to od mrozow czujnik wariowal?? bo teraz jet ok.-5 i wszytko gra nawet jednego szarpnięcia

niewiem sam czego szukac[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 23:22_________________________________________________bo tak wyhcodzi ze jak przerywalo i tracił moc to wtedy byly mrozy ok.-20 stopni a teraz jak reką odial

dziwne lecz niepokoi mnie jescze ten blad w kolektorze ssącym

Opublikowano

Zrób dokładne logi zanalizuj je i napewno dojdziesz co nie gra szkoda nerwów na wróżenie:)

Dokładnie jak pisze kolega malinek21 szkoda czasu i nerw

niewiem ale przestalo mi sei to dziac jak narazie bardzo mozliwe ze to od mrozow czujnik wariowal?? bo teraz jet ok.-5 i wszytko gra nawet jednego szarpnięcia

niewiem sam czego szukac[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 23:22_________________________________________________bo tak wyhcodzi ze jak przerywalo i tracił moc to wtedy byly mrozy ok.-20 stopni a teraz jak reką odial

dziwne lecz niepokoi mnie jescze ten blad w kolektorze ssącym

no ja mimo wszystko i tak przebadam mojego "Osiołka" bo lepiej zapobiegać niż ma się coś spie*dolić :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.