Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 2000 pierwsze foty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!Moja pierwsza a4 1.9 tdi AJM,niedawno zakupiona audiczka na razie nie została jakoś mocno zmieniona bo ważniejsze były serwisowe sprawy typu rozrząd,oleje itp

Zmienione wczoraj tylnie lampy,no i troszkę carbonu w środku!Kolejne mody planowane ale puki co czekam aż zima troszkę zelżeje i będzie można inwestować w glebe i aluu!Później może body od s4,no ale czas pokaże! :>

dsc0121z.jpg

Z Audiczka Klajtka

dsc0122iu.jpg

dsc0124bzj.jpg

dsc0125le.jpg

dsc0128y.jpg

dsc0133qz.jpg

A to moja poprzednia bestja :naughty:

dsc0062qev.jpg

dsc0065rx.jpg

Opinie mile widziane:)

Opublikowano

Ładna :good:

Dobrze że Sedan :decayed:

Tylne lampki masz od Kajtka chyba nie? Bo w poprzedniej miał takie :mysli:

Jak przesiadka z Mazdy?

Opublikowano
  • Autor

Ładna :good:

Dobrze że Sedan :decayed:

Tylne lampki masz od Kajtka chyba nie? Bo w poprzedniej miał takie :mysli:

Jak przesiadka z Mazdy?

Dokładnie lampki od Klajtka.a co do mazdy hmm jeździło się bardzo dobrze,ale audi lepiej :>

Myślę o alu od rs6 może nawet i te

http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-VW-SEAT-SKODA-RS6-RS8-GOLF-4-IV-LEON-CUPRA-BLACK-18-ALLOY-WHEELS-/270911963282?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item3f139c8092

Opublikowano

Ładna :good:

Dobrze że Sedan :decayed:

Tylne lampki masz od Kajtka chyba nie? Bo w poprzedniej miał takie :mysli:

Jak przesiadka z Mazdy?

Dokładnie lampki od Klajtka.a co do mazdy hmm jeździło się bardzo dobrze,ale audi lepiej :>

Myślę o alu od rs6 może nawet i te

http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-VW-SEAT-SKODA-RS6-RS8-GOLF-4-IV-LEON-CUPRA-BLACK-18-ALLOY-WHEELS-/270911963282?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item3f139c8092

I pewnie gwint :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ładna :good:

Dobrze że Sedan :decayed:

Tylne lampki masz od Kajtka chyba nie? Bo w poprzedniej miał takie :mysli:

Jak przesiadka z Mazdy?

Dokładnie lampki od Klajtka.a co do mazdy hmm jeździło się bardzo dobrze,ale audi lepiej :>

Myślę o alu od rs6 może nawet i te

http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-VW-SEAT-SKODA-RS6-RS8-GOLF-4-IV-LEON-CUPRA-BLACK-18-ALLOY-WHEELS-/270911963282?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item3f139c8092

I pewnie gwint :decayed:

Podstawa :naughty:

Opublikowano

Wszystko piknie, tylko zlikwidowałbym spojler :)

Poza tym plany na + :good:

Spojler zamień na lotkę taka jak w M3 chyba jest :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko piknie, tylko zlikwidowałbym spojler :)

Poza tym plany na + :good:

Spojler zamień na lotkę taka jak w M3 chyba jest :mysli:

Dzisiejsze plany były zmienić klapy od Klajtka z jego audiczki na moja ale troszkę przerosło nas to i chyba zamówię lotke i tego się pozbędę no ale zima niweluje te plany!Myślę nad kolorem dokor carbon troszkę już oblatany:(

Opublikowano

Ładna:) Gleba i fela obowiązkowo :naughty:

Opublikowano

Noooo

W końcu pokazałeś swoja furke :naughty:

Jest piękna :gwizdanie:

Trochę porezamy i będzie kozak :kox: :kox: :kox:

pozdro mate

Opublikowano

Nooo ładna sztuczka :wink4:

Opublikowano

Ładna :good:

Dobrze że Sedan :decayed:

Tylne lampki masz od Kajtka chyba nie? Bo w poprzedniej miał takie :mysli:

Jak przesiadka z Mazdy?

Dokładnie lampki od Klajtka.a co do mazdy hmm jeździło się bardzo dobrze,ale audi lepiej :>

Myślę o alu od rs6 może nawet i te

http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-VW-SEAT-SKODA-RS6-RS8-GOLF-4-IV-LEON-CUPRA-BLACK-18-ALLOY-WHEELS-/270911963282?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item3f139c8092

Ładne, zastanawia mnie tylko czemu wpisał, że do Golfa IV skoro golf ma 5x100 a RS6 5x112? :mysli: Obadaj czy nie repliki z innym rozstawem ;) Audi miłe, ino ktoś się poj** i ze złej strony kierownice zamontował :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.