Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Stuki przy przyśpieszaniu. Poduszka pod skrzynią/silnikiem ?


slo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Podczas ostrego ruszania coś dziwnie stuka. Problem występuje przy szybkim ruszaniu z 1 oraz przyspieszaniu na drugim biegu. Czasami stuknie tez na trzecim. Czy może to być poduszka pod skrzynią lub silnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, te sprawy są dobrze zamocowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AWX jest jedna poduszka skrzyni? Czy więcej? Bo miałem wymienianą pół roku temu (mechanik powiedział mi że środkową), a mam własnie ostatnio identyczne objawy jak założyciel tematu (+ stuknie czasem przy hamowaniu). Wydaje mi sie, że to cos stuka z tyłu przy tylnym siedzeniu, ale jak wczoraj jechałem to stukneło tak jakby bardziej pod skrzynia własnie. A doprowadza mnie to powoli juz do szału :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest jakieś MEGA głośne pukanie, trzeba "wytężyć" słuch, ale wkurza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu silnika jest taka gumowa ''grucha'' bardziej przypomina pianke sprawdz to. jest pomarańczowa i zamontowana do dolotu intercoolera po środku .wez śrubokret i sprawdz od spodu.a najlepiej jedz na kanał wejdz pod spod zdejmij osłony i niech ktoś zaciągnie ręczny i rusza powoli do przodu do tyłu, lekko przygazowac i poduszki bedziesz miał na tacy[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 19:56_________________________________________________i zobaczysz jak to się zachowuje przy odpalaniu i gaszeniu,potem lekko breszką pod ważyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, sprawdzę to jutro na jakiejś stacji diagnostycznej. a jeśli to nie to ? [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 22:23_________________________________________________To jednak nie poduchy. Diagnosta nie garnął się do ekspertyzy :) Wiem tylko że to nie poduszki. Jakieś nowe pomysły co to może być ? coś z układem przeniesienia napędu ? [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 18:28_________________________________________________koledzy pomocy.. jakieś pomysły co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...