Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Tak odłamkowo-burzące mają penetrację od 66mm do 110mm .Ale uwierz mi przebijesz wszystko na tych tierach .Oczywiście mówimy o dziale do SU-152 (działo ML-20 152mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie fajnie sie gra :decayed: przeładowuje 15 sec ale jest git :kox: z tymi pociskami czesto zabija sie nimi załogę :kox: ale te ostatnie działo 122mm to tez ładnie łupie i przeładowuje sie w niecałe 6 sec :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały grind do isu jeżdziłem z trolem na HE. Dla mnie jest bardzie uniwersalne, 122 nie przebije wszystkich a trol zawsze coś uszkodzinawet jak wystaje tylko pancerna wieża. Czasami nawet potrafi kilku uszkodzić jak stoja blisko siebie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no aj wczoraj włąsnie 1szy raz widziąłem jak Aryty chyba 9 lub 10 tieru jebneła :decayed: pomiedzy 2ch typow a stali obok siebie to na raz ich zabiło :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oca69 - nik WOT oca69 :hi:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

słaby ze mnie zawodnik jak narazie ale co nieco gram :grin: czekam na fundusze i lepsza grafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wczoraj miałem dramat - nie mogłem nikogo ubic , tłukłem a dokańczali inni i nie mogłem uzbierać fragów do zadania... :decayed:

pier**le IS-3 , gram na zmiane Jagoda i T34 to chociaż hajsu duzo leci :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja się wkurwiam ze IS3 dostał nerfa :kwasny: ale gram nic cały czas na zmianę z SU152 żeby nazbierać na IS8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zły, bez przesady. Jak dla mnie to i tak najlepsza 8 zaraz po t 69(na goldzie)nie licząc typka. A do robienia tego zadania to najlepsze są: kw 1, 2, 1s, albo t 29. Trzeba wybierać najlepsze koksy na swoich tierach i da sie fragów nałapać dla mnie gorsze jest przeżyć te 7 razy bo przeważnie rwe sie do przodu i żadko kiedy przeżyje.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend ktoś pogrywa? Ja bym pograł z jakimś medem;)

mozemy pograc ja arta bedziesz mi swiecil :wink: jeszcze tylko Panowie 80ty doswiadczenia do G.W.E 100 :decayed: no i dzis kupuje wkoncu E75:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram codziennie. A jakie tiery?

7-9. najchętniej type59, t-54.

W weekend ktoś pogrywa? Ja bym pograł z jakimś medem;)

mozemy pograc ja arta bedziesz mi swiecil :wink: jeszcze tylko Panowie 80ty doswiadczenia do G.W.E 100 :decayed: no i dzis kupuje wkoncu E75:banan:

Z camperami nie gram :naughty: Nie masz innych pojazdów? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo ma OB 268 :decayed::decayed::decayed::decayed:

btw Krzysztof rano chyba nie byłes rózowy co ?? :decayed: czy mi sie zdaje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stanie jest tego troszke :wink: wolverine, helcatt, e4, niszczyciela niemieckiego 6 tieru, tigera II, GW tiger i e75 dzis :decayed: is-7, ob. 268 i chyba tyle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy :naughty:

- Bat. Chat 25t

- Tiger II

- E 75

- StuG III

- Ferdinand

- Jagdtiger

- Grille

- T1 Cunningham

- T26E4 SuperPershing

- M18 Hellcat

- T-34-85

- T-54

- T-62A

- KV-1S

- IS

- KV-5

- IS-7

- ISU-152

- SU-5

Wszystko wymaksowane i z wieloma dodatkami, załogi średnio po dwie specjalności :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...