Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

moja rada zatrzymac sie na 5-6 tierach i pograc zeby nauczyc sie grac i dopiero przechodzic wyzej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby spokojnie pograc to nic nie musisz kupowac, do 5-6 tieru czolgi zarabiaja spoko, a potem zobaczysz czego mozesz oczekiwac od gry :) nie ma sensu ladowac kasiory za wczesnie ;) w ogole nie ma sensu z perspektywy czasu ;)

Dokładnie ..War Thunder : Wojska Lądowe ...:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada zatrzymac sie na 5-6 tierach i pograc zeby nauczyc sie grac i dopiero przechodzic wyzej:wink:

mi najlepiej sie gra KV-1s :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby spokojnie pograc to nic nie musisz kupowac, do 5-6 tieru czolgi zarabiaja spoko, a potem zobaczysz czego mozesz oczekiwac od gry :) nie ma sensu ladowac kasiory za wczesnie ;) w ogole nie ma sensu z perspektywy czasu ;)

Dokładnie ..War Thunder : Wojska Lądowe ...:kox:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie wymagania beda :decayed: bo grafa za***ista http://img9.imageshack.us/img9/5940/uoy.gif

na moim sprzecie to licze na 2-3fps :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem już nie warto nawet złotówy w to inwestować, właściciele olali wszystko i liczą tylko kase. Kiedyś jeszcze organizowali "hasło" z goldem lub dniem premium a teraz bieda straszna się zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zostaje przy WOT i mam nadzieje że jak najwięcej odejdzie do warthunder. Może zaczną sie coś starać o klijenta:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem już nie warto nawet złotówy w to inwestować, właściciele olali wszystko i liczą tylko kase. Kiedyś jeszcze organizowali "hasło" z goldem lub dniem premium a teraz bieda straszna się zrobiła.

teraz w tym miasiacu masz dzien premium za zdobycie 50k expa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie sa promocje :decayed::decayed: zobaczie moskala tak płakał ze taki cienki jest a teraz pykkkk myyyk :wink: i T34 i Jag 8.8 w garażu :kox::kox: taaaaakie bogactwo :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagode chetnie odsprzedam ,nie ma chetnych ?? :decayed:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

kto bogatemu zabroni hehehe:wink:

teraz musze wp***dalac chleb ze smalcem do konca listopada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram w to. ale mam medium 1 na pierwszym poziomie ulepszonego na maxa. I teraz nie wiem co dalej robić bo czołgami na 2 i 3 poziomie idzie mi bardzo źle.. Jakie czołgi wybierać po kolei do każdego poziomu pomoże ktoś :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...