Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Litości... Dlaczego MM robi takie gówno i losowania są tak c...?

No 10 przegranych na 10 meczy pod rząd. Drugi team po 3-4 fioletowych, niebieskich reszta zieloni a u mnie same pomidory, no przecież to ocipieć można z nerwów :facepalm:

Albo 7 baranów nie potrafi zabić jednego typa na fladze, no wtf.

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

ok pany , mam 13k golda , co kupic z premium ?? :naughty::naughty::naughty:

Bierz jg8.8, chyba najlepiej zarabiający czołg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz sobie radzieckimi niszczycielami fajna zabawa albo USA polecam. Co do IS-8 to dopiero wymaxowanym sie fanie gra:wink:

no w tym isie zeby mialo sens to trzeba jak najszybciej najlepsze dzialo zamontowac, przed wieza, bez tego dziala to porazka, ale potem juz jest fajnie :)

a apropos umiejetnosci to przyznam sie wam ze na zadnym z czolgow nie mam zaroweczki hehe :facepalm::facepalm:

mialem sobie dac jako piaty perk do ktoregos tam czolgu ;) ale wolno idzie ;) ale jak sie ciezkim gra to w sumie nie czuje zeby mi byla jakos potrzebna bardziej, chociaz na niektorych mapach to i moglaby sie przydac ;) no zobaczymy jak sie doczolgam

a po co do is-8 robic wieze skoro ma taki sam pancerz itp rozni sie tylko wygladem i ponoc "wiecej rykoszetów" wchodzi, juz lepiej w działo zainwestowac pozniej silnik i lecisz w is-7 dalej??Co do perków to zarówa według mnie to podstawa nie musisz sie zastanawiac czy ktos juz cie widzi czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz sobie radzieckimi niszczycielami fajna zabawa albo USA polecam. Co do IS-8 to dopiero wymaxowanym sie fanie gra:wink:

no w tym isie zeby mialo sens to trzeba jak najszybciej najlepsze dzialo zamontowac, przed wieza, bez tego dziala to porazka, ale potem juz jest fajnie :)

a apropos umiejetnosci to przyznam sie wam ze na zadnym z czolgow nie mam zaroweczki hehe :facepalm::facepalm:

mialem sobie dac jako piaty perk do ktoregos tam czolgu ;) ale wolno idzie ;) ale jak sie ciezkim gra to w sumie nie czuje zeby mi byla jakos potrzebna bardziej, chociaz na niektorych mapach to i moglaby sie przydac ;) no zobaczymy jak sie doczolgam

a po co do is-8 robic wieze skoro ma taki sam pancerz itp rozni sie tylko wygladem i ponoc "wiecej rykoszetów" wchodzi, juz lepiej w działo zainwestowac pozniej silnik i lecisz w is-7 dalej??Co do perków to zarówa według mnie to podstawa nie musisz sie zastanawiac czy ktos juz cie widzi czy nie.

O,ile pamiętam to wymiana wieży dodaje 100hp :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 przegranych pod rząd co to jest, ja kiedyś jak grindowałem KT to miałem 67 przegranych pod rząd jednego dnia 37 i nastepnego 30. Tak mnie to wkur.... że chyba z miesiąc w wota nie grałem. MM w wocie jest tak pojeban... że szok, jak nie walnie z kilku fioletowych na przeciwko to po 5 art albo z połowe teamu to td-eki. Zobaczymy co będzie po 8.9 jak wprowadzą te 7 vs 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz sobie radzieckimi niszczycielami fajna zabawa albo USA polecam. Co do IS-8 to dopiero wymaxowanym sie fanie gra:wink:

no w tym isie zeby mialo sens to trzeba jak najszybciej najlepsze dzialo zamontowac, przed wieza, bez tego dziala to porazka, ale potem juz jest fajnie :)

a apropos umiejetnosci to przyznam sie wam ze na zadnym z czolgow nie mam zaroweczki hehe :facepalm::facepalm:

mialem sobie dac jako piaty perk do ktoregos tam czolgu ;) ale wolno idzie ;) ale jak sie ciezkim gra to w sumie nie czuje zeby mi byla jakos potrzebna bardziej, chociaz na niektorych mapach to i moglaby sie przydac ;) no zobaczymy jak sie doczolgam

a po co do is-8 robic wieze skoro ma taki sam pancerz itp rozni sie tylko wygladem i ponoc "wiecej rykoszetów" wchodzi, juz lepiej w działo zainwestowac pozniej silnik i lecisz w is-7 dalej??Co do perków to zarówa według mnie to podstawa nie musisz sie zastanawiac czy ktos juz cie widzi czy nie.

O,ile pamiętam to wymiana wieży dodaje 100hp :eusathink:

tak, daje 100hp no i wiecej odbija, ale koniecznie najpierw dzialo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 przegranych pod rząd co to jest, ja kiedyś jak grindowałem KT to miałem 67 przegranych pod rząd jednego dnia 37 i nastepnego 30. Tak mnie to wkur.... że chyba z miesiąc w wota nie grałem. MM w wocie jest tak pojeban... że szok, jak nie walnie z kilku fioletowych na przeciwko to po 5 art albo z połowe teamu to td-eki. Zobaczymy co będzie po 8.9 jak wprowadzą te 7 vs 7.

no to jest głupie :kwasny: ja jak kupiłem IS3 i działko kujowe to od razu 1sza walka a tam 3x Xtier:decayed:

btw a z tymi kodami z cd action to na serio ze tylko raz mozna wpisac ?? bo mam kumpla co rpacuje w hurtowni :decayed: i pozniej sprzedają za połowe ceny gazety jak sa po terminie :kox: i sobie chciałem kupic :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gazecie pisze ze tylko 1 ale jaka jest prawda to nie wiem. Nikt nie pisze że można więcej a polacy lubia kombinować wiec by sprawdzili:wink: Więc raczej 1 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to jest smieszne w is-8 ze niby sie nic nie zmienia po tej wieży ale jednak calkiem inaczej sie gra i o wiele wiecej odbija wiec naprawde polecam wszystkim jak cos. Panowie kazdym czolgiem sie inaczej jezdzi wiec trzeba sie nauczyc po 100 bitwach jednym czolkiem juz sie gra calkiem inaczej :wink: Co do CD action to niestety ale wlasnie tylko jeden kod sie da wklepac. A kiedy nowy wychodzi?? Dzis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fr0styyy jaki masz nick w wot to cie dopisze :decayed:

fr0sty5star

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

wlasnie to jest smieszne w is-8 ze niby sie nic nie zmienia po tej wieży ale jednak calkiem inaczej sie gra i o wiele wiecej odbija wiec naprawde polecam wszystkim jak cos. Panowie kazdym czolgiem sie inaczej jezdzi wiec trzeba sie nauczyc po 100 bitwach jednym czolkiem juz sie gra calkiem inaczej :wink: Co do CD action to niestety ale wlasnie tylko jeden kod sie da wklepac. A kiedy nowy wychodzi?? Dzis?

Co nie zmienia faktu, że to i tak papier a nie czołg i 6 tiery go penetrują bez problemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal co tam kupiłes za golda pochwal sie :decayed::decayed::decayed:

nic nie kupiłem , obraziłem sie na Was... za "bananowca" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal ale ty teraz zbyt bogaty bedziesz jak zakupisz tak powazny czolg premium jak np T34 :decayed: jedna dobra rada wystawiaj tylko wiezyczke nic wiecej i wtedy jest za***isty ten czolg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal co tam kupiłes za golda pochwal sie :decayed::decayed::decayed:

nic nie kupiłem , obraziłem sie na Was... za "bananowca" :decayed:

:drinks::drinks::drinks::drinks:

DSC_7993.jpg:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

wieża smieszne-banany-005-500x300.jpg:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie te losowania sa poj.. mam jakis 4tier niszczyciela i ciagle nakurwiam z 6 ciezkimi , gdzie mam 260hp a wypada mi kv-1s gdzie mnie zmiata 1 strzałem :thumbdown: kuzwa jakas zenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie te losowania sa poj.. mam jakis 4tier niszczyciela i ciagle nakurwiam z 6 ciezkimi , gdzie mam 260hp a wypada mi kv-1s gdzie mnie zmiata 1 strzałem :thumbdown: kuzwa jakas zenada

Poczekaj jak będziesz miał niszczarkę z 8 poziomu to będzie Cię rzucać na X tiery a sporta Ty będziesz miał na strzała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy kupowac t34 czy odpuscic i nie kupic jakiegos tańszego w utrzymaniu niszczyciela :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy kupowac t34 czy odpuscic i nie kupic jakiegos tańszego w utrzymaniu niszczyciela :decayed:

Zamiast T34 lepiej JgTiger 8.8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 8 tieru to raczej zabawki i szkoda kasy jak są w normalnej cenie( no chyba że promocja). Jak było wcześniej powiedziane T 34 albo jag 8.8 no chyba że wygrasz typa w jakimś konkursie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...