Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

moskal masz juz IS3 ??:decayed:

Nieee , w weekend prawie nie grałem bo praktycznie cała sobote instalowałem od nowa gre (taki zakurwisty internet ma w domu) a wczoraj byłem na imprezie i tez nie pograłem. brakuje mi chyba ze 30k expa i iles tam hajsu , nie wiem ile kosztuje IS-3 ale na koncie mam 220kk srebrników wiec na razie sie nie napalam :kox::kox::kox::grin:

Witam ponownie ja zrobilem wlasnie wczoraj is-7 ale nie kupilem poniewaz wole dzis kupic arte niemiecka 7tieru bo brakuje mi tylko 500 doswiadczenia:decayed: a tam juz jebniecie jest dobre b o 1200dmg :decayed:

Paweł Ty to tak lubisz kampić po krzakach:D Jak nie tdki to arty, wyjechałbyś kiedyś czymś lżejszym w pole;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe nie lubie lekkich wlasnie jeszcze nie zaczolem niczym grac takim ale mysle nad linia USA

Nad mtkami pomyśl.. np zagralibyśmy 2xT-54:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie dzieje, brak regedit? A ja może po miesiącu bez gry wkońcu zagram, na teście poprawili czarny ekran logowania wieć może od 8.9 zaczne znowu grać:decayed: A co do początków to radze ruskimi, amerykańce już bardzej wymagają skila. Co do 8.9 nowe niemieckie td oprócz X szału nie ma, działa nie rekompensują braku pancerza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj kupilem gw panthere polecam za***ista zabawa heheh wczoraj is-6 poszedl za 1260dmg buhahaha no i bombardiera zdobylem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj kupilem gw panthere polecam za***ista zabawa heheh wczoraj is-6 poszedl za 1260dmg buhahaha no i bombardiera zdobylem :decayed:

Zaś te arty :facepalm:

Rób jakiego mtka.. może batmana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie chwilowo sie zajawilem na arty i musze zrobic dyszke :decayed: polecam oczywiscie tylko trzeba zaloge miec kolo 100% wtedy zaczyna sie zabawa:wink: dam pozniej fote z gry z tym uwaleniem is-6:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej jakos sie gralo ta arty, teraz to wg mnie bez sensu, a dodatkowo ja poszedlem w ruskie arty i mam 7 albop 8 tier i tylko sie wqrwiam jak tym gram (aczkolwiek daaaawno juz nie gram :) )

a tam w ogole to duzo lepiej sie gra jak nie ma arty...

mi sie najlepiej gralo su-8 albo su-5 nie pamietam, kazdy nastepny to coraz wieksza porazka, nie lubie czekac prawie minuty na szczal ;) szczegolnie kiedy grasz ffa, i kazdy ma w d*pie spotowanie, detrackowanie etc... jak dla mnie arty sux ;)

a is3 to taki sredni jest, poczekaj na is8 (ten z kolei wkurza az nie zrobisz topowego dziala, ale pozniej gra sie dobrze) choc dopiero is7 jest w koncu porzadnie opancerzony (bez przesady ale jak sie dobrze ustawisz to da sie grac, poza tym jest szybki ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...