Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Co do gry X to moim zdaniem trzeba miec konto premium bo mamy dwa za***iste plusy zarabiamy ja wychodze na X po 20-30tys na czysto wiec nie jest zle a jaka zabawa za***ista :decayed:

da sie spokojnie zarobic i bez premki, ale jak kilka slabszych meczy to kase szybko wsysa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , mieszanie z "usprawnieniami" w grze skonczyło sie reinstalacją :decayed::grin::grin::grin: Rozumiem ze mam odinstalowac i zainstalowac na nowo ???:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , mieszanie z "usprawnieniami" w grze skonczyło sie reinstalacją :decayed::grin::grin::grin: Rozumiem ze mam odinstalowac i zainstalowac na nowo ???:decayed:

Wcześniej czy później musiało się to stać:P

Tak..

Wysłane z HO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , mieszanie z "usprawnieniami" w grze skonczyło sie reinstalacją :decayed::grin::grin::grin: Rozumiem ze mam odinstalowac i zainstalowac na nowo ???:decayed:

Wcześniej czy później musiało się to stać:P

Tak..

Wysłane z HO.

Wystraszyłem sie ze cos sie skisi i bede jechał od zera :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gra na swoje tiery to raczej bl 9 masakruje innych. Czołg fajny, przyjemnie sie gra ale w kilku i trzeba grać agresywnie. Często pada amorack bo masz z przodu a wiekszość wie juz gdzie strzelać. W 8.9 mają coś zmieniac z pancarzem ale nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mi sie fajnie gra :decayed: IS3 a powiedzcie mi bo chem zainstalować moduły i mam już dosyłasz i wentylacje :kox: co dac na 3 moduł ?? stabilizator pionowy mk2 czy ulepszony sys naprowadzania ?:whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal masz juz IS3 ??:decayed:

Nieee , w weekend prawie nie grałem bo praktycznie cała sobote instalowałem od nowa gre (taki zakurwisty internet ma w domu) a wczoraj byłem na imprezie i tez nie pograłem. brakuje mi chyba ze 30k expa i iles tam hajsu , nie wiem ile kosztuje IS-3 ale na koncie mam 220kk srebrników wiec na razie sie nie napalam :kox::kox::kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal masz juz IS3 ??:decayed:

Nieee , w weekend prawie nie grałem bo praktycznie cała sobote instalowałem od nowa gre (taki zakurwisty internet ma w domu) a wczoraj byłem na imprezie i tez nie pograłem. brakuje mi chyba ze 30k expa i iles tam hajsu , nie wiem ile kosztuje IS-3 ale na koncie mam 220kk srebrników wiec na razie sie nie napalam :kox::kox::kox::grin:

Witam ponownie ja zrobilem wlasnie wczoraj is-7 ale nie kupilem poniewaz wole dzis kupic arte niemiecka 7tieru bo brakuje mi tylko 500 doswiadczenia:decayed: a tam juz jebniecie jest dobre b o 1200dmg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...