Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

ehh , to za 1200golda wychodzi 30k doswiadczenia....

to co mało ?? :naughty: lepsze to niz nic :decayed: coraz blizej IS3 :kox:

mozna dokupic za RL hajs ale co mi po doswiadczeniu jak ja mam 90k srebrników na koncie :grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

Chyba lepiej , taniej , wygodniej i bardziej opłacalnie bedzie zrobić z KV-1S 122mm czołg elitarny i tam nabijac hajs i wolne doswiadczenie , co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tak zrobiłem sobie kv-1s elitarny + moduły i dobra kase na nim sie łupie :decayed:

no wlasnie , chyba pojde w ta strone. BTW mi sie np. lepiej gra KV-1s niż IS-em :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam IS i te działko co bedzie na IS3 + moduły i tez daje rade :decayed: ale kv-1s wiecej sie zarabia :kox::kox::kox: mam cd action :jerk::jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal nabijasz sobie wolnego ale nie mozesz z nim nic zrobic dopuki go nie wymienisz za golda na tym to polega.

Panowie ta misja jest fajna ja ja robie w godzinke zawsze na szybko E4 i ob. 268 :banan:

E4 polecam wszystkim ten czolg strasznie duzo odbija i zadaje dmg po 900-1000:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działo niezłe(coś podobnego do isa 7) ale to straszna krowa i pancerz lichy. Jak ty zauważysz wroga pierwszy to po nim jak on ciebie to za długo nie pożyjesz (bo łatwo w ciebie trafić). W premium tankach płacą za dmg, a to działo jest stworzone do tego. Twoja kasa, twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w co chcesz iść, bo premium tank nie tylko zarabia ale i załoge może szkolić. Ostatnio czesto dają promocje na panthere m 10 albo su 122-44 i w to bym celował. Ale ja już mam typa, lowe, churchila 3, skode, więc ja mam inne potrzeby. Gdzieś była strona co najlepiej zarabia ale nie pamiętam nazwy. I początek listy był taki: 1. Typ 59 2. T34 3.Jaghtiger 8.8 4. M 10 panther 5. Is 6 itd. Ja nikomu nie będe doradzał, bo te czołgi nie są za darmo i nie chce być obwiniany że żle doradziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam moskal skórki :decayed: ja dzis tylu podpaliłem co nigdy :naughty::naughty::naughty: ogien w szopie był :wink:

daja rade , od razu inna gra. Jeszcze chciałem odpalic ten programik do usuwania np. dymu (wiecej fps) , ktory był w linku od mikiego ale cos sie kisi i wyskakuje mi cały czas komunikat "A teraz przejdz do folderu z grą" czy jakos tak :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wottweaker? Jak tak to robisz tak:

1. Rozpakować.

2. Skopiować pliki bezpośrednio do folderu z gra.

3. Uruchomić WOT RES UNPACK FOR PATCH 0.8.8.exe.

4. W programie WOT RES UNPACK FOR PATCH 0.8.8.exe wybrać 1 ikonkę z lewej, jak skończy i potwierdzi to zamknąć program.(czasami troche na początku długo myśli)

5. Uruchomić WOT TWEAKER V2.0 FOR PATCH 0.8.8.exe i wyłączać co nam potrzebne

Mnie ten program z 5 fps robił 30 od patcha chyba 0.6.6 ale teraz czarny ekran logowania i koniec gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przeładowaniem :wink: i tym ze te szybsze będzie później na IS 3 chyba :decayed: ale te szybsze mam + moduł dosyłający i całkiem fajnie się strzela :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...