Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Jest albo będzie jakas misja na pazdziernik ??? bo z kasą krucho :decayed:

a tego nie wiem :decayed: ale zainstaluj skorki z weakspotami i mi powiedz czy Ci działa:whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bede to ogarniał to zdam relacje. tylko boje sie zebym czegos nie zj***ł. nie chce mi sie grać "od początku" :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bede to ogarniał to zdam relacje. tylko boje sie zebym czegos nie zj***ł. nie chce mi sie grać "od początku" :decayed::grin:

Jak coś popsujesz to max co może się zdarzyć to reinstalacja gry :> Nic nie stracisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bede to ogarniał to zdam relacje. tylko boje sie zebym czegos nie zj***ł. nie chce mi sie grać "od początku" :decayed::grin:

Jak coś popsujesz to max co może się zdarzyć to reinstalacja gry :> Nic nie stracisz..

ok , dzieki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie stanie, to jest tylko "kopiuj -wklej" to nie ma wpływu na działanie tej gry(ciekawostka: to jedyny mod który działa od początku tej gry, tylko czołgi dochodzą nowe). Jak sie ściągnie zajmuje około 200-300mb(cały plik "vehicles") wklejasz do "patch 8.8" do katalogu "res mod" i cała filozofia. Chyba że ktoś mam mod na "białą śmierć"(białe wraki) to trzeba bedzie pododawać te pliczki do tych weekspotów ale jak ktoś nie używa to nie mam problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpakowałem plik , jest folder "vehicles" w nim inne foldery , to jako całość "vehicles" wrzuciłem do folderu patch 8.8 , odpaliłem gre , wbiłem w bitwe i tanki przeciwnika sa takie same jak były czyli zielone :naughty::kox:

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

50k ??? ja gram 2-3h dziennie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ściągnołeś do 8.8 teraz coś pozmieniali z modami. Ja radze z tej stronkiModyfikacje do gry World of Tanks na PlayerNotesPlayerNotes zawsze aktualizują. Niestety nie moge wbic do gry od patcha 8.8 i nie potwierdze czy działa. A co do tej miśji to faworyzuje wyższe tiery z dużym alfadmg. Dobra bitwa z czołgiem powyżej 8 tieru to tak w granicach 3,5tys dmg wieć z 15-20 bitew i jest 50 koła, łatwiej to zrobic niż wygrać 50 razy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwiej to zrobic niż wygrać 50 razy:wink:

15 :wink:

---------- Post dopisany 03-10-2013 at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2013 at 19:43 ----------

Bangla , sprawiłem sobie nawet nowy celownik :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara, jak ktoś chce 1200 golda za 16 zeta to w CD action jest kodzik:wink:

:naughty::naughty::naughty: a co za 1200 golda mozna ogarnac z ciekawszych rzeczy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to churchila 3 na promocji za 750 golda(zarabia tyle co kw1 ale cieżkich rusków można szkolić) albo z 8 miejsc w garażu na promocji i wstawić jakieś piątki. To jest taka średnia metoda na zarobek. Albo dołożyć i kupić coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo z 8 miejsc w garażu na promocji i wstawić jakieś piątki.

???

---------- Post dopisany 04-10-2013 at 06:21 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 21:11 ----------

Ten kod jest jednorazowy czy jak kupie 2nr CDAction to bede miał 2x1200 golda ???

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 06:21 ----------

a nie mozna za pomocą golda zamienic doswiadczenia z innych czołgów na wolne ???? Ej koksy niech ktos mi odpowie do c**ja miłego :grin::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zara dopiero wstałem:decayed: Można wymieniać, ale za dużo to tego nie przekonwertujesz. Chodziło mi o czołgi piątego tieru (kw1 sherman pz4) maja najlepszy stosunek kosztów naprawy i pocisków do zarobków. Kod jest jednorazowy i można tylko 1 wprowadzić. A na promocie trzeba poczekac kiedyś dadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powidz mi jak wyglada konwertacja , bo klikam na wymiane to mi pokazuje doswiadczenie z czołgów ktore juz sprzedałem i byłoby tego z 60k doswiadczenia. Tylko kwestia czy wymienia sie to 1:1 i ile złota to kosztuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...