Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

:hi: druga X w garażu obok T110E4 stanął IS7,teraz kierunek OB268 potem T57 Heavy :decayed:

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

E4 polecam wszystkim ten czolg strasznie duzo odbija i zadaje dmg po 900-1000:decayed:

Potwierdzam jest kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacy skillowcy :decayed: to mi brakuje jeszcze 2k expa do is 3 (VIII tier) a jaram sie tym jak dziecko na komunie :decayed::decayed: a Wy mi tu z X wyskakujecie :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam e4 i obiekta 268 zaraz wskakuje is7 bo brakuje mi tylko 20tys doswiadczenia no i mam wymaksowanego tygrysa II i 50tys doswiadczenia juz na nim to tak z grubszych:decayed: pobilem rekord w bloow up is7 na hita :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze wszystkich ktorzy maja maszyny powyzej VII Tier-u o opuszczenie forum bo mi głupio :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze wszystkich ktorzy maja maszyny powyzej VII Tier-u o opuszczenie forum bo mi głupio :naughty::naughty::naughty:

nie martw sie moskal jeszcze im pokażemy :kox::kox::gicior::gicior::gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale X to nic dobrego duże koszty naprawy i pocisków:kwasny: Ja wolałem zawsze mniejszymi grać, mniejszy stres podczas gry jak sie nie ma konta premum. Ostatnio nawet gra KW 2 z trolem fajna sprawa jak kolesie schodzą na hita. Tak mnie wciagło że potrafiłem w 3 dni nastukać 1 mln kredytów tym klocem. Gra sie dla przyjemności a nie żeby sie wkurzać przechodząc często nie ciekawe czołgi. To jest moje odczucie, ale ja mam "syndrom odstawienia" wiec wiecie:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, ja bym chyba isa-6 nie bral, sprobuj pograc innymi nacjami, moze cos innego ci podpasuje, chocby kv5

ja wzialem t34 i nie narzekam, ale to specyficzny czoug ;) w kazdym razie kazdy jest inny, ale nigdy majac za przeciwnika is-6 nie bylem zbytnio zestrachany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaglądałeś do mojego ostatniego linku? Jak masz kase na jag 8.8 to jego bierz. A zamiast isa 6 wybrał bym T 34, przebija prawie wszystko nawet bez zbytniego celowania, a is 6 ma słabą penetracje. Jazda na goldzie nie pozwoli zarabiac zbyt dużo. Tylko te wszystkie czołgi są ciężkie więc wolne i z czasem sie znudzą (jak mi Lowe). Dobrze że kupiłem typka (wychaczyłemgo na promocji za chyba 5,5 tys:naughty:) a nim sie gra nie nudzi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kuźwa :kwasny:coś ominąłem ten Twój link z zarobkami :naughty::naughty: coś dla nas In the Biggest Museum of Tanks | English Russia :naughty::naughty::naughty::naughty:

na 6 stronie 3 zdjecie to jagtiger ??? bo działo to chyab z 350mm :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem przekonałem sie ostatnio o tym :decayed: jak wpadłem an niego ISem :wink: niby mam te szybsze działo + dosyłacz to on walił we mnie 2 kulki gdzie ja w niego 1 ledwo co zdążyłem:grin::grin::grin::grin: Nic w piatek wypłąta to sobie goldA kupie i JAGA :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu to sturmtiger a nie jag. Podwozie z tiger 1 a w nadbudówce możdziesz rakietowy. Typowo do rozwalania bunkrów, budynków itp. Brali uszkodzonego tigera 1 i modyfikowali. Do naszych czasów uchowały sie 2 jeden w Kubince drugi w Munster. Podobno maja go wprowadzić do WOTa ale chyba raczej jako arte. Model w wocie mozna podziwiać na którejś nowej zimowej mapie stoju w garażau na srodku mapy, ale nie pamietam której:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jezeli chodzi o zarabianie kasy to najlepiej kupic T-34 na tym czolgu sa robione najlepsze wyniki tylko oczywiscie trzeba umiec nim grac wystawiamy gore tylko i zaczynamy zabawe hehe. Co do gry X to moim zdaniem trzeba miec konto premium bo mamy dwa za***iste plusy zarabiamy ja wychodze na X po 20-30tys na czysto wiec nie jest zle a jaka zabawa za***ista :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...