Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

idz sobie radzieckimi niszczycielami fajna zabawa albo USA polecam. Co do IS-8 to dopiero wymaxowanym sie fanie gra:wink:

no w tym isie zeby mialo sens to trzeba jak najszybciej najlepsze dzialo zamontowac, przed wieza, bez tego dziala to porazka, ale potem juz jest fajnie :)

a apropos umiejetnosci to przyznam sie wam ze na zadnym z czolgow nie mam zaroweczki hehe :facepalm::facepalm:

mialem sobie dac jako piaty perk do ktoregos tam czolgu ;) ale wolno idzie ;) ale jak sie ciezkim gra to w sumie nie czuje zeby mi byla jakos potrzebna bardziej, chociaz na niektorych mapach to i moglaby sie przydac ;) no zobaczymy jak sie doczolgam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jak widzę te duże czołgi np Maus, e100, jagodka, ob 707 albo 268 , t30 to sie chowam :kox::kox::kox: i czekam az silniejsi trochę z nimi powalczą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do klanu zapraszam chętnych :wink: co dzień gramy kompanię :naughty: zarabiać i jeszcze raz zarabiać :decayed: i staty podnosić :naughty:

jakie warunki , zasady , wymagany tier ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak to jest z klanem co to daje ?? :decayed:

wogle to chyba musze starego kompa troche reanimowac to moze bedzie lepiej smigał niz ten laptop :decayed: bo laptop jak sie zagrzeje to c**j w torcie jest :kwasny: 7 fps :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj to miałem wieczorem takie granie ze głowa mała , nie dość ze ponad 10 bitew z rzedu wygrałem/NIE ZGINĄŁEM IS-em to jeszcze fps cały czas 50+ , az sie nie mogłem na poczatku przyzwyczaic do tak plynnie chodzącego działa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj Panowie nie wytrzymalem i pieknie sobie kupilem G.W Tiger P dobra arta wczoraj juz Tiger II poszedl na hita buhahahaha:decayed: no ale teraz potrzebuje 60tys doswiadczenia do tego lepsze dziala ktore wali po 2000dmg :decayed: to musi byc piekne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee znowu na kodach grasz :decayed::decayed: Najlepiej jest jak arty wali przed kimś ten ktoś sie cofa zamiast na bok uciekać :decayed:

no ja w weekend zaczynam przygode ze niszczycielami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jest jak ktos stoi tylem do arty wtedy sciagam go na hita :decayed: mi sie cos strasznie spodobala gra artami. Zacznij grac radzieckimi niszczycielami do 8tieru dojdziesz w momencie i nazbierasz sporo odznak:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to juz masz gre opanowana. Michal pytales o co chodzi z klanem no wiec to jest tak jezeli grasz w dobrym klanie ktory walczy w wojnach klanowych na CW to jest spoko poniewaz jak klan zajmie jakas prowincje to za obrone i utrzymanie dostaje sie zloto no i za***ista jest zabawa bo nie grasz sam tylko np w plutonie a to calkiem inna gra bo w 3 osoby mozna zrobic duzo wiecej tak jak np ja kiedys z kolega zrobilismy po 6 fragow i dostalismy ostateczne poswiecenie za 12 fragow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok pany , mam 13k golda , co kupic z premium ?? :naughty::naughty::naughty:

jaki bananowiec chyba wszystkie cd action wykupił :decayed::decayed::decayed: ja bym sobie kupił jagdtiger 8.8 albo T34 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do klanu zapraszam chętnych :wink: co dzień gramy kompanię :naughty: zarabiać i jeszcze raz zarabiać :decayed: i staty podnosić :naughty:

jakie warunki , zasady , wymagany tier ??

Wymagany TS3, czołgi od 8tieru,mile widziana jedna X w garażu :decayed: jako oficer werbunkowy dla Ciebie przymknę oko :wink: tylko Twoje chęci grania plutony kompanię co dzień :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...