Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukajcie sobie skórek z weakspotami i bedziecie wiedzieli gdzie strzelać(nauczycie sie możecie usunąć żeby nie szpeciło). Tiger P to żaden problem, cała wieża to weakspot. Jeśli masz na myśli tedeki angielskie(at 8, 7, 15) to najlepiej w garnek na górze dodatkowo w at 8 w to mniejsze działo po boku a w at 15 centralnie w działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna grac ze skorkami ?? widzialem na youtubie jak koles testował skorki na weakspoty i skorki gdzie jest silnik :decayed: i jak zapalac :wink: ale czy mozna grac z tymi skorkami ?? to nie wiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:ja już upalam T110E4 wczoraj IS7 zniszczony jednym strzałem 2150 dmg zabrane trafiony w amo :decayed: Zapraszam chętnych do klanu -CDL- wymagania min.8 tier,TS3.Pytania pisać na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ich używać nie jest to zabronione. "Naumiesz" sie miejsc możesz usunąć, bo nie ukrywajmy troche szpecą jak chcesz mieć pełny realizm:wink:. No ja narazie nie moge grać przez kompa i 5 X rdza wszamuje:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dzięki naszemu PREZESOWI :friends::notworthy: mamy podwieszony topic :decayed: i mogę edytować posta :wink: także będę uzupełniał nasze nicki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany podpowie mi ktos czy działo 122mm do IS-a moge zamontowac z automatu czy najpierw gąski , wieza i dopiero działo ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmnie pamietam jak montowałem :decayed: ale jak w garazu sciagam gaski to mam te 122:decayed:

nie chce na pałe robic bo juz z KV-1s tak odjebałem , ze najpierw kupiłem działo a potem reszte :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IS 3 to niezła zabawka ale dopiero z bl9 i tylko przodem do wroga. Pamiętam jak z kumplami graliśmy na 3 is 3, normalnie miazga, aby była walka kto wiecej nastuka fragów bo wygrana w kieszeni:wink: Mój nick taki sam w grze jak tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorobiłem sie działa 122mm w Is-ie , teraz mozna cisnac na dwa tanki z takim samym jebnieciem :grin: jak sie wczesniej przesiadałem z KV-1s na IS-a to tak jakbym z procy strzelał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre jest te 122 ale te najdroższe :decayed: co później będzie na IS-3 :wink: + dosyłacz i jest ogień w szopie :naughty::naughty:

No teraz cisne w strone IS-3 ale to daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeka droga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie sobie skórek z weakspotami i bedziecie wiedzieli gdzie strzelać(nauczycie sie możecie usunąć żeby nie szpeciło). Tiger P to żaden problem, cała wieża to weakspot. Jeśli masz na myśli tedeki angielskie(at 8, 7, 15) to najlepiej w garnek na górze dodatkowo w at 8 w to mniejsze działo po boku a w at 15 centralnie w działo.

Prawda w weekend miałem centralne spotkanie i zmuliłem mu działo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skinów nie trzeba kopii zapasowej(piszą tak żeby sie nikt nie czepiał że sie coś zj...o), ściagasz i wklejasz do res moda do odpowiedniego patcha. Tak jak mówiłem jak sie pozna słabe miejsca to nie ma czołgu nie do przebicia:naughty: Polecam tez kanał na jutubie* gracza hallack05, przystępnie omawia pancerz, tłumaczy jak podpalać i wysadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty :naughty::naughty: no to trzeba zassać :decayed: i w weekend testować :kox: to w takim razie nie ide nigdzie na impeze w weekend :grin::grin: tylko WOT:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...