Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

XVM chyba tylko to,ja wybrałem wieżowce i do t 28 prototypa brakuje mi jeszcze ze 30 koła expa, niby miękie ale maja obrotową wieże. Armor w erze goldowych pocisków stracił na znaczeniu:kwasny:

Bardziej w erze pocisków goldowych za sreberko ....byle noob teraz je ma :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz tam za mody powgrywane ?? :naughty::kox:

Za duży by pisać :decayed:

Jakby co to paczka moich śmieci: Zippyshare.com - res_mods_fr0styyy.zip

---------- Post dopisany 07-12-2013 at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 15:22 ----------

Nie wiem jak Wy, ale ja już jestem znudzony ::polew:

8iey7F3l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz w związku z tym znudzeniem oddac konta ?? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie pare zmian wskoczylo dostalem na mikolaja T34 :decayed: piekna zarabiara juz zrobilem nawet klase M :decayed: zakupilem jeszcze G.W.E.100 i tez juz uwielbiam ta arte :decayed: ale najlepsze z tego wszystkiego jest to ze jak byly manewry artami w tamtym miesiacu to znalazlem sie na liscie wota moim wynikiem GW panthera 5700dmg i 5 fragow i dostalem 3000golda :decayed: teraz zakuilem radziecka arte i sie nia bawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzet IS ktore dzialo lepsze za 19k doswiadczenia czy 16.5k?

Wysłane z mojego telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa j**ana mać od tygodnia mam 10-12fps i nie wiem co sie dzieje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacnie u mnie 24

Wysłane z mojego telewizora

przewaznie mam 45+ ale teraz jest dramat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze zmienic grafe bo jade na minimalnym a czasem mi ora

Wysłane z mojego telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja całego kompa, mój ma 13 lat i w porywach mam 20 fpsów. Na którym serwerze grasz? Ja ostatnio przeniosłem sie na 2 tam mniej laguje ale ping wiekszy. Co do ruskich art to ja odkupiłem 4 raz obj 212A:facepalm: Rusek jak trafi to robi miazge ale czasmi są takie dni że wali po 100, 200. A z tymi zakupami trzeba było troszke poczekać napewno cos przecenią na święta. W prezencie na święta dostaniemy prawdopodobnie t2 light tanka. W ogóle mogli by dać tak jak na teście jest wszystko za 50% i nawet niektóre 9 są za 30% ceny. Nie pogardził bym jak by dali też tego golda kredki i wolny exp jak na teście no ale już bez tego przeżyje. O dziwo zmiana grafiki w 8.10 nie jest tragiczna moge grać tylko znaczny spadek fpsów w trybie snajperskim (ale spierdzielom to co drugi patch).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja całego kompa, mój ma 13 lat i w porywach mam 20 fpsów. Na którym serwerze grasz? Ja ostatnio przeniosłem sie na 2 tam mniej laguje ale ping wiekszy. Co do ruskich art to ja odkupiłem 4 raz obj 212A:facepalm: Rusek jak trafi to robi miazge ale czasmi są takie dni że wali po 100, 200. A z tymi zakupami trzeba było troszke poczekać napewno cos przecenią na święta. W prezencie na święta dostaniemy prawdopodobnie t2 light tanka. W ogóle mogli by dać tak jak na teście jest wszystko za 50% i nawet niektóre 9 są za 30% ceny. Nie pogardził bym jak by dali też tego golda kredki i wolny exp jak na teście no ale już bez tego przeżyje. O dziwo zmiana grafiki w 8.10 nie jest tragiczna moge grać tylko znaczny spadek fpsów w trybie snajperskim (ale spierdzielom to co drugi patch).

Ja kompa wymienilem , ale nie kupilem grafiki bo mialem swoja , lecz gdybym wiedzial ze jest taka slaba to bym kupil. No cóż teraz wiem ze musze kupic :D

Wysłane z mojego telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest ten programik w modach to wyłaczania dymy itp ale jak zaczałem grzebac to musiałem zainstalowac od nowa gre :kox:

A w ustawieniach gry mozna cos pogrzebac ?? sa w ogole jakies ustawienia grafy , szczegółów itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jest ten programik w modach to wyłaczania dymy itp ale jak zaczałem grzebac to musiałem zainstalowac od nowa gre :kox:

A w ustawieniach gry mozna cos pogrzebac ?? sa w ogole jakies ustawienia grafy , szczegółów itp ?

Oczywiście, że są :facepalm: Daj sobie all na low.

btw.

Ja nie wiem, nie jestem po prostu w stanie tego zrozumieć. Jak można być takimi bez mózgami?

NBoCKkal.jpg

Ja rozumiem, że czasami się nie trafi czy coś pójdzie nie tak, ale żeby Hellcat mając 160 penny strzelał w front Ferdka z odległości 150-200 metrów to ja nie wiem jakim imbecylem trzeba być...

hkgtO5gl.jpg

Xep4p14l.jpg

Taki piękny bonus 3x by był gdyby wygrana :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...