Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Njwiekszy wybór będzie z 9 ruskiego meda z nowej lini która wejdzie w 8.10, można będzie zbadać aż 3 X medy. Ale nie grałem to nie wiem. Z 9 to e 50 albo t 54 a z 10 to Bata. Każdy sie troche różni i zależy co sie lubi( czy troche pancerza i gorsze działo lub całkowity brak pancerza i super działo jak w Leo). Ściągnij testa to sobie wypróbujesz, bedziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest ten bat 10 tier ?? :naughty::whistling::whistling: i jak mogę ściągnąć tego testa ??? :decayed: bo ja zielony jestem w tym :grin::grin::thumbdown::thumbdown:

juz wiem bat to bat chat 25t ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja T95 mam wreszcie ::grin:

hehehhee:grin::grin::grin: zawsze jak widze ten czołg to pomagam pchając bo zal mi kierowcy ze juz pol rundy minęło a on jeszcze nie dojechał :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Zaleczeq za godzine wbijam na Twoje konto obadać maszyny :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień to jakiś chory żart... winrate ~38% z 36 meczy, przecież to jest jakaś patocha :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "wafla" to przegieli nie powinno tego być albo tylko ze 3 naboje góra. Ta wieża czasami potrafi nawet zrykoszetować, juz kilka razy mi sie przytrafiło. Co do zakupów nabyłem T 28 prototypa i na stocku to straszne gów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "wafla" to przegieli nie powinno tego być albo tylko ze 3 naboje góra. Ta wieża czasami potrafi nawet zrykoszetować, juz kilka razy mi sie przytrafiło. Co do zakupów nabyłem T 28 prototypa i na stocku to straszne gów..

Wolę zwykłego T28, dinguje na ósemkach aż miło :decayed:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Siemka trzecia dyszka w garażu T57 Heavy :decayed: teraz kierunek Foch 155 :naughty:

Najbardziej OP czołgi :grin: Jeszcze FV215b 183 kup :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...