Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Ja isa 8 dostałem, rozegrałem z 10 bitew i sprzedałem(mnie nie pasuje). Perki na medy (według mnie) dowódca:żarówa, zwiad, reszta: naprawa i potem wszystkie żeby szybciej, celniej strzelał w ruchu i szybko jeżdził. Ale to moje nie musicie sie z tym zgadzać. Is 6 tuż tuż 3 nacje już nabiłem dziś wpadnie kolejna:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj moskal na isu z bl10 na pokładzie :decayed: jak będzie na ciebie z 2-3 typów jechało a ty strzelisz w jednego a tam mu zbijesz z 700hp i tamci pozostali od razu zahamują:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jak bardziej ogarnięci to będą jechać dalej na ciebie mimo przeładowania

Jak mnie irytuje takie coś...

Dostanie ktoś pestkę za 800 hp to wszyscy stają i wracają, wuj z tym że koleś ma reload 14 sekund na BL10, oni będą czekać aż on zrobi reloada i wtedy kolejny idiota wyjedzie i zdechnie jak świnia i tak po kolei, zamiast wyjechać w 4 i zeszmacić ISU :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Cie wkurza ?

nie doszedłem jeszcze daleko tam, mam czołg niemiecki bodajże VI tieru (vk 4... jakiś tam) i denerwuje mnie że ciągle w bitwach trafiam na dużo silniejsze czołgi, do których mogę sobie strzelać i strzelać...

A np w World of warplanes nawet jak masz słabszy samolot od przeciwnika to i tak jak dobrze unikasz strzałów to masz szansę rozwalić mocniejszego przeciwnika no i walki są o wiele bardziej dynamiczne. Czeka jeszcze jak wyjdzie World of Warships :decayed: jak tam walka będzie wyglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denerwuje mnie że ciągle w bitwach trafiam na dużo silniejsze czołgi,

stary , ja teraz ide nieszczycielami ryuskimi i na palcach jednej reki moge policzyc bitwy w ktorych byłem wyzej niz 4 od dołu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie płacz:decayed: zaraz będziesz miał isu bl10 :decayed: i będziesz szefem mapy :kox::kox: dobre kamo, dosyłacz i wtedy im pokażesz :decayed: ale nawet na su masz działko co przeładowuje chyba z 6 sec i tez fajnie wali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miki jak miałeś przed e50 pantherII to grałeś działkiem z 8 tieru tym 7,5cm czy tym 8,8 ??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Su to działko 122mm , lepiej sie z niego wali niz 152 :grin:

---------- Post dopisany 08-01-2014 at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 11:12 ----------

Do IS-3 kupować to działo IX tieru BL-9 czy isc prosto do IS-8 na D-25T ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak póżno ale nie było mnie w domu , ja wybrałem 8,8 bo lubie grać na krótkim dystansie a 7,5 ma strasznie małe obrażenia i nadaje sie tylko do snajpienia z daleka. Znowu przepuściłem 10 mln. kredytów ale w garażu już stoją lorka 40t, t 54e1 i jagtiger jeszcze (tylko:decayed:) potrzebuje ze 6 na nashrona, actimelka 46, gwpantere i chi-ri.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...