Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

Ciepło jest szkoda czasu na gry :-P chociaż ostatnio cisne bo do 15.06 jest promocja na is7 i trzeba trochę zarobić i expić :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na oficjalnej stronie WOT'a jest do kupienia gold za pomocą SMS 4430golda za 89.99zl, przy czym jest sygnaturka sieci T-mobile.

Pytanie: mając telefon w sieci Play mogę taką transakcję przeprowadzić czy nie?*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na oficjalnej stronie WOT'a jest do kupienia gold za pomocą SMS 4430golda za 89.99zl, przy czym jest sygnaturka sieci T-mobile.

Pytanie: mając telefon w sieci Play mogę taką transakcję przeprowadzić czy nie?*

Niestety ale nie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opyla sie kupować golda przez smsa. Za 83 zeta można chyba kupić 5,5 tys golda no chyba że niemasz co robić z kasą na karcie. Ja jak jeszcze grałem to kupowałem przez Paysavecard. Dobre rozwiązanie jak ktoś chce zataić wydatki na gre przed żoną:) (mnie nie dotyczy). Można to kupić w każdym hipiermarkecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ktos nie chce wydawac na gre realnej kasy a ma czas to warto zajrzeć tu http://dogry.pl/r/miki13051. Zarejestowujecie sie najlepiej przez Fejsa i ciułajcie na golda do wota. najwięcej można zgarnąć chyba coś koło 5, 5 tys golda. I jeszcze jedna sprawa jak by ktoś zmieniał kompa i kupował nowy procek intela to należą sie kody do wota w których jest: jagtiger88 jeden, slot w garażu, 1250 golda i chyba 7 dni premki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał klan to zapraszam z nikiem na pw.

wn8 1000+

ogólnie przejęliśmy z kolegami nasz stary klan (6-7 osób wszyscy ponad 1300wn)

i gramy głównie twierdze potem wiadomo jak się ludzie znajdą to cw/kompanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez zapraszam do klanu, nazywa sie Tomato Blender T-B, tylko gracze powyzej 18 lat. I wn8 ok 1k, gramy wieczorkami 18-21 w twierdze na odstresowanie, fajna ekipa, szydera straszna, obowiazkowo ts3 i sprawny aparat mowy :-D oczywiscie nie ma przymusu, gra ten kto ma czas. Jbc to pw

Wysłane z mojego ST17i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecicie jakąś grafę tak żeby pograć jak człowiek ? Tak do 300-400 zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, co taka pustka na Wocie, ja tu ludzi szukam a tu ciemno....głucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...