Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WOT - World of Tanks


Rekomendowane odpowiedzi

kuzwa co to ma byc :decayed: przeniosłem załoge z is3 na is8 :decayed: i ciagle stoi chłopakom:polew::polew: na 2 perku po 79% i ni c**ja nie idzie dalej :kwasny::kwasny: zamiast tego idzie im w te pierwsze % i teraz dowodca ma 108% co to ma byc :whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz zlicza całokształt np. BIA i VENT. Czyli 100+10+5 co daje 115 + bonus dowódcy czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było. Robi ktoś misje na isa 6? Bo ja łupie ostro. Co do specjali na święta to jeszcze nigdy takich dobrych nie było, pewnie pod koniec rok wejdzie otwarta beta WT i za to sie tak postarali. Co do jaga to on ma działo do walenia po weekspotach, to jest premium czyli coś gorszego niż wymaksiony 8 tier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam vk 4502 (p) ausf. a jest sens isc dalej bo vk 4502 (p) ausf. b i dalej do Mausa czy sobie odposcic ??? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie

ja też sporo grałem w WoT'a doszedłem do 7 tieru u niemców czyli do tygrysa, grałem nim dość długo ale mam już sporą przerwę, z expa odblokowałem tygrysa II tylko nie wiem czy jest sens się w niego pchać, minus to na pewno napęd, strzał w przód z penetracją i pożar silnika murowany, niska predkość i zwrotność(moim zdaniem) a szczerze mówiąc to nie za bardzo mi się chcę jechać od początku którejś frakcji bo to niestety to trwa długo a nie gram z premium kontem.

jakieś sugestie??

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

tak się natknąłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chciał kupić T34 lub Jagode 8.8 to moge udostepnic pasy zeby sobie oblukał , po co sie potem wk***iać i ewentualnie załować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zle Ci sie gra t34 ??:decayed::decayed:

btw chłopy w ktora isc strone w medach e50 czy leopard ??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chciał kupić T34 lub Jagode 8.8 to moge udostepnic pasy zeby sobie oblukał , po co sie potem wk***iać i ewentualnie załować :decayed:

Ja się zaczynam przekonywać do JT88 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa ale ten is8 to shit :kwasny: albo sie jeszcze nie wczułem w niego :decayed:

pany jakie perki dajecie na medach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...