Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz dopiero dojrzałem, czy ty masz listwę quattro nie mając quattro? Jako że znaczek s4 (na grillu) jak dla mnie nie wadzi tak bardzo bo może stanowić jakieś odniesienie do tego co zrezałeś w aucie, to quattro to już w ogóle sie nie komponuje z niczym. Doklej przed znaczkiem 1/2 Q:grin:

Opublikowano
  • Autor

poprostu lubie takie gadzety .... taki juz jestem mi sie to podoba .... kwestia gustu

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

dobry modz tym 2dinem :wink: wrzucaj w auto i pokazuj foty

a foty 2din sa na stronie 3 na roboczo jak i w samochodzie

---------- Post dopisany 29-12-2012 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 13:17 ----------

i nowy gadzet w pełni sprawny działajacy :)

image.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

Opublikowano
Ładna ; )

4 czy 5 watek z ladna...znasz inne slowo??? sory za OT

Opublikowano
Ładna ; )

4 czy 5 watek z ladna...znasz inne slowo??? sory za OT

kolega myśli ze mu sie nabijają posty:wink:

Opublikowano
Ładna ; )

4 czy 5 watek z ladna...znasz inne slowo??? sory za OT

kolega myśli ze mu sie nabijają posty:wink:

a postow jak bylo 11 tak jest:decayed:

Opublikowano

Myślę, że wkrótce stworzy wątek o swoim aucie:decayed: EOT

Opublikowano
  • Autor

zimowy set up

zima.jpg

<br /><br />

zima1.jpg

<br /><br />

po umyciu

image.jpg

<br /><br />

po1.jpg

<br /><br />

Opublikowano

S4:facepalm::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
poprostu lubie takie gadzety .... taki juz jestem mi sie to podoba .... kwestia gustu

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

dobry modz tym 2dinem :wink: wrzucaj w auto i pokazuj foty

a foty 2din sa na stronie 3 na roboczo jak i w samochodzie

---------- Post dopisany 29-12-2012 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 13:17 ----------

i nowy gadzet w pełni sprawny działajacy :)

http://s2.postimage.org/pkpxwmr9x/image.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

http://s9.postimage.org/gm9ur7tfv/image.jpg

<br /><br />

http://s13.postimage.org/4gydykjab/image.jpg

<br /><br />

ja mam trochę inny ten scyzoryk:whistling:

Opublikowano
  • Autor

ja mam ori audi włozona do niego płytka centralnego i zgrana z ori centralnym :)

Opublikowano
S4:facepalm::polew::polew::polew::polew::polew:

+1:wink:

Opublikowano

Magic zrobił bym sobie kreskę z taką esą:grin::grin::grin:

Opublikowano

Jak objadę to S4 to kupuje znaczek Rs4

Opublikowano

Nie lepiej M3? albo Mpower?

Opublikowano

Nie wiem czemu przyczepiliście się do tych znaczków. Podobają się właścicielowi i to najważniejsze. Fakt, quattro na konsoli przeginka, ale to S4 mnie przynajmniej nie razi. Audica chociaż wygląda przyzwoicie wizualnie (przynajmniej na zdjęciach, na żywo nie widziałem), bardzo fajny mod z konsolą, a Waszą uwagę najbardziej ten znaczek przykuł. Wiem, że zaraz będą posty, że jak chce mieć S4 to niech kupi ori 2.7BiT, ale bez przesady.

Opublikowano
Nie wiem czemu przyczepiliście się do tych znaczków. Podobają się właścicielowi i to najważniejsze. Fakt, quattro na konsoli przeginka, ale to S4 mnie przynajmniej nie razi. Audica chociaż wygląda przyzwoicie wizualnie (przynajmniej na zdjęciach, na żywo nie widziałem), bardzo fajny mod z konsolą, a Waszą uwagę najbardziej ten znaczek przykuł. Wiem, że zaraz będą posty, że jak chce mieć S4 to niech kupi ori 2.7BiT, ale bez przesady.

A ty co adwokat diabła? Chłopie mam prawo się śmiać z tego. Akurat bawi mnie coś takiego na maxa takie przyklejanie znaczków.

Opublikowano
  • Autor

bawi cie mnie tez :)

Opublikowano
ja mam ori audi włozona do niego płytka centralnego i zgrana z ori centralnym :)

no jakoś ja też mam ori a całkiem inaczej wygląda niż Twój:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Nie wiem czemu przyczepiliście się do tych znaczków. Podobają się właścicielowi i to najważniejsze. Fakt, quattro na konsoli przeginka, ale to S4 mnie przynajmniej nie razi. Audica chociaż wygląda przyzwoicie wizualnie (przynajmniej na zdjęciach, na żywo nie widziałem), bardzo fajny mod z konsolą, a Waszą uwagę najbardziej ten znaczek przykuł. Wiem, że zaraz będą posty, że jak chce mieć S4 to niech kupi ori 2.7BiT, ale bez przesady.

nie przejmuj sie chłopie oni tego nie zrozumia .... sa zbyt zafascynowani swoimi perełkami

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

ja mam ori audi włozona do niego płytka centralnego i zgrana z ori centralnym :)

no jakoś ja też mam ori a całkiem inaczej wygląda niż Twój:whistling:

ja mam od audi a3 8l moze dla tego ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.