Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widze że nie jarzysz:facepalm:,w przypadku gdy cytujesz czyjaś wypowiedz,swoją wypowiedz,w tym przypadku wyznanie,musisz pisac po napisie "",załapało dziecko?:smiley:

Opublikowano
widze że nie jarzysz:facepalm:,w przypadku gdy cytujesz czyjaś wypowiedz,swoją wypowiedz,w tym przypadku wyznanie,musisz pisac po napisie "
",załapało dziecko?:smiley:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Wybacz od ciebie się uczyłem:doh:

Opublikowano

Moze byc ciezko teraz z odpowiedzia pumysrumy. Mama jeszcze w pracy i nie ma kto poprawic wiadomosci:naughty:

Opublikowano

Beniek starzejesz się chyba bo twoje wypowiedzi kiedyś na mój temat były bardziej zabawne:banan:

Opublikowano

Poziom twojej glupoty tez sie poglebia i teksty bardzie prostackie.

Tylko po to,zebys chociaz jedno zdanie zrozumial.

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

Nie zapomnij znowu napisac do Huga,ze ktos cie nazwal piz*a itp:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

puma nie pogrążaj sie dzieciaku:facepalm:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

Nie zapomnij znowu napisac do Huga,ze ktos cie nazwal piz*a itp:facepalm::facepalm::facepalm:

juz pół forum śmieje sie z tego skarżenia:polew:

Opublikowano
p-u-m-a wiesz co kim ty wogóle jestes ?? szefem powaznej firmy ? czy masz porostu zawód syn

to Ty powinieneś mieć w papierach "forumowy żyd"...

:polew::polew::polew: czemu zyd :grin::grin:

temu

ale kolega sobie wyrobił pewną opinie na forum za swoje śmieszne targowanie w watkach sprzedaży:wink: i odbija sie to teraz w komentach:hi:

zajrzyj czasem w dział sprzedam, jest konsola za 550 a on biore za 250:grin: jeden z wielu przypadków

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/grii-s4-b5-253705/

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/polskory-poliftowe-kubly-s4-2000r-237760/#post3003992

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/przycisk-wlacznik-przelacznik-esp-237501/#post2901320

Opublikowano
Poziom twojej glupoty tez sie poglebia i teksty bardzie prostackie.

Tylko po to,zebys chociaz jedno zdanie zrozumial.

Spoko Bieniek popisz sobie na mnie. Potem pochwalisz się żonie czy tam obojętnie komu i będziesz dumny jak to dowalić potrafisz.:facepalm:

Odpuszczam do twojego poziomu nie muszę się obniżać:hi:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

puma nie pogrążaj sie dzieciaku:facepalm:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

Nie zapomnij znowu napisac do Huga,ze ktos cie nazwal piz*a itp:facepalm::facepalm::facepalm:

juz pół forum śmieje sie z tego skarżenia:polew:

Pozdrawiam i mam nadzieje że w twoim wieku taki tępy nie będe:hi:

Opublikowano

Oj puma....Podobno w Bukowinie bedziesz:banan::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

Raczej taki emot bedzie odpowiedni :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Będę bieniek oczywiście z mamą:naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Będę bieniek oczywiście z mamą:naughty::naughty::naughty::naughty:

fajna jakas :naughty:

Opublikowano

No to bedzie :decayed::decayed:,a potem :sexinbed:

:kox::kox::kox:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Będę bieniek oczywiście z mamą:naughty::naughty::naughty::naughty:

fajna jakas :naughty:

No pewnie że fajna.

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

No to bedzie :decayed::decayed:,a potem :sexinbed:

:kox::kox::kox:

Te 15 sek jakie potrzebujesz żeby się spuścić jakoś przeżyje:polew::polew::polew:

Opublikowano

Dobry z Ciebie kumpel.:grin::grin::grin:

Opublikowano

ze zlotu w Pile jeden juz z piz*ami wracał:whistling:,Bieniek,ja wtedy,więc teraz twoja kolej:naughty:

puma,mam nadzieje ze cos trenujesz,tamten miał 3 dany w karate coś tam i marnie na drugi dzień wyglądał:decayed:

Opublikowano

Dobra spadam, było miło Panowie do następnego:hi::naughty::naughty:

Opublikowano
Będę bieniek oczywiście z mamą:naughty::naughty::naughty::naughty:

fajna jakas :naughty:

No pewnie że fajna.

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

No to bedzie :decayed::decayed:,a potem :sexinbed:

:kox::kox::kox:

Te 15 sek jakie potrzebujesz żeby się spuścić jakoś przeżyje:polew::polew::polew:

masz ty cokolwiek w tej główce?o swojej matce dzieciaku piszesz:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.