Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Krzysztof a czemu gwint sprzedałeś? I czemu czerwone sprężyny a nie np. zielone?

A ja się pytam drugi raz a4-freunde??

Opublikowano
  • Autor

bo nasze drogi sie nie nadaja na gwint..... i na tych sprezynach mts juz tłucze

Opublikowano

Trza byc twardym nie mietkim:naughty: A nie gnac na zlamanie karku :naughty:

Opublikowano
bo nasze drogi sie nie nadaja na gwint..... i na tych sprezynach mts juz tłucze

nadają się, trzeba tylko umieć jeździć na glebie i trzeba to lubić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

moze i tak ale jezdzic i sie meczyc to tez nie ma sensu ....

Opublikowano

widzę że powstał nowy watek B5 Battalion II :decayed:

Opublikowano

Dla mnie zadna meka:wink: Bardziej sie mecze jak latam jakas koza na normalnym zawiasem, mam wrazenie ze skrece i sie przewroce zaraz :thumbdown:

Opublikowano
Niech kazdy mowi i mysli co chce ale ten burdel to PUMA zaczal piszac pierw o znaczku s4 i ze niby sie z niego smieje itd bajera ze objedzie to sobie nakleji rs4

..ale Panowie.. forum jest od wyrażania opinii..jak naklejka S4 wygląda wsiowo to się pisze i tyle..autor przyjmuje na klatę, podoba się więc ma w d*pie i wszyscy kopią do jednej bramki. Kuźwa więcej dystansu, a nie spinacie się jak stare dewoty przed warzywniakiem. Nie takie teksty leciały i ludzie brali to na bary i kładli lachę na opinię..bo " moja fura mnie to grzeje więc mam wyjebane " :wink:

Zluzujcie..idźcie razem na ulicznice czy coś w tym stylu :decayed:

raggaman wszystko ok ale zacytowales kawalek mojej wypowiedzi, ja nawiazalem do calosci i odnioslem sie do tego ze wyzywa kogos od burakow, wiesniakow a ze znaczkow nie sie smiej itd. To wszystko

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

dzis w chwili wolnego byłem umyc koła na lato .....

ko_a.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 21:32 ----------

NO I PANOWIE I PANIE NADSZEDŁ TEN DZIEN KIEDY PALMA UDZERZA DO GŁOWY I ZAPALA SIE LAMPKA ZE TRZEBA ZMIENIC AUTO ..... I TO JEST TEN DZIEN !!!! 13 LUTY 2013 ROK .... SPRZEDAM SWOJA LALKE JESLI DOSTANE ROZSADNE PIENIAZKI..... EWENTUALNIE PRZYJME W ROZLICZENIU TT

image.jpg

Opublikowano
dzis w chwili wolnego byłem umyc koła na lato .....

http://s8.postimage.org/lq3k2f5pt/ko_a.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 21:32 ----------

NO I PANOWIE I PANIE NADSZEDŁ TEN DZIEN KIEDY PALMA UDZERZA DO GŁOWY I ZAPALA SIE LAMPKA ZE TRZEBA ZMIENIC AUTO ..... I TO JEST TEN DZIEN !!!! 13 LUTY 2013 ROK .... SPRZEDAM SWOJA LALKE JESLI DOSTANE ROZSADNE PIENIAZKI..... EWENTUALNIE PRZYJME W ROZLICZENIU TT

http://s7.postimage.org/hsr4trown/image.jpg

podepnij VAGa, skasuj błąd i lampka zgaśnie ! ! ! ! ! ! !

Opublikowano
  • Autor

Zeby to było takie proste ....

Opublikowano

czemu TT ? przecież to ochydne jest :facepalm:

Opublikowano

moze płeć zmienił :decayed: i ma zachcianke na TT

Opublikowano
  • Autor

MI SIE PODOBA TT 1.8 T 225 KM QUATTRO PAKIET R32 I JEST PIEKNIE ...

TTR32.jpg

Opublikowano

tt ładne auto tylko gnije:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Można poznać cenę ? Chociaż tak orientacyjnie

Opublikowano

sprzedana ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

14.500 pln do małej negocjacji

---------- Post dopisany 07-04-2013 at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 20:53 ----------

no i moja babcia dostała kolejny prezent czyli zegary z białym podświetleniem i fisem .... elektryke oczywisie opanował krzysaudi .... tutaj fotki z operacj tak na szybko kalkulatorem....

DSC00050.jpg

DSC00051.jpg

DSC00052.jpg

DSC00053.jpg

DSC00054.jpg

DSC00055.jpg

DSC00056.jpg

Opublikowano

No i piknie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.