Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałes czegoś, co ożywi auto i masz:thumbup1:

Opublikowano
no i dzis wpadły ala usa ... dzieki krzysaudi za pomoc i folie ..... odwdziecze sie przy najblizszej okazji

http://s23.postimg.org/p2r10l53r/DSC_0432.jpg

http://s2.postimg.org/w0opncut1/DSC_0433.jpg

http://s14.postimg.org/6z12alvyl/DSC_0434.jpg

http://s10.postimg.org/az38up0ol/DSC_0435.jpg

http://s21.postimg.org/gt6vx7p9f/DSC_0438.jpg

http://s12.postimg.org/4iddoq9bd/DSC_0440.jpg

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

a co do kół zostaja avus II .... tomasony nie powalaja na kolana.....

jest fresh na tych lampach :thumbup1: co do kół to Avusy tym bardziej nie powalają na kolana .....

Opublikowano
no i dzis wpadły ala usa ... dzieki krzysaudi za pomoc i folie ..... odwdziecze sie przy najblizszej okazji

http://s23.postimg.org/p2r10l53r/DSC_0432.jpg

http://s2.postimg.org/w0opncut1/DSC_0433.jpg

http://s14.postimg.org/6z12alvyl/DSC_0434.jpg

http://s10.postimg.org/az38up0ol/DSC_0435.jpg

http://s21.postimg.org/gt6vx7p9f/DSC_0438.jpg

http://s12.postimg.org/4iddoq9bd/DSC_0440.jpg

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

a co do kół zostaja avus II .... tomasony nie powalaja na kolana.....

jest fresh na tych lampach :thumbup1: co do kół to Avusy tym bardziej nie powalają na kolana .....

+1

jeszcze zeby to był wzór III:wink:

Opublikowano
  • Autor

armistead to twoj wzor sie przydał dzieki .... jest moc na usa :)

Opublikowano

Te sprezyny to -30mm??

Opublikowano
  • Autor

chyba tak masz je na allegro .... ja kupowałem nowe

Opublikowano

kolego podeslesz jaką folią ciemniłes szyby? Bo walczyłem dzisiaj z tym i poległem , chyba hooyową folie kupiłem:facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kolego najtansza za 18 pln a tylna robiłem w firmie profesjonalnej z jednego kawalka ( termokurczniwa)

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

DSC_0441.jpg

tak na szybko przed praca

---------- Post dopisany 23-06-2013 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 22:40 ----------

w zwiazku z ładna pogoda zabieram sie za podswietlanie klamek i montaz lampek biało czerwone

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

---------- Post dopisany 24-06-2013 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2013 at 22:28 ----------

no sie zaczeło kolejne rezanie :)

---------- Post dopisany 25-06-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 20:44 ----------

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

jutro montaz tyłu a w sobote zabieram sie za przod

Opublikowano
:)
Opublikowano
  • Autor

i jak krzysztof moze byc

Opublikowano

Kolego z czego bierzesz to podświetlenie klamek?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

z klamek od audi a6 c5

---------- Post dopisany 23-08-2013 at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 21:20 ----------

chłopaki wszadzał ktos jakies fajne fotele do b5 .... ostatnio znalazłem fotele od celica

Fotele skóra Toyota Celica 1999-2005 (3438947656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Gora foteli spoko ale dol to jakies placki, nie lepiej ori cos szukac i wlozyc bez problemu bo z tymi to chyba bez przerobki sie nie obejdzie?

Opublikowano

z A6 mozę prędzej coś zaadoptujesz, recaro sporo na alegro jest

Opublikowano
z klamek od audi a6 c5

---------- Post dopisany 23-08-2013 at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 21:20 ----------

chłopaki wszadzał ktos jakies fajne fotele do b5 .... ostatnio znalazłem fotele od celica

Fotele skóra Toyota Celica 1999-2005 (3438947656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

te fotele to porażka, siostra ma w Celice własnie, i zero trzymania, jak na zwykłych plackach:doh:

Opublikowano

albo z evo

Opublikowano
  • Autor

korzystajac z ostatnich dni ciepła posprzatałem pod maska i z zewnatrz

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

fresh:decayed:

ładnie progi pasują:kox:

Opublikowano
  • Autor

no i najważniejsze zmieniłem z kolega (krzysaudi) ekran startowy w rns-e :) czad

dssddd.jpg

Opublikowano

Auto sie pieknie prezenci ale ku.a gleby brakuje:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.