Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Podpinanie kabli do kostek


play

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wiem że moje pytanie jest żenujące ale jak wpinacie się w kostki ?? Przecinacie kable i lutujecie? Da się to ewentualnie zrobić bez lutowania? Chciałem podłączyć sobie alarm ale nie za bardzo mam możliwość lutowania więc czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy da się dopiąć kable do kostek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup złączki do kabli w elektrycznym...

:thumbdown: nie npolecam bedziesz miał kaszane w kablach lepiej polutuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no można poskręcać i po izolować kable ale to nie to, lepiej zorganizuj na dzień sprzęt do lutowania lub kup coś taniego i zrób raz a dobrze, ja jedyne, złączki to najgorsze rozwiązanie [br]Dopisany: 17 Luty 2012, 16:25_________________________________________________lutownica nie majątek

http://allegro.pl/zestaw-lutownica-100-w-akcesoria-fa-vat-i2119400515.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lutownice posiadam więc to nie problem tylko nie mam jak lutować z braku zasilania w garażu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale co by nie mówić na prawdę polecam Ci polutować wszystko a jak nie to skręcać kable ale to tak nie po mojemu :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam iż polutowanie to najlepszy sposób jednak sytuacja trochę to utrudnia. Może postaram się o garaż z zasilaniem jutro... Czyli według ciebie poskręcanie kabli będzie lepsze od szybkozłączek? Zakupiłem dziś kilka sztuk więc zobaczę jak to jutro z tym będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie odradzam szybko-złączki, wolę skrętki ja mam swój sposób skręcania kabli ale i tak wolę lutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie odradzam szybko-złączki, wolę skrętki ja mam swój sposób skręcania kabli ale i tak wolę lutować

Z ciekawości zapytam jaki to sposób? Jutro będę miał co lutować także jakaś rada może się przydać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lutować to normalnie najpierw jeden dobrze otaczam cyna potem drugi i lutuje, jak stare kable to traktuję je pastą chodź by taką

Zdj_cie0593.jpg

jak grube przewody to wkładam jeden koniec w drugi i dopiero lutuje

chyba tu nie ma co podpowiedzieć za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie zastąpi lutowania. nie skrecaj kabli i nie stosuj szybkozlaczek bo zrobisz sobie smietnik w instalacji. jak nie masz gdzie lutowac to najpierw pokombinuj u kogo ze znajomych mozesz skorzystac z prądu w garażu zamiast kombinowac jaką popeline by tu sobie samemu zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...