Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] 2.0 TDI Audi z napędem Jet-a !


Jet_a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciał bym wam przedstawić moje poczciwe auto na codzień :) Samochód szału nie robi,jest kompletnie seryjny,bez żadnych modów jak na razie... Jednostka to 2.0 TDI o oznaczeniu BLB ze skrzynią Multitronic i sterownikiem JZT...Audi użytkuje już ok roku,obecnie od 2 lat mieszkam w Anglii także parę wypadów Polska-Anglia,Anglia-Polska już zaliczyła bezawaryjnie i mam nadzieje,że dalej tak będzie ! poniżej troszkę o wyposażeniu :

ABS

ESP

Wspomaganie kierownicy

Fotochromowe lusterko wsteczne + oba zewnętrzne

Podgrzewane,elektryczne,składane lusterka

Skrzynia automatyczna Multitronic

Sportowe fotele obszywane skórą i alcantarą + boczki w alcantarze

Podgrzewane fotele

Pakiet Schowek

Halogeny przeciwmgielne

Dwu-strefowa klimatyzacja automatyczna

Navigacja RNS-E z mapą europy i menu PL oraz czytnikiem kart SD

Regulowane elektrycznie światła

Czujnik deszczu

Aluminiowe wykończenie wnętrza

4x elektryczne szyby

Klimatyzowany schowek

Zestaw głośnomówiący z Bluetooth

Podłokietnik

elektrycznie pompowane lędźwia

wysówane podudzia

Aluminiowe relingi dachowe

Zmieniarka płyt + zestaw glośników z zabudowanym subwooferem Harman Kardon

Automatyczne światła z funkcją Come and living Home

Tempomat

Pełny i kolorowy FIS

Rolety zasłaniające tylne szyby + przesłona tylnej kanapy

Multifunkcyjna kierownica 4-ro ramienna

Pakiet Oświetlenia

Oryginalne alufelgi z B7 na zime oraz z B8 na lato

Myśle,że to tyle choć nie pamiętam wszystkiego,bo wypisałem to wszystko z głowy. Jak tylko coś mi się przypomni to dopiszę :) Teraz poniżej napiszę co już zostało zrobione przez ten rok:

-Regularne wizyty w ASO,pilnuje każdego serwisu i kontynuuje książkę serwisową

-Wymiana sterownika skrzyni multitronic-OEM

-Wymiana wiązki elektrycznej idącej do wtrysków-OEM

-Wymiana klocków przód-OEM

-Zmiana oświetlenia wnętrza na LED

-Dołożone znaczki S-line-OEM

-Alufelgi z modelu B8 16" 7.5J OEM + opony Continental SportContact 2 205/55

-Zaaktualizowanie softu i wgranie PL Menu + płytki z mapami do RNS-e (dzięki Domin79 !)

-Chromowane nakladki na lusterka (projekt tymczasowy,chciałem zobaczyć jak wygląda na żywo,może z czasem skusze się na ORI)

To chyba tyle... Z tym autem wiąże również wiele planów takich jak pakiet S-line,inne koła itp.ale żeby było ciekawiej bede uaktualniał tylko to,co już wymieniłem :) Z tego względu,iż jeżeli ktos podsunie ciekawszy pomysł niż miałem w planie,to oczywiście uwzględnie zmiane. Poniżej przedstawie jakieś tam fotki,zarówno jak Auto się prezentuje,jak i rowniez dokonanych modów. Pozdro !!

20110411918.jpg

dsc0007os.jpg

dsc0003zbw.jpg

20110411920.jpg

dsc0006af.jpg

40248236223339380620810.jpg

27202924677736868514510.jpg

dscn3678k.jpg

20120212185308.jpg

20120214115655.jpg

20120214114422.jpg

20120214114447.jpg

20120216120716.jpg

20120215121203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o wnętrze to chyba tylko czarnego sufitu brakuje od S-line i będzie komplecik :) Natomiast dużo pracy czeka na zewnątrz... Jak sami widzicie,golas :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny kolorek taki jak mój :good:ale chromowane nakładki lusterek bynajmniej jak dla mnie :thumbdown:

a cha co masz przyklejone na szkłach lusterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne :good: ale te nakładki na lusterkach srednio mi pasują :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No środeczek masz zacny :wink4: z zewnątrz brakuje jej bixów,gleby,ledzików na dupeczkę :gwizdanie: i dwa kominy i będzie cacy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lusterek to tak jak pisałem,to tylko przymiarki ;) Nie podoba mi się tak jak jest dlatego zostaną zdjęte i zostawie na razie tak jak jest,a później może jak już bedzie cały pakiecik S-line to się o nich pomyśli. Problem w tym aucie jest taki,iż jest to dziwny kolor i wiele typowych rozwiązań po prostu do niego nie pasuje,np. kola RS4 2010r,przymierzałem już 3 zestawienia z czarnym środkiem,polerowane,srebrne... no i nie widzi mi się na tym kolorze :) Ale myśle,że coś wyrezamy,jak na razie polowanie na rarytasy trwa :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie,to zwykła naklejka :) ale potrafi zmienić swoje zabarwienie pod wpływem natężenia światła,tak aby w czasie jazdy nie ograniczała widoczności. Ktoś tam pytał co mam naklejone na lusterka,to od razu mówie,że poza znaczkiem to nic,a te obramowanie wewnątrz wkładu to właśnie fotochrom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik bezawaryjny,nie mogę złego słowa powiedzieć. Natomiast multitronic to inna sprawa... rok temu wymieniłem sterownik skrzyni biegów,zaś teraz muszę flywheel wymienić.Generalnie jestem zadowolony bo na szczęście nie borykam się z jakimiś wymianami filterków,przepływomierzy i innych typowych pierdól dla TDI-ka. Teraz jak to wymienie to mam nadzieje,że bedzie spokój na lata :hi:

jak już napisałem tego posta to może dodam MODA :polew: :polew: korzystając ostatnio z tego,iż byłem w ASO to postanowiłem zakupić sobie taki zestawik do Alcantary. Jak na razie pogoda kiepska i poczekam do wiosny żeby to użyć :) zobaczymy jaki efekt będzie :good:

20120221122554.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm coś mi mówi że niebawem szykują się jakeś mody :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje się powoli do przeróbki A4 Avant w wersje Camper-jak ktoś wie jak podłączyć kuchenke,lodówke i jak zamontować łóżko to był bym wdzięczny :notworthy::naughty::decayed: :decayed: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci moge pomóc w zamontowaniu i skompletowaniu TV i DVD :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...