Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Auto ładne. Kierownica i podłokietnik to by mi się takie przydały :decayed:

Niedługo będę jechał na giełdę możemy się jakoś zabrać :)

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

plus za kiere i 4 szyby w prądzie mniej rezania :)

no i tempomat jest też na plus

no właśnie w sumie do czego jest to na drugim przełączniku od kierunku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko trzeba mieć hajs ))

Najpierw doprowadzę do ładu podstawowe rzeczy (drzwi, zderzak, oświetlenie licznika itp) zima z głowy )

No Trzeba mieć hajs którego ciągle brakuje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no samochod pierwsza klasa..

do takiego trochę mu brakuje ale zbieram kasę i graty i trzeba modzić ;) ciężko ale dam radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dasz rade.. ;p jak ja dalem rade to i ty dasz.. ;p na razie to mam zamiar kupic gadzety z a4 klub polska ;p

ja kupiłem ramkę ;) a dalej części z miesiąca na miesiąc będę się starał coś dać nowego ;) mimo że mam rok krowę ale brakuje hajsu na wsio ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to napisalem wiadomosc do jednego czlowieka z forum aby mi powiedzial co maja na stanie to pokupuje..

wejdź w zakładkę gadżety klubowe wszystko będziesz miał ;)

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Przypomniało mi się żeby klubowicza pokazać stłuczkę w Wa-wie jak kierowca BMW uderzył we mnie ;/

http://zapodaj.net/images/573bd6ac003a9.jpg

I z Wawy na lawecie odjechał w moje strony...

Jednak maskę mam nie w kolorze...;/ delikatnie jaśniejsza ;/

ale koszt mega za***isty drogi bo około 3500 zł z dojazdem... z ubezpieczenia dostałem 2600.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie widzę żadnego problemu w zrobieniu sobie usa zderzaka, trochę szpachlu i po wnęce:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie czy jest tu hamerykański gładki przedni zderzak bez wnęki na tablice rejestracyjną:shock3:

niestety tak ;/ ale w planach będzie nowy zderzak więc myślę że w nowym będzie lepiej :)

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

ja nie widzę żadnego problemu w zrobieniu sobie usa zderzaka, trochę szpachlu i po wnęce:decayed:

wole kupić niż ma być szpachel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety? chyba raczej masz szczęście, nie jeden by chciał taki zderzak jeśli ori nieszpachlowany, wierz że napewno jest szpachlowana ta wnęka pod rejestracje?, jeśli nie to masz fajny zderzaczek, tylko trzeba by te dziurki po wkrętach połatać i zamalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety? chyba raczej masz szczęście, nie jeden by chciał taki zderzak jeśli ori nieszpachlowany, chy wierz że napewno jest szpachlowana ta wnęka pod rejestracje?

żaden szpachel oryginalnie taki w samochodzie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tu patrz jak za***iście to może wyglądać:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A45.jpg

Zapożyczone z forum:wink:

że tak się wyraże za***iście wygląda aczkolwiek ja nie mam oczek na przeciwmgłowe na dole ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie czy jest tu hamerykański gładki przedni zderzak bez wnęki na tablice rejestracyjną:shock3:

niestety tak ;/ ale w planach będzie nowy zderzak więc myślę że w nowym będzie lepiej :)

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

ja nie widzę żadnego problemu w zrobieniu sobie usa zderzaka, trochę szpachlu i po wnęce:decayed:

wole kupić niż ma być szpachel :D

nie zdziw się jak masz gdzieś na aucie szpachel:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie czy jest tu hamerykański gładki przedni zderzak bez wnęki na tablice rejestracyjną:shock3:

niestety tak ;/ ale w planach będzie nowy zderzak więc myślę że w nowym będzie lepiej :)

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

ja nie widzę żadnego problemu w zrobieniu sobie usa zderzaka, trochę szpachlu i po wnęce:decayed:

wole kupić niż ma być szpachel :D

nie zdziw się jak masz gdzieś na aucie szpachel:decayed:

patrzyłem nie ma szpachla :) spokojnie ;)

---------- Post dopisany 10-09-2012 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2012 at 21:26 ----------

Niestety? chyba raczej masz szczęście, nie jeden by chciał taki zderzak jeśli ori nieszpachlowany, wierz że napewno jest szpachlowana ta wnęka pod rejestracje?, jeśli nie to masz fajny zderzaczek, tylko trzeba by te dziurki po wkrętach połatać i zamalować.

na pewno wiem że nie jest szpachlowana ta wnęka pod rejestracje oryginalnie tak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to napisalem wiadomosc do jednego czlowieka z forum aby mi powiedzial co maja na stanie to pokupuje..

wejdź w zakładkę gadżety klubowe wszystko będziesz miał ;)

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Przypomniało mi się żeby klubowicza pokazać stłuczkę w Wa-wie jak kierowca BMW uderzył we mnie ;/

http://zapodaj.net/images/573bd6ac003a9.jpg

I z Wawy na lawecie odjechał w moje strony...

Jednak maskę mam nie w kolorze...;/ delikatnie jaśniejsza ;/

ale koszt mega za***isty drogi bo około 3500 zł z dojazdem... z ubezpieczenia dostałem 2600.. ;/

Dopiero teraz zauważyłem biedna Audi aż szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...