Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

OK Spoko. MI padły po 600 KM niestety, bratu to samo po jakimś czasie padły... A kolega w megance miał dyskoteke :)

ja je mam miesiąc i świecą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce krakać też takie miałem i po miesiącu właśnie padły

ja kupiłem te lepsze i jakoś dają radę. Są dwie żę tak powiem partie gorsze i lepsze być może kupiliście te gorsze i to są zwykłe a ja dałem za swoje niecałe 30 zł i działają już ponad miesiąc ;)

---------- Post dopisany 16-12-2012 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2012 at 15:48 ----------

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

No to Dzięki Grześkowi wpadły lampy Valeo +XENON HID 4300k :):slina:

Dzięki Mistrzu ! :D

20121215042.th.jpg

20121215043.th.jpg

20121216048.th.jpg

20121216049.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam te hidy ? gitara ?

no dobrze świecą ;) jak chcesz możemy się styknąć to zobaczysz sam i oceniasz :) bo jakoś w tyg do Bart-S a chce podjechać żeby podłączyć pod kompa także jak chcesz możesz jechać ze mną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy kiedy, bo pon,wtorek i środa zapitalam slu - poz - slu. a o wrześnie zawsze mogę zahaczyć na fajeczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy kiedy, bo pon,wtorek i środa zapitalam slu - poz - slu. a o wrześnie zawsze mogę zahaczyć na fajeczkę :)

No z Bart-S dogadam się to dam znać :) to zabierzesz się ze mną chyba że chcesz swoim jechać :) a ja swoim :naughty: mam numer także będę dzwonił lub pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe prezencik na święta fajny:) Ją xenon narazie sobie odpuszcze bo misiaki mnie kontrolują prawie co tydzień:D a zwłaszcza za kierunki w stylu USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież miał VCDS'a na spocie :kox:

wiem ale miałem pasażerkę która odpoczywała spała i tak lipton :P

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Hehe prezencik na święta fajny:) Ją xenon narazie sobie odpuszcze bo misiaki mnie kontrolują prawie co tydzień:D a zwłaszcza za kierunki w stylu USA :)

Ja gadałem z policjantem dzisiaj kolegą powiedział jak dobrze jest ustawiony i nie przeszkadza innym to jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym, że w przepisach jest jasno i wyraźnie napisane, że światła xenonowe muszą być wyposażone w system mycia lamp oraz ich samo-poziomowanie, ale kto się tym przejmuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym, że w przepisach jest jasno i wyraźnie napisane, że światła xenonowe muszą być wyposażone w system mycia lamp oraz ich samo-poziomowanie, ale kto się tym przejmuje :decayed:

przepisy mowią ze nowe z lampami wyładowczymi mają byc wyposarzone w systew zmywania.( spryski lub wycieraczki) oraz system samopoziomowania.

ale przepisy nie mowia co z autami które zostały doposazone. nie mowie o hidach w zwykłych lamapch ( nie chodzi mi o lampy audi tylko ogolne) gdzie lampy nie mają homologacji na swiatłą wyładowcze, tylko o lampy wyładowcze posiadajace odpowiednie homologacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polska :banan:

sam bez samo-poziomu jeździłem i mi niestety się rzucali czasami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie ze policjant tez człowiek i jak lampy sa dobrze zrobione pod ksenon ( ze na soczewce). dobrze ustawione,a w bagazniku płyn do mycia szyb i sciereczki. to nie jeden policjant i diagnosta chwalił nic tak dobrze nie czysci lamp jak recznie myte z płynem.

a samopoziom. jaki szybki by nie była to na nieruwnej drodze i tak nie zda egzaminu.

ale sa tez tacy policjanci i diagnoci ze tylko przepisy. a ze lampy rozreguulowane swica w niebo. ale samopoziom jest spryski są wi4ec nie ma sie do czego doczepić.

wiec wszystko zalezy od tego na kogo sie trafi.

Arek sory za ot w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam latam na hidach w liftach od maja, miałem kilka kontroli, przyczepili się do kier USA, a na bixie od Gwertego przeszedłem przegląd bez sprysków i samopoziomu, także, jak jest dobrze ustawione i jest normalny misiek to nie ma czego się bać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie ze policjant tez człowiek i jak lampy sa dobrze zrobione pod ksenon ( ze na soczewce). dobrze ustawione,a w bagazniku płyn do mycia szyb i sciereczki. to nie jeden policjant i diagnosta chwalił nic tak dobrze nie czysci lamp jak recznie myte z płynem.

a samopoziom. jaki szybki by nie była to na nieruwnej drodze i tak nie zda egzaminu.

ale sa tez tacy policjanci i diagnoci ze tylko przepisy. a ze lampy rozreguulowane swica w niebo. ale samopoziom jest spryski są wi4ec nie ma sie do czego doczepić.

wiec wszystko zalezy od tego na kogo sie trafi.

Arek sory za ot w temacie.

Grzesiu spokojnie nic się nie stało :) gadałem z policjantem i nie doczepią mi się do lamp :)

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

ja tam latam na hidach w liftach od maja, miałem kilka kontroli, przyczepili się do kier USA, a na bixie od Gwertego przeszedłem przegląd bez sprysków i samopoziomu, także, jak jest dobrze ustawione i jest normalny misiek to nie ma czego się bać :wink:

ja ostatnio na Spocie patrzyliśmy i dobrze są ustawione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam? <spam mode on> :D

a nuda zaraz spadam spać a u Ciebie? :D widziałem w końcu temat dałeś :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...