Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naklejki trudno zdzieralne - złe parkowanie


Tedi35

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się mówi gościowi, słuchaj, weź tak parkuj żeby inni mogli, sam tu nie mieszkasz, a on się do Ciebie zaczyna pruć że to nie Twoja sprawa itp. to wybaczcie ale tą naklejkę mogę sobię w dupe włozyć.

taaa... dochodzeniówka, sranie w banie, odrazu na 5 lat do kibla idziesz pewnie.

Widziałem w galerii multum tych naklejek na samochodach i co?... dziś jadę, a tu znów to samo :chytry:

Mówiłem o rysowaniu aut notorycznie parkujących źle, egoistom którzy myślą że są jedyni w bloku i koniec.

Są sytuacje które da się tolerować... ale są sytuację, że człowiek by wsadził szmatę w bak i podpalił, więcej nie miałby czym parkować. Ewentualnie rowerem, chociaż i tym byłoby pewnie trudno dla takiego gościa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się mówi gościowi, słuchaj, weź tak parkuj żeby inni mogli, sam tu nie mieszkasz, a on się do Ciebie zaczyna pruć że to nie Twoja sprawa itp. to wybaczcie ale tą naklejkę mogę sobię w dupe włozyć.

taaa... dochodzeniówka, sranie w banie, odrazu na 5 lat do kibla idziesz pewnie.

Widziałem w galerii multum tych naklejek na samochodach i co?... dziś jadę, a tu znów to samo :chytry:

Mówiłem o rysowaniu aut notorycznie parkujących źle, egoistom którzy myślą że są jedyni w bloku i koniec.

Są sytuacje które da się tolerować... ale są sytuację, że człowiek by wsadził szmatę w bak i podpalił, więcej nie miałby czym parkować. Ewentualnie rowerem, chociaż i tym byłoby pewnie trudno dla takiego gościa..

:facepalm: :facepalm: :facepalm: idz sie lecz czlowieku! chyba lepiej nakleic naklejke niz niszczyc czyjes mienie! Moze tobie to nie robi roznicy jak ktos ci porysuje gwozdziem samochod. Widzac twoj wiek to sie nie dziwie ze masz takie podejscie. Mysle ze sam jescze 4 lata temu latales po osiedlu i rysowales samochody tak dla jaj co??

Idac twoim tokiem rozumowania to wez kij i pozabijaj ludzi bo zle parkuja. Jak ktos notorycznie zle parkuje to od tego sa odpowiednie sluzby tak jak pisal Jarko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też byście przerysowali autko za nieprawidłowe parkowanie?

Nie, ale karny ku**s jak najbardziej sie należy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jak widze jak mój sasiad parkuje ( a robi tak, żeby w pełni otwarte drzwi nie były nad trawnikiem ) i przez to uniemożliwia przejazd obok niego i trzeba cofac nie raz troche to mam ochote nie naklejac mu nic ale zapiąc go za linke i wytargac na srodek ulicy... a co najlepsze on jest policjantem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak robisz to najlepiej przy nim żeby Cie widział i mu się śmiejesz w twarz - odnośnie gowździa.

gorzej jak trafisz takiego co potem tym gwoździem Ci twarz porysuje bo tak by pasowało. rozumiem jakieś naklejki itp natomiast nie toleruję niszczenia cudzego mienia...i nie ważne czy jest powód czy nie, mi jakieś chu...je porysowali auto na strzeżonym tylko dlatego że byli to kibice z w-wy a ja miałem auto na poznańskich blachach i wyobraź sobie że Tobie ktoś tak robi i ciekawy jestem czy dalej pochwalisz metodę gwoździa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...