Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja a4, 18", xenon by warzyd $$$


warzyd

Rekomendowane odpowiedzi

no ladny ladny ten tlumik. tylko pisze ze niby sportowy to moze buczec to wtedy u mnie odpada. a do kolesia dzwonilem i nikt nie odbiera. pisalem smsa tez nikt nie odpisuje. moze uda mi sie jakos z nim skontaktowac zeby sie dowiedziec co i jak z tym tlumikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie buczał. Nie wygląda na jakis pusty przelotowy. Napisz mail ;)

A ten co masz teraz to cały tlumnik czy sama koncówka ? Bo w koncy nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten co mam teraz to cały tłumik. już tak był zrobiony w niemczech i stamtąd tak przyjechał. no napisałem do kolesia. zobaczymy co napisze.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 23:19 _________________________________________________Nosb a powiedz mi bo zapomniałem zapytać, jak zrobiłeś, że masz u siebie zwykłe czarne zegary i podświetlone są one na biało? bo z tego co wiem to napewno nie kwestia żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długa historia z tymi zegarami ;) Jest to blat seryjny z wytarta z niego warstwą czerwonego plastiku który na nim jest od dołu. Podswietlone led'ami . O tyle z tym przekichane ze jak sie zerwie warstwe czerwonego to potem jest duuuuzo zabawy zeby to wszystko w miare równo podswietlało.

A co d tłumnika to rozumiem ze to caly sportowy tłumnik teraz masz? :) Skoro nie przeszkadza Ci on dzwiekowo to zmien tez na spotowy jakikolwiek :)

Ale mysle ze ten z linku powinien byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie nie wiem czy to sportowy czy jaki :) buczec nic mi nie buczy. ladnie pracuje... moze juz taki byl specjalnie robiony. glownie chodzi mi o to zeby sama ta koncowke zrobic ale to trzeba przerobic razem z koncowym tlumikiem bo teraz wychodzi na jedna szeroka rure a chcem miec na 2 male. dzwonie do kolesia juz drugi dzien i nie odbiera telefonow. jeden wylaczony, drugi nie odbiera. h** wie o co chodzi. bede dzwonil az sie dodzwonie bo mi sie bardzo ten tlumik podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a te zderzaki to bede ci tak wisiec??? :thumbdown::kwasny: zrob cos z tym bo autko masz ladne

a ta czcionka to od VW chyba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj odczepcie sie juz od tego napisu :) Warzyd wie ze budzi mieszane emocje ale chce tak to jego sprawa ...

:th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej. kolejny typ ktory ma jakies problemu do mojej czcionki. mozecie mowic co chcecie i tak jej nigdy nie zdejme. samochod przynajmniej jest niepowtarzalny. a co do zderzaków to co tam znowu Ci wisi? ostatnio troche je podciagnalem i jest ok. a Nosb i wlasnie dzwonilem do kolesia od tlumika. okazalo sie ze koles ma dwa podobne tlumiki i one sa normalne nie zadne buczace. chyba je sobie dzisiaj zamowie i zamontuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. to ten typ jak to mowisz nie napisal ze ma jakis problem do twojego napisu a po 2. to na fotkach widac ze troche ci odstaja i o to mi chodzilo nie chcesz nie rob tego twoja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. to ten typ jak to mowisz nie napisal ze ma jakis problem do twojego napisu a po 2. to na fotkach widac ze troche ci odstaja i o to mi chodzilo nie chcesz nie rob tego twoja sprawa

aha :) no juz rozumiem. nie zrozumialem cie. no literki odstaja delikatnie bo tak ma byc. one juz tak sa zrobione. a jesli ci chodzi o to ze troche W nie jest rowno to ja o tym wiem. ale w polsce takiej czcionki i tak wykonanych literek nie ma. dopiero nowa sobie kupie jak do szkocji pojade to jak wroce to wtedy sobie to zrobie.[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 21:53 _________________________________________________

Zakupilem dzisiaj Nosb ten tlumik i teraz czekam na niego. zobaczymy co z tego bedzie po zamontowaniu, mam nadzieje ze zadnej lipy nie bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga ładniutka,tylko chyba trzeba strasznie uważać bo ma strasznie wystające ramiony hyhy a tłumiczek który montujesz 1 klasa,obojętnie jaki założysz w dieselku nie będzie ci buczało jeżeli masz przed tym chociaż jeden tłumik,a jak masz katalizator to już całkiem,sprawdzone;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tam wczesniej tlumik czy tam katalizator to jest zainstalowany... a co do felg no to ranty wystaja naprawde bardzo. no ale poprostu trzeba bardzo uwazac jak sie jezdzi. gorzej z kapciami do niego. bardzo niski profil i w tym sezonie juz chyba 2 albo 3 razy kapcie kupowalem bo tak mi guzy na kapciach wybija. zaczalem w koncu jezdzic po tych dziurach 40-50 km/h i narazie wszystko jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po dziurach przetaczam sie 20-30 km na godzine maks :D Moze dlatego opony jeszcze cale a przywitały juz trzeci komplet felg ;) :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobają mi się modyfikacje wprowadzone przez ciebie, zadbana, lampki z przodu też ok :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szczerze mnie tam ta kierownica az tak bardzo nie przeszkadza. ale fakt czaje sie nad kierownica od s-ki :) tylko bede ja wymienial jak zalatwie sobie biala skorke do srodka i wtedy zrobie to razem. niedlugo wyjezdzam to sie jeszcze w to teraz bawil nie bede. ale po powrocie napewno bede nad tym kminil. narazie jeszcze teraz tylko zrobie ten wydech o ktorym mowilem bo wlasnie dzisiaj mi przyszedl to mysle ze do konca tygodnia zbiore sie zeby to zrobic.[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2008, 22:14 _________________________________________________wreszcie dzisiaj zmienilem wydech :) juz mam ten o ktorym mowilem. wkrotce zrobie zdjecia to wrzuce bo dzisiaj dodatkowo kupilem bardzo ladne fotele z grzanymi d*pami i airbagami i bede je montowal to wrzuce zdjecia razem. to bedziecie mogli sobie ocenic te zmiany. dodatkowo zmienilem troche naglosnienie na przodzie. zalozony zostal zestaw powerbassa 165 mm tweetery + woofery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...