Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Jak zamontować lampke oświetlenia wnetrza z tyłu


STASIU227

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce założyc lampke z tyłu w podsufice i mam kilka pytań.... jak wytne miejsce na lampke to do czego mam ja przykrecic zeby nie goniła :mysli: jak pociagnoc kable zeby było najprosciej :mysli: oto zdjecie lampki 63aa3ed0a411b233m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej by było to dopasować, chcesz to wyjmę swoją lampkę i cykne Ci foto jak to jest w oryginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niejest tak ze w poliftowych czy tam nowszych rocznikach podsufitka jest wyprofilowana pod ta lampke a w starszych jest plaska podsufitka w tym miejscu??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie w avancie widzialem ze oryginalnie to chyba ona jest wyprofilowana niewiem jak jest w sedanie :confused4: tez bylem chetny na taka lampke lecz balem sie czy nie zrobie dziury w podsufitce nadaremno :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e może nie bendzie tak żle :gwizdanie: poczekam bo kolega Góral.tz ma wysłać zdjecie jak jest w orginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niejest tak ze w poliftowych czy tam nowszych rocznikach podsufitka jest wyprofilowana pod ta lampke a w starszych jest plaska podsufitka w tym miejscu??? :mysli:

tak jest

może trochę lampka prężyć i wypychać podsufitkę ale można próbować i kombinować

foto poglądowe http://postimage.org/image/4ep0pob3f/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego że jest przetłoczenie w podsufitce to pewnie jest tam jakieś "wzmocnienie" żeby ta lampka nie odpadła na większym dołku, w przedlifcie pewnie tego nie ma i możliwe że nie będzie za co ją złapać, żeby nie odpadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co nie ma szans zamontowac takiej lampki w podsufice :mysli: z szyberdachem a jak by zamontował ją tu na tym wybrzuszeniu??http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb7a4abd2ed62714.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego że jest przetłoczenie w podsufitce to pewnie jest tam jakieś "wzmocnienie" żeby ta lampka nie odpadła na większym dołku, w przedlifcie pewnie tego nie ma i możliwe że nie będzie za co ją złapać, żeby nie odpadła.

jest tam takie wzmocnienie ale sama lampka siedzi na wcisk, wydaje mi się że jesteś to w stanie dorezać, tylko lampka nie będzie tak schowana jak w polifcie a wystawać no moje oko z 3 mm

Zdj_cie0601.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno z lampki w podsufice wychodzą 3kable na lampke a w tej nowej lampce mam 6 kabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chciałem taką lampke sobie założyć bo z tyłu jest ciemno jak w ....kosmosie :). Ale widzę żę lepiej sie za to niebrac bo wyrezam dziurę a potem bende szukać pewnie nowej podufitki bo stara bedze odklejac sie albo jeszcze wie jakie cuda chociaż to jest myśl wtedy bym kupił podsufitkę od lifta z lampką :) STASIU227 daj znac jak juz zamotujesz bo bardzo mnie to ciekawi i tez cały czas mysle o tej lampce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...