Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 2,5TDI] esp mi coś nawala...?


beblo

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

może ktoś to już miał:

esp jak jadę-działa, ale za jakiś czas /nieregularnie/ zapala się ciągle i świeci aż zgaśnie / raz świeci dłużej raz krócej / guzikeim jak sie zapali to nie da się wyłączyć / bo zapewne jest odłączone/ mechanik sugeruje dobrać się do jakiejś kości przy stacyjce co podobno lubi sie spitolić i nie podawać prądu tu i ówdzie, zgaszenie i zapalenie auta powoduje zgaszenie kontrolki... :???: help

[ Dodano: 02-11-2006, 17:44 ]

jak sie nie wstrzeliłem w temat czy miejsce to sorki ale patrzyłem na szukaczke i nic ciekawego nie znalazłem a nie zawsze mam czas na długie studiowanie forum

osaczony. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obejdzie sie bez podpięcia VAGa i odczytu blędów wówczas można będzie dochodzić co jest ich przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mialem podobny przypadek tylko u mnie pliły sie ESP i ABS moja podpowiedz :

1. jadac samochodem i placa sie kontrolka wyłacz zapłon (bieg jałowy) i zapal pnownie jak zgasnie to dobrze (u mnie gasły a potem sie zapały przy gwałtownym ruszaniu lub maks. skrecie)

2 rada: wyciagnąlem czujniki abs i przeczysciłem je z opiłek (nie czysc niczym tłustym) problem znikł

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobnie po jakims serwisie poprzedniej A4 (B5), swiecil sie ABS i ARS, problem polegal na tym ze po wymianie chyba tarcz czy wahaczy wysunal sie troche czujnik od ABS, po jego poprawieniu bylo ok, z tym ze u mnie swiecilo sie caly czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie brałem to juz i wyłaczenie auta chwiliowo rozwiązuje problem... jestem z majstrem na jutro umówiony... może pomoże... :?:

[ Dodano: 10-11-2006, 17:07 ]

nie zgadniecie... wymiana czujnika temperatury cieczy chłodzącej rozwiązuje sprawę.... :shock: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...