Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Kolor Felg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na różowo :naughty:

Opublikowano

Sąsiad w pasku ma tez takie, tylko 17. moim skromnym zdaniem to bym zostawil takie jak sa:wink:

Opublikowano

biały, albo kremowy :)

Opublikowano

moim zdaniem polerka albo kolor kremowy :cool1:

---------- Post added at 12:55 ---------- Previous post was at 12:52 ----------

jest jeszcze opcja opitolić na kremowo a rant zostawić w polerce :mysli:

Opublikowano
moim zdaniem polerka albo kolor kremowy :cool1:

---------- Post added at 12:55 ---------- Previous post was at 12:52 ----------

jest jeszcze opcja opitolić na kremowo a rant zostawić w polerce :mysli:

No raczej chyba o tą drugą opcję chodziło

:cool1:

Opublikowano

kolor felg zależny jest od tego co właściciel chce zrobić z samochodem, czy to będzie więkdze modzenie w bryłe samochodu czy tylko gleba i to koło. jeśli druga opcja to zostawiłbym srebrne, jeśli pierwsza to coś rzucającego się w oczy: róż, złoty, zielony Kawasaki, itd

Opublikowano
  • Autor

polerka była nawet zaczęta, ale zrezygnowałem dlatego ze mi .... pod praca psy sikają :-)

Opublikowano
polerka była nawet zaczęta, ale zrezygnowałem dlatego ze mi .... pod praca psy sikają :-)

ach te psy a felgi to ich ulubione miejsce do odlania sie g010.gif

Opublikowano

Ilu czytających,tyle podpowiedzi.Najlepiej zrób ankiete w swoim wątku Moja A4 i dodatkowo można będzie porównywać z modami.Czytając wcześniej o planach to wahałbym się pomiędzy biały,kremowy,grafit :eusathink:

Opublikowano

Ja bym na twoim miejscu pomalował felgi w photoshopie albo w vt i zobaczył jak to będzie wyglądać :P albo:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?76-Virtual-Tuning

chłopaki Ci zrobią ;)

Opublikowano
kolor felg zależny jest od tego co właściciel chce zrobić z samochodem, czy to będzie więkdze modzenie w bryłe samochodu czy tylko gleba i to koło. jeśli druga opcja to zostawiłbym srebrne, jeśli pierwsza to coś rzucającego się w oczy: róż, złoty, zielony Kawasaki, itd

zgadzam sie w 100% z Arkiem :)

Opublikowano

Tutaj masz 39 stron zdjec Audiczek http://www.auto-motor-i-sport.pl/motoforum/index.php?showtopic=9355 .Przegladnij moze cos Tobie podpasi.Ja bede sobie malowal na czarny mat bo jest najbardziej "agresywny" jak dla mnie.

Opublikowano

czarny mat idealnie przy tym kolorze nadwozia pasuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.