Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem jak najbardziej powazny. no jak max mówisz 180KM to po co zmieniac na AWX. zostałbym na tym setupie co masz. dla 15 Km zmieniac turbo i FMIC?

Opublikowano

rozmawialem kiedys z tunerem na temat gt1749v powiedzial ze to papierowe turbo i ono w serii np w ajm juz jest wysilone,po sofcie na 1,25bara to juz ledwo zipie

Opublikowano

widzę że jednak moja zdrowiutka pompa 11-tka robi ładną robotę :kox:

Opublikowano
  • Autor
widzę że jednak moja zdrowiutka pompa 11-tka robi ładną robotę :kox:

Śmiga aż miło ;)

Opublikowano

A ja żeby mieć ciśnienie doładowania 1,6 bara kupiłem turbo z BRD zamiast takiej z AHH czy AFN ale ze mnie idiota ;)

Opublikowano

ja za montaz caha zaplacilem 1000zl za ta kase mialbym 2szt gt17 :bag:

Opublikowano

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?218213-ALL-TDI-Podniesie-mocy-w-1-9-VP-PD-koszty-cz%EA%B6ci-efekty

zapraszam do lektury kolego, zejdziesz na ziemie z tymi wynikami

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:27 ----------

to 1,6 bara to niby jak Ci dmucha wiesz co to map sensor, zmieniłeś go??? jeśłi osiganie taki doładowanie na zadanym to po 3 tys bedziesz miał juz 1bar :D ono nie jest w stanie utrzymac takiego cisnienia, po to sie zmienia turbo

chyba stajnia sagona

Opublikowano
  • Autor

Chyba trzeba bedzie sie trzeba na spota wybrać w czwartek, na żywo może przestaną sie co niektórzy wymądrzać ;)

a niektórym bedzie głupio ;)

Opublikowano

z pewnoscią :cool1: to jak masz ten mapsensor zmieniony :D

autko napewno jedzie, ale te wyniki co masz są wątpliwe dla tych gratów nie ty pierwszy to robiłeś uwierz, w wyjatki nie wierze, jak bedzie 155 to max dla tego turbo

Opublikowano
  • Autor

Kowi87 szanuje twoje zdanie bo siedzisz w tym nie od wczoraj i dlatego nic nie mówię, dopuszczam przekłamanie na poziomie 5-7km bo to się zdarza wiec choćby miała i 150 to przy tych gratach i tak jestem zadowolony.

Opublikowano

Pisze tak bo juz myślałem ze jestes slepo zapatrzony w ten wynik jak niedawno kolega sagon, ale skoro dopuszczasz do siebie opcje zawyzania hamowni to dobrze, bo jednak one nie są sobie równe, stąd póxniej wychodzą kłótnie, z tym mapsensorem pytam dlatego ze seria ogarnia do 1,55bara póżniej masz tryb awaryjny, na wskażniku moze i pokazuje to 1,6 wkońcu nie jest na tyle dokładny, ale to i tak takie doładowanie masz przez chwile na tym turbo, no nie da sie go utrzymać na 15tce

Opublikowano
  • Autor

No i już dochodzimy do jakiegoś porozumienia ;) Turbo to wiem że nie utrzyma bo to nie ma opcji. Powiedz mi jeszcze jak wygląda wg ciebie krzywa mocy i momentu??

Opublikowano

ten nm tez masz zawyzony pewnie o 40nm gdzies,kto to widzial 390nm na gt1749v

mozesz sie wybrac do nas na spota i pokazac co to cudo potrafi :)

Opublikowano

Na tyle wykresów co sie na patrzyłem to te kreski sa wątpliwe i to o jakieś 10km 30nm do góry podniesione, porostu takie wyniki osiaga sie na mocniejszych gratach i to nie tylko od jednego tunera lecz od paru na podobnym poziomie, wtryski asf to wtryski 0,205, gdzieś na forum był podobny setup tyle ze 216ki były i tam wyszło 156km jak dobrze pamietam, auto kolegi sokolnh, stąd te moje wątpliwosci

tak to kreski wygladaja ok, tylko na ile są rzeczywsite nawet jesli moc jest zawyzona

---------- Post added at 20:15 ---------- Previous post was at 20:14 ----------

druga sprawa zobacz jaka temperatura otoczenia, stad też dodało mocy

Opublikowano
  • Autor
ten nm tez masz zawyzony pewnie o 40nm gdzies,kto to widzial 390nm na gt1749v

mozesz sie wybrac do nas na spota i pokazac co to cudo potrafi :)

do was?? tzn ??

Kowi87 niestety wiosny i 20 stopni na zawołanie nie dostane , taka temperatura jest i nic na to nie poradze.

Opublikowano

do czestochowy,tylko uprzedzam nikt tu serii nie ma:)ciekawe czy by dal rade ajm po sofcie

Opublikowano
  • Autor

no kolego kusisz ;) chyba trzeba będzie was odwiedzić w któryś weekend ;)

Opublikowano

Ja mam nieco wiecej w silniku wsadzone i mam podobny wykres i zeby nie było ze słaba kondycja bo wynik powtarza sie wielokrotnie na forum na podobnych gratach do mnie, stąd utwierdzenie ze to jest osiagalny wynik pod te graty

Moment i moc masz bankowo zawyzony mniej wiecej o tyle co podajemy, pozatym przy takim strzale nm z takich obrotów miał byś problemy ze sprzegłem zaraz po strojeniu, ja zabiłem sprzegło przy 350nm po miesiacu jazdy(na dzień dobry miało uslizgi), no chyba ze nowe masz nie mające wiecej jak 5tys

Opublikowano
  • Autor

sprzęgło nówka, wymieniałem pare dni temu razem z rozrządem , pompą i wtryskami po regeneracji.

chętnie bym ją sprawdził z kimś z Krk. Testowałem już z bmw 120 d 163km i łeb w łeb

Opublikowano

spociki mamy w niedziele takze wpadaj ,masz u nas szeroki wybor aut po modach :)

czytalem gdzies ze te diesle z bmw nie maja serii

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.