Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .


Misiek600

Rekomendowane odpowiedzi

jestem jak najbardziej powazny. no jak max mówisz 180KM to po co zmieniac na AWX. zostałbym na tym setupie co masz. dla 15 Km zmieniac turbo i FMIC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem kiedys z tunerem na temat gt1749v powiedzial ze to papierowe turbo i ono w serii np w ajm juz jest wysilone,po sofcie na 1,25bara to juz ledwo zipie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja żeby mieć ciśnienie doładowania 1,6 bara kupiłem turbo z BRD zamiast takiej z AHH czy AFN ale ze mnie idiota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?218213-ALL-TDI-Podniesie-mocy-w-1-9-VP-PD-koszty-cz%EA%B6ci-efekty

zapraszam do lektury kolego, zejdziesz na ziemie z tymi wynikami

---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:27 ----------

to 1,6 bara to niby jak Ci dmucha wiesz co to map sensor, zmieniłeś go??? jeśłi osiganie taki doładowanie na zadanym to po 3 tys bedziesz miał juz 1bar :D ono nie jest w stanie utrzymac takiego cisnienia, po to sie zmienia turbo

chyba stajnia sagona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnoscią :cool1: to jak masz ten mapsensor zmieniony :D

autko napewno jedzie, ale te wyniki co masz są wątpliwe dla tych gratów nie ty pierwszy to robiłeś uwierz, w wyjatki nie wierze, jak bedzie 155 to max dla tego turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 szanuje twoje zdanie bo siedzisz w tym nie od wczoraj i dlatego nic nie mówię, dopuszczam przekłamanie na poziomie 5-7km bo to się zdarza wiec choćby miała i 150 to przy tych gratach i tak jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tak bo juz myślałem ze jestes slepo zapatrzony w ten wynik jak niedawno kolega sagon, ale skoro dopuszczasz do siebie opcje zawyzania hamowni to dobrze, bo jednak one nie są sobie równe, stąd póxniej wychodzą kłótnie, z tym mapsensorem pytam dlatego ze seria ogarnia do 1,55bara póżniej masz tryb awaryjny, na wskażniku moze i pokazuje to 1,6 wkońcu nie jest na tyle dokładny, ale to i tak takie doładowanie masz przez chwile na tym turbo, no nie da sie go utrzymać na 15tce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten nm tez masz zawyzony pewnie o 40nm gdzies,kto to widzial 390nm na gt1749v

mozesz sie wybrac do nas na spota i pokazac co to cudo potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle wykresów co sie na patrzyłem to te kreski sa wątpliwe i to o jakieś 10km 30nm do góry podniesione, porostu takie wyniki osiaga sie na mocniejszych gratach i to nie tylko od jednego tunera lecz od paru na podobnym poziomie, wtryski asf to wtryski 0,205, gdzieś na forum był podobny setup tyle ze 216ki były i tam wyszło 156km jak dobrze pamietam, auto kolegi sokolnh, stąd te moje wątpliwosci

tak to kreski wygladaja ok, tylko na ile są rzeczywsite nawet jesli moc jest zawyzona

---------- Post added at 20:15 ---------- Previous post was at 20:14 ----------

druga sprawa zobacz jaka temperatura otoczenia, stad też dodało mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten nm tez masz zawyzony pewnie o 40nm gdzies,kto to widzial 390nm na gt1749v

mozesz sie wybrac do nas na spota i pokazac co to cudo potrafi :)

do was?? tzn ??

Kowi87 niestety wiosny i 20 stopni na zawołanie nie dostane , taka temperatura jest i nic na to nie poradze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco wiecej w silniku wsadzone i mam podobny wykres i zeby nie było ze słaba kondycja bo wynik powtarza sie wielokrotnie na forum na podobnych gratach do mnie, stąd utwierdzenie ze to jest osiagalny wynik pod te graty

Moment i moc masz bankowo zawyzony mniej wiecej o tyle co podajemy, pozatym przy takim strzale nm z takich obrotów miał byś problemy ze sprzegłem zaraz po strojeniu, ja zabiłem sprzegło przy 350nm po miesiacu jazdy(na dzień dobry miało uslizgi), no chyba ze nowe masz nie mające wiecej jak 5tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spociki mamy w niedziele takze wpadaj ,masz u nas szeroki wybor aut po modach :)

czytalem gdzies ze te diesle z bmw nie maja serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...