Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Różnice pomiędzy 2.0 TFSI z A4 i 33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie są różnicę między tymi silnikami?

Dlaczego ten w S3 miał 265 KM a ten w A4 ma "zaledwie" 200 KM? Już od pewnego czasu mnie to interesowało..

Opublikowano

bo s3 to s3 a a4 to a4, polityka

Opublikowano
  • Autor

Ale chodzi mi o jakieś konstrukcyjne różnice ;P

Opublikowano
Ale chodzi mi o jakieś konstrukcyjne różnice ;P

Pewnie troszke inne turbo, cooler, wtryskiwacze... coś jak np. A3 1.8T 150ps a S3 1.8T 225ps :eusathink:

Opublikowano

A do ilu można podkręcić zwykłym programem 2.0 TFSI?? bo u mnie w pracy jeden ciapaty ma B7 z tym silnikiem w Quattro i próbuje mi wmówic, że ma 250 koni bo to secial edition :nabijasie: i tyle koni ma w serii co dla mnie jest bezsensem.

Tak więc nawet gdyby miał softa to ile może mieć kucyków?? myśle, że do 250 nie jest się w stanie wyciągnąć bez zmiany turbo czy tez innych rzeczy.

Opublikowano

może ma wersje DTM 220km:) w serii po programie spokojnie 250-260km potem jakiś dobry wydech i nawet 280:)

Opublikowano

Nie to nie jest DTM. Ma pakiet s-line.

Jesli z tego silnika idzie wykrzesać 250 kucy samym programem to następnym zakupem bedzie chyba ten silnik :)

Opublikowano

idzie wypluc 245 koni bo kumpel tak podkrecil skode

Opublikowano

chłopaki z COMPSPORTA tak to widzą

2,0 TSI/TFSI (170,200,210Ps) z łańcuchem rozrządu (Chain Drive)

Stage 1 (245-255Ps, 350-360Nm)

Chiptuning

Stage 2 (260-270Ps, 380-390Nm)

Kompletny układ wydechowy

Stage 3 (340-350Ps, 430-440Nm)

Wydajniejsza turbosprezarka K04/06

Wydajniejszy intercooler

Oprogramowanie DSG/S-Tronic

Stage 4 (415-425Ps, 490-510Nm)

Wydajniejsza Turbosprezarka w technologii Twin Scroll

Kolektor wydechowy pod Twin Scroll

Wydajniejsze wtryskiwacze

Kute Korbowody

Mocne sprzegło Sachs Performance/7mio tarczowe sprzegło DSG/S-Tronic

Modyfikacje przewidziane są dla paliwa 98octan RON lub lepszych

Opublikowano
chłopaki z COMPSPORTA tak to widzą

2,0 TSI/TFSI (170,200,210Ps) z łańcuchem rozrządu (Chain Drive)

Stage 1 (245-255Ps, 350-360Nm)

Chiptuning

Stage 2 (260-270Ps, 380-390Nm)

Kompletny układ wydechowy

Stage 3 (340-350Ps, 430-440Nm)

Wydajniejsza turbosprezarka K04/06

Wydajniejszy intercooler

Oprogramowanie DSG/S-Tronic

Stage 4 (415-425Ps, 490-510Nm)

Wydajniejsza Turbosprezarka w technologii Twin Scroll

Kolektor wydechowy pod Twin Scroll

Wydajniejsze wtryskiwacze

Kute Korbowody

Mocne sprzegło Sachs Performance/7mio tarczowe sprzegło DSG/S-Tronic

Modyfikacje przewidziane są dla paliwa 98octan RON lub lepszych

zapomniałeś o stage 5

- 100 tys złoty na to wszystko :kox:

Opublikowano
chłopaki z COMPSPORTA tak to widzą

2,0 TSI/TFSI (170,200,210Ps) z łańcuchem rozrządu (Chain Drive)

Stage 1 (245-255Ps, 350-360Nm)

Chiptuning

Stage 2 (260-270Ps, 380-390Nm)

Kompletny układ wydechowy

Stage 3 (340-350Ps, 430-440Nm)

Wydajniejsza turbosprezarka K04/06

Wydajniejszy intercooler

Oprogramowanie DSG/S-Tronic

Stage 4 (415-425Ps, 490-510Nm)

Wydajniejsza Turbosprezarka w technologii Twin Scroll

Kolektor wydechowy pod Twin Scroll

Wydajniejsze wtryskiwacze

Kute Korbowody

Mocne sprzegło Sachs Performance/7mio tarczowe sprzegło DSG/S-Tronic

Modyfikacje przewidziane są dla paliwa 98octan RON lub lepszych

podales dane zlego silnika , w B7 nie ma Chain Drive !

2,0T FSI (170,200Ps)

Stage 1 (240-250Ps, 340-350Nm)

Chiptuning

Stage 2 (260-270Ps, 360-370Nm)

Kompletny układ wydechowy

Stage 3 (315-325Ps, 390-410Nm)

Wydajniejsza turbosprezarka K04/06

Wydajniejszy intercooler

Oprogramowanie DSG/S-Tronic

Stage 4* (340-350Ps, 430-450Nm)

Wydajniejsze wtryskiwacze

Wydajniejsza wysokociśnieniowa pompa paliwa

Układ dolotowy

Opublikowano

oj sorki rzeczywiście na szybko złe prze kleiłem ale prawie na jedno wychodzi:)

Opublikowano

Chain Drive ma o wile wiekszy potencjal zwlaszcza z valve liftem

Opublikowano

potencjał mają taki sam:)aczkolwiek śmiem twierdzić,że jest to gorszy silnik pod względem modów od pierwszych tfsi:)

Opublikowano
  • Autor

Całkiem ciekawy temat się rozkręcił :P

Opublikowano
potencjał mają taki sam:)aczkolwiek śmiem twierdzić,że jest to gorszy silnik pod względem modów od pierwszych tfsi:)

Jezeli 50 Nm nie robi Ci roznicy , to niech tak bedzie

Opublikowano

Turdzi widze ze sie nudzisz,he,he, ale co tu duzo mowic, mojej opini pewno sie domyslasz,tylko chain. A poza tym fajna fotka no i rotorki tez niczego sobie :).

Opublikowano
Turdzi widze ze sie nudzisz,he,he, ale co tu duzo mowic, mojej opini pewno sie domyslasz,tylko chain. A poza tym fajna fotka no i rotorki tez niczego sobie :).

nudze............wreszcie po calym tyg. mam 5 min dla siebie ;) a tak btw. witamy na A4 :)

PS. rotorki racja fajnie sie prezentuja , az teskni mi sie juz za summer look ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.