Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

No to muszę szukać dalej kabelka, - taki to mam a chciałbym poexperymentować z przekładaniem pinów ale tylko na wiązce z różnokolorowymi kablami.

raczej takiego nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaki Malik taki znalazł![br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:56_________________________________________________Panowie Mam taki problem: Po wymianie kierownicy w A4 B6 na kierownice multifunkcyjną A6 z 2008 roku co jakiś czas wyświetla mi się błąd 18017 Sterownik ECM - brak przełączania > Przełącznik Airbagu w 01-Engine. Po skasowaniu tego błędu kilka dni jest ok i znów go wywala! Czy ktoś ma to samo? Jak temu zaradzić? I co taki błąd oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek22, Nie masz co kombinować z przekładaniem kabli. Wiązka, która masz jest od B7 i pasuje do sterownika Q i taśmy która masz. Malik musiał kupić wiązke od TT/R8, zeby pasowały wtyczki( sa inne niż w B7) do poduszki i ta wiązka miała już kolorowe kabelki i inną wtyczke do taśmy i inny układ kabli, żeby pasowało do tasmy od TT/R8. W tym linku masz rysunek modułu od B7 i rozpisane wszystkie piny w tym module. Więc jak sobie jeszcze posprawdzasz jak wygląda rozkład pinów w tasmie, to zobaczysz, że nie ma co tu przekładać kabelków w wiązce poduszki.

Przyjedź na spota w Poznaniu w niedzielę. Pokombinujemy z Vagiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taka kiere od B7 i chce to zamontować w B6. I tez zaczynam dumać czy to będzie sterować Navigation Plus

05aea5a592f1de21med.jpg

e7ba638db20c8267med.jpg

Pojawił się jeszcze jeden problem z poducha, chyba urwana jest ta blaszka na którą wsuwa się kabel. Jak myślicie można tam to dolutować albo lepiej nie kombinować prze poduszce? Dodatkowo potrzebne mi kable łączące poduchę z taśma czy w moim przypadku jest to tez ten numer 4F0 971 589 A. I ten łącznik 4 pinowy 4E0-972-133 tez mi będzie potrzebny pod mój moduł?

Kierownica 8p0 419 091 bg

Poduszka 8e0 880 201 df

Modul 8E0 953 549 Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar na pewno się pojawie w Poznaniu na Spocie! Na razie jestem chory i leżę w łóżku - stąd moja aktywność na forum. Jutro wpada do mnie kumpel z Lepszym Vagiem i lepszym pojęciem ode mnie. Wpuszczę go do garażu może coś wyreza? A jeśli nie to oczywiście poproszę Cię o pomoc w kodowaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek bo taśme musisz też zmienic, lub przucz vinu poduszki sterownik airbaga

pozatym kierownica a6 c6 i a4 b7 jest to to samo łacznie z poduszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaki rozwiń temat: na jaką taśmę muszę zmienić. Ja mam teraz taśmę 4E0-953-541-E, kiere od A6 z tipem,multifunkcją, i grzaniem, oraz oryg. podusie od A6. Razem z taśmą dostałem kabel podusi o symbolu: 4F0 971 589 A. Napisz jak mam przyuczyć vin podusi? Wszystko u mnie kodowałem zgodnie z rozpiską pre_pl podaje link:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to dziwne pytanie ale może ktoś będzie chętny na zamianę taśmy z 4E0-953-541A na taśmę 4E0-953-541B lub E z moją dopłatą. Różnica między taśmami jest chyba taka że A nie posiada pinów do grzanej kierownicy a B i E tak? Może ktoś chce mi pomóc i zarobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw swoją taśmę na Allegro i kup właściwą. Myślę że to najwłaściwsze rozwiązanie! Z zamianami najlepiej na spotach bo na odległość dochodzą koszty wysyłek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację tylko wiesz jak trudno jest dostać taśmę z końcówką B a może akurat ktoś jeździ z taką taśmą a kiery podgrzewanej nie zakłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację tylko wiesz jak trudno jest dostać taśmę z końcówką B a może akurat ktoś jeździ z taką taśmą a kiery podgrzewanej nie zakłada.

Ja kupiłem taka taśmę w ASO Niemcy dziś mam ja odebrać, ale jak zaczniemy wysyłać tam i z powrotem to pewnie za ta sama kasę kupisz w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce rezać kiere multi to mam taśmę z końcówką A i moduł Q na sprzedaż. Info na PW. :hi:

-ll-

sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...