Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3 R8 S6 TT A4 B7 B8


malik

Rekomendowane odpowiedzi

No ja już mam większość gratów w aucie, nie mam jeszcze tylko taśmy B i kiera narazie nie grzeje. W MF działa tylko prawa rolka z moim wysłużonym już Chorusem :> czy ktoś może potwierdzić że z radiami z B7 działa cała MF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie pomyśleć nad posprzataniem w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz usuwać Maliku? :)

Prywatne gadki. Zostawić tylko merytoryczną dyskusję. Panie Moderatorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliku - prywatna gadka, której się czepiasz traktuje o problemach, które nie są opisane w Twoim DIY (jesteśmy cały czas w temacie).

Dominik rozwiązuje temat podgrzewania, a my z Bartkiem próbujemy się z tematem montażu kiery z B8 (+ rozwiązanie problemu wiązki MF, co w zasadzie już się udało). Wyluzuj ;) Panie VIPie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliku - prywatna gadka, której się czepiasz traktuje o problemach, które nie są opisane w Twoim DIY (jesteśmy cały czas w temacie).

Dominik rozwiązuje temat podgrzewania, a my z Bartkiem próbujemy się z tematem montażu kiery z B8 (+ rozwiązanie problemu wiązki MF, co w zasadzie już się udało). Wyluzuj ;) Panie VIPie.

Niech będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chcę rezać kierownicę MF mam taśmy poduszki z końcówką A w dobrej cenie.

Panowie nie walcie OT, to nie jest dział reklam ani sprzedaży :wallbash: (później się czyta 20 zbędnych stron)

ten wątek jest po to aby zadawać pytania odnośnie montażu, kodowania etc. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikt1,

wydaje mi się, ze musisz mieć klimatronik do grzanych fotelików do tego, żeby odpalić ogrzewanie kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikt1,

wydaje mi się, ze musisz mieć klimatronik do grzanych fotelików do tego, żeby odpalić ogrzewanie kierownicy.

ogrzewanie kierownicy wlaczane jest wraz z włączeniem grzania fotela kierowcy więc tutaj szukałbym przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikt1,

wydaje mi się, ze musisz mieć klimatronik do grzanych fotelików do tego, żeby odpalić ogrzewanie kierownicy.

dominikt1,

wydaje mi się, ze musisz mieć klimatronik do grzanych fotelików do tego, żeby odpalić ogrzewanie kierownicy.

ogrzewanie kierownicy wlaczane jest wraz z włączeniem grzania fotela kierowcy więc tutaj szukałbym przyczyny

Kierownica jest z A6 C6 posiada oddzielny przycisk do grzania kiery nie wiem czy moduł Q na pewno obsługuje grzaną kiere. Wszędzie jest napisane że tak.

Czy ktoś próbował podłączyć moduł 4E0953549B do A4 ? Wiem że ten moduł idealnie pauje do mojej kierownicy i taśmy B.

371b40ec2a5f1001m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Zastanawiam sie nad zakupem takiej kiedy : http://allegro.pl/audi-a4-a6-8e0-01-08r-kierownica-trojramienna-siwa-i1331315038.html

teraz pytanie...czy podejdzie do mojej furki i czy bedzie obslugiwala radyjko Concerta II ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Zastanawiam sie nad zakupem takiej kiedy : http://allegro.pl/audi-a4-a6-8e0-01-08r-kierownica-trojramienna-siwa-i1331315038.html

teraz pytanie...czy podejdzie do mojej furki i czy bedzie obslugiwala radyjko Concerta II ??

To nie jest kierownica multifunkcyjna. To zwykła kierownica z przyciskami do zmiany biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w opisie tak jest napisane ale ludzilem sie ze gosc sie pomylil bo taka jako multifunkcja by mi podeszla...no ale coz...

Dzieki za podpowiedz Malik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest działają te obie rolki w kierownicy z B7 z navigation plus, albo tylko prawa.

Jóź sobie sam odpowiedziałem bo dziś montowałem kierownice multifunkcyjna i tempomat i niestety nie działa lewa rolka. Próbował ktoś zmienić kodowanie w RNS-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ciagle problem z grzaniem. Jak włącze grzanie foteli, grzanie kiery włącza sie i zwykle przestaje za chwile. Przy tym mam błąd odczytany fisem

01747 - Sensor for Heated Steering Wheel (Z36)

27-10 - Implausible Signal - Intermittent

Co to za sensor Z36? Gdzie to?

Próbowałem już 3 różne taśmy kierownicy bo to chyba coś z połączeniem ale nic to nie dało. Ciagle to samo a wszystko inne działa. Mam pomysł aby sprawdzić ten modulik w samej kierownicy - jak się wykręci poduche jest widoczna taka płytka do ktorej podłącza się przewody od MF i m.in. wlasnie od grzania kiery. Moze tam coś jest nie tak, jakis zimny lut czy coś. Tylko nei wiem jak zdjąć plastikową przykrywkę na tej płytce. Może ktoś tam grzebał i wie? Wydaje mi sie ze to jest zanitowane. A gdzies na forum tutaj widzialem zdjecie tej plytki bez przykrywki czyli jakos sie da. A nie moge teraz tego znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok przeczytałem całość i nie znalazłem ani jednego postu na temat kierownicy z Q7 czy Q5. W związku z tym mam cykora czy podejdzie bo wczoraj zamówiłem kierownicę z poduszką od Q7. Co o tym sądzicie podejdzie :co: :co: :co: :co: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sama obręcz była stosowana w A4 B7, A6 C6 i Q7 - jeśli masz komplet z poduszką to raczej będzie OK. Nie wiem jak multifunkcja. Ja dorwałem zestaw (kiera MF z łopatkami i poduszką, rocznik 2010 z B8 - wstępnie sprawdzaliśmy w B6 Madbara i MF działało. W czwartek chciałbym założyć zestaw u siebie więc ostatecznie się potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...