Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Błąd poduszki powietrznej bocznej.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam;

Mam problem z usunięciem błędu poduszki powietrznej, po każdorazowym skasowaniu, pojawia się na nowo, może ktoś poradzi co z tym zrobić i gdzie szukać przyczyny.

nie mogę dodać załącznika, więc opiszę:

1217 Zapalnik poduszki powietrznej lewej - N199

zbyt duża oporność.

Opublikowano

może masz gdzieś na stykach zwarcie mi niestety została ale prawa jak by coś to priv

Opublikowano
Witam;

Mam problem z usunięciem błędu poduszki powietrznej, po każdorazowym skasowaniu, pojawia się na nowo, może ktoś poradzi co z tym zrobić i gdzie szukać przyczyny.

nie mogę dodać załącznika, więc opiszę:

1217 Zapalnik poduszki powietrznej lewej - N199

zbyt duża oporność.

Szkoda ze nie napisałeś w jakim aucie :whistling: Sprawdz okablowanie i wtyke pod siedzeniem , gdzies cos nie łączy .

Opublikowano
  • Autor

udało mi się go skasować, ale ciekawe na ile czasu....

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

Podłącze się pod temat bo również mam ten błąd.

1217 Zapalnik poduszki powietrznej bocznej lewej - N199

zbyt mała oporność - BŁĄD SPORADYCZNY

Kasowałem ten błąd da się skasować ale po paru godzinach wraca. Dociskałem wtyczkę pod siedzeniem i nic dalej wyskakuje.

Co tam można jeszcze zrobić żeby się pozbyć tego błędu.?

Ostatecznością jest wymiana poduchy bocznej ale nie chciałbym tego robić.

Opublikowano
  • Autor

może wymień samą kostkę, ew. sprobuj podłączyć kable na krotko, wtedy ustalisz, czy to błąd styku...

Opublikowano

Wywal kostkę pod siedzeniem gdyż na 90% to jej wina, wilgoć z dywaników robi swoje a przewody zlutuj. Ja tak mam zrobione przednie fotele.

Opublikowano

Pod siedzeniem w podłodze to jest ta żółta kostka?

Jeszcze jedną kostka jest dokładnie pod siedzeniem taka czarna i ona mi wygląda na taką która ledwo co kontaktuj.

Spróbuje je czyms popsikać ostatnio udało mi się skasować błąd na 2 dni ale po dwóch dniach znowu kontrolka się zapaliła AIR Bag-u

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

Pod siedzeniem w podłodze to jest ta żółta kostka?

Jeszcze jedną kostka jest dokładnie pod siedzeniem taka czarna i ona mi wygląda na taką która ledwo co kontaktuj.

Spróbuje je czyms popsikać ostatnio udało mi się skasować błąd na 2 dni ale po dwóch dniach znowu kontrolka się zapaliła AIR Bag-u

Opublikowano
Pod siedzeniem w podłodze to jest ta żółta kostka?

Jeszcze jedną kostka jest dokładnie pod siedzeniem taka czarna i ona mi wygląda na taką która ledwo co kontaktuj.

Spróbuje je czyms popsikać ostatnio udało mi się skasować błąd na 2 dni ale po dwóch dniach znowu kontrolka się zapaliła AIR Bag-u

---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

Pod siedzeniem w podłodze to jest ta żółta kostka?

Jeszcze jedną kostka jest dokładnie pod siedzeniem taka czarna i ona mi wygląda na taką która ledwo co kontaktuj.

Spróbuje je czyms popsikać ostatnio udało mi się skasować błąd na 2 dni ale po dwóch dniach znowu kontrolka się zapaliła AIR Bag-u

tak dokładnie to ta żółta kostka

Opublikowano

tak jeszcze przeglądałem forum wszyscy co mieli problem z tym błedem mieli komunikat zbyt duża oporność ja mam zbyt mała... czy ma to jakieś znaczenie ? NIe znam się na elektronice...

Jak już rozbiore tą kostkę to do niej dochodzą dwa kabelki z poduchy a w podłodze są 3 piny i trzy kable wychodzą dalej w podłogę ... Połapie się z tym?? Jeden zostaje wolny?

Znalazłem zdjęcie poduszki na allegro.

I tak to wygląda są tam dwa kable oddzielne a ja mam w swojej kostce żółtej dwa kable

63440c2d76130a9a.jpg

a tak to wygląda u mnie

60743862bc84e81b.jpg

Opublikowano
  • Autor

u mnie pomaga skasowanie błędu po uprzednim wypięciu i wpięciu tej czerwonej kostki... niestety tylko na jakiś czas, nosze się z zamiarem usunięcia tej kostki i zrobienia połączenia na krotko....

  • 5 lat później...
Opublikowano
W dniu 4.03.2012 o 17:49, michal-oracz napisał:

Kolego ja mialem to samo okazało sie ze czujnik pod siedzeniem padl

Kolego gdzie jest ten czujnik pod siedzeniem? Jak on wygląda? 

Opublikowano

Odsun fotel kierocy na maksa do tylu i na maksa do gory. Pod fotelem masz czarna plastikowa zaslepke (prostokatna). Tam masz kostki. Z tego co pamietam to jest ona zolta, ale moge sie mylic :/ Mam ten sam problem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
35 minut temu, muunv napisał:

Odsun fotel kierocy na maksa do tylu i na maksa do gory. Pod fotelem masz czarna plastikowa zaslepke (prostokatna). Tam masz kostki. Z tego co pamietam to jest ona zolta, ale moge sie mylic :/ Mam ten sam problem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja pytałem o czujnik. Już go znalazłem, jest pod fotelem pod wykładziną za wzmocnieniem podłogi. 2x6 cm czujnik. Raczej to on.

Kostka to wiem, że żółta i mam ją  dosyć sztywno zapiętą na trytytki więc ona mi się nie rusza. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.