Treść opublikowana przez Radek91
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Jedni wstawiają depo i sobie chwalą, inni kupują ori polifty valeo i też chwalą. Osobiście wstawiłem Ori polifty, ale przed montażem dałem odbłyśniki do regeneracji. Długie światła rewelacja, krótkie mogły by być lepsze. Wiedząc że będzie tak mała różnica zostałbym przy przedliftach Bosch. W nocy włączałem przeciwmgłowe i pięknie doświetlały pobocze, a nikt nie migał bo nie wiedział, że mam je u góry w reflektorze. W dzień jeździłem na samych przeciwmgłowych oszczędzając drogie philipsy w mijania. 2 miesiące po montażu nowych odbłyśników kupiłem moduł świateł dziennych (światła dzienne z długich 30%) i oszczędzaj i zarówki i odbłyśniki od krótkich i aku bo tylko przód świeci.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Nie zmienisz mocowania. Całe odbłyśniki tylko. Kupiłeś poprostu lampy ksenon. Bez samopoziomowania i sprysków są nielegalne.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Tak. Powinieneś mieć napięcie takie jak na aku lub takie jak na wyjściu z altka. Druga sprawa, w soczewkach odbłyśnik powinien być jak lustro, nie srebrny a lustro. Lustro lepsze niż ma taśma aluminiowa nowa.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
A wyjmowales soczewki ze środka że odbłyśnik widziałeś?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Soczewka ma swój odbłyśnik. Widocznie już jest słaby i nie odbija światła dobrze na soczewkę.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Napisałem na fb.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Masz konto na Facebooku? Silniczki są na allegro od toledo, Punto 2. Jak będziesz miał opornie znaleźć to dam numer części
- Dodatkowe gniazdo USB
-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
Ja po ostatnich przebojach z linią odcięcia już się nauczyłem. Jak diagnosta ustawia światła, siedź za kierownicą. Sprężyny ciulowe i jak wsiadłem do auta to wiązka od razu w dół.
-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
Jedna noga odbłyśnika ma schodek, może Ci się soczewka w niego nie wpasowala. I dlatego świeci w kosmos. Dziwne, że wcześniej było dobrze.
-
Rezanie bixenonu
Pisz do użytkownika bolek czy jakoś tak. Wypowiadał się wcześniej w postach.
-
Problem z listwą dachową w Audi A4 B5
Dzięki za opis, przyda się. Szkoda, że w tym ASO już nie można zamówić :/
-
[B5 ADR] Opornik zamiast AIRBAG'a
Witam, minęło sporo czasu ale może pamiętacie. Wyłączając poduszkę fotela kierowcy vagiem wyłącza się również prawą czy można pojedynczo? Prawdopodobnie od wilgoci mam błąd j.w. i do lata muszę usunąć kontrolkę. Opornika nie chciałbym lutować.
-
[A4 B5] 1.8 ARG Gruszka cisnieniowa
Czy jeśli trzymasz cały czas na 3000 obrotów to i cięgno też się trzyma w pozycji otwartej czy podskoczy tylko i spowrotem przymyka klapy?
-
[A4 B5] 1.8 ARG Gruszka cisnieniowa
Wydaje mi się że wcześniej jest wszystko opisane, ale chyba mowa była o podwadzeniu tego dekla okrągłego
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Nie różnią się wielkością, bez wyjęcia lampy nie będziesz widział czy błotnik cięty. Masz zespolone soczewki z kierunkiem czy oddzielnie?
-
Rezanie bixenonu
Różnica między xenonem, a żarówką h7 jest od dawna znana. Także żadna nowość to co napisałeś. Włóż żarówkę h7 i daj porównanie (tylko trzeba trochę żarówkę podciąć żeby weszła). Będzie różnica co do jakości soczewki wtedy
-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
Tak. Lub hella 3. Intemo podobno dwa uchwyty pasują, a dwa trzeba rzeźbić
-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
Powinno wejść, Jak nie chcesz ksenonu to włóż żarówkę h7, coś tam się przerabia. A hidy to w domu zawieś. Te od q7 są średnie, szukaj tych soczewek jak wyżej w temacie.
-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
W grupie na fejsie mamy ziomka co się tym zajmuje 100 zł szt.
-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
Identyczne. Moje dzisiaj wróciły z regeneracji. Lustro normalnie ?
-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
Sory, że dopiero odpisuje. Nie robię jedna bixów. Oddałem poliftowe do regeneracji. Co do intemo to dwa uchwyty pasują p&p, a dwa trzeba jakieś dystanse. Tak mi odpisał jeden ze sklepów na fejsie, który też zajmuje się przeróbką. Co do montażu wpisz na forum "rezanie bixenonu"
-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
Dzięki, ale już wszystko wiem. Jak rozklejanie pójdzie gładko biorę intemo.
-
[ALL B5] Short shifter
Skróciłem lewarek o 3 cm. Fajnie fajnie, ciekawe ??? Rozmiar potrzebnej narzynki to 12x1,5. Jak ktoś będzie chciał fotę to pisać bo narazie mam taką powyżej 2MB co forum nie akceptuje Dzięki za odpowiedzi @pioteros
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
Da radę jakoś odświeżyć fotki czy coś?