Skocz do zawartości
IGNOROWANY

5x108 na 5x112


zadyma1991

Rekomendowane odpowiedzi

tak, musisz mieć coś w rodzaju dystansu który zmienia rozstaw śrub (są z 108 na 112) kosztują pare stówek...

później jeszcze ta felga z Volvo musi mieć odpowiednie ET żeby zmieścić tą grubą przejściówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę zakładał nowego tematu, odkopie ten :D Po poprzednim aucie zostały mi felgi, chętnych nie ma jakoś na kupno wiec chętnie bym je wykorzystał w następnym sezonie. Będzie to pasować po zastosowaniu dystansow?

felgi forda 7,5j 18" et 52,5 5x108.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans przykręcany min. 20mm ze 112 na 108. Pisz do Dystomu to Ci taki ogarną od razu z centrowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, kupujcie to co pasuje a nie byle co a potem kombinujecie.

Dystanse, sranse i inne pływające pierdoły.

Czemu sobie tak utrudniacie życie ???

Ciężko Was zrozumieć.

Oszczędność raptem parę durnych złotych jak nie większy od polecanych ori.

Jak brakuje kasy to pójść zarobić, przebierać groch,pomagać kopać kartofle i wiele innych warzyw.

Uciułać i kupić konkret a nie wpędzać się w dodatkowe koszty i problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi co uważa za stosowne. Zadał pytanie - otrzymał odpowiedź. Nie pierwszy raz widzę takie nie wnoszące niczego wypowiedzi z Twojej strony.

Ps.

Dystanse, sranse i inne pływające pierdoły.Czemu sobie tak utrudniacie życie ???

Używałeś Ty kiedyś dystansów? Tak strasznie utrudniają życie? Nie zauważyłem nic poza ułatwieniem dopasowania tego, co mi osobiście odpowiada, a nie tego, co ktoś mi wmawia, że powinienem założyć. Spodnie kiedy masz za długie podwijasz, skracasz, przydeptujesz, czy wyrzucasz do kosza i kupujesz "to co pasuje" idealnie? Ekspedientce w sklepie też wykład robisz o życiu kiedy pyta ilu procentowe mleko podać?

Skończ wciskać ludziom swój styl życia i odpowiadaj sensownie na zadawane pytania. Skończyłem, nie sil się na odbicie piłeczki, nie mam zamiaru tego nawet przeczytać. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja komentować to coś nabazgrał.

Co do tematu.

Róbta co chceta.

Nikt tego Wam nie zabrania.

Ja tam bym się nie pierdzielił z duperelami tylko kupił odpowiednie fele i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie, kupujcie to co pasuje a nie byle co a potem kombinujecie.
Dystanse, sranse i inne pływające pierdoły.
Czemu sobie tak utrudniacie życie ???

Przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem bo trochę popłynąłeś chyba. Dzięki afroo. jak sie nie sprzedadzą będę kombinował z dystansami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...