Treść opublikowana przez zadyma1991
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
jestem caly czas w stavanger wiec jak cos to piszcie
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
chyba nie uwierza mi jak im powiem ze audi to moj bagaz
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
to wtedy jestem w PL
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Hytte wynajac albo u kogos i mozna cos wypic jak macie mocne audi, to idzie sie poscigac w stavanger/randaberg w kazda niedziele
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Witam, jestem ze Stavanger ale watku nie widzialem wczesniej tomcrack27 jak cos bedzie to piszcie, znam tez osoby ktore nie sa na forum a maja audi wiec pewnie by troche bylo osob
-
Rezanie bixenonu
nie jestem zadnym elektrykiem, i nie do konca rozumiem tego schematu... da rade o jakis prostrzy opis? w dodatku mam auto w wersji skandynawskiej i po odpaleniu auta odrazu zapalaja mi sie swiatla drogowe, a chcialbym zeby zapalaly mi sie tylko dzienne. jak to zdzialac?
-
Na jaki kolor pomalowac felgi?
nieee auto musze sprzedac po wakacjach wiec chyba nie bede juz kombinowal mialem brac sie za auto w wakacje (gleba itd) ale kupie nowsze a4 to dopiero wtedy
-
Na jaki kolor pomalowac felgi?
Panowie, potrzebuje pomocy bo chcialem nareszcie zalozyc letnie, ale alu-felgi sa w kiepskim stanie lakierniczym, wiec postanowilem pomalowac i stad wychodzi pytanie na jaki kolor? Auto ma kolor taki: http://www.finn.no/finn/car/used/viewimage?finnkode=34211352 A felgi sa takie: http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-opony-17-5x112-audi-vw-seat-i2319963187.html
-
5x108 na 5x112
no dobra, a jak juz beda siedzialy na moim aucie z dystansami to czy to jest bezbieczne?
-
5x108 na 5x112
czy istnieje mozliwosc ze zaloze felgi od Volvo s80 5x108 225/40 ZR 18 92 Y do swojej A4 B5?? musze wiedziec, gdyz mam mozliwosc kupienia takich felg po okazyjnej cenie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
hehe trudno bedzie znalesc kogos w mojej okolicy w Norwegii kolega ma sprzet, ale raczej nie ma pojecia o przekodowaniu... chyba ze ktos mily z forum chcialby i mial chwile czasu przekodowac taki licznik i ewentualnie zmienic te tarcze? oczywiscie nie za free
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
oprocz licznika z fis-em i manetek np takich: http://allegro.pl/audi-a4-b5-98-01-manetka-pod-fis-mfa-i2033238667.html trzeba cos wiecej?? tasmy poduszki powietrznej? i przekodowywac musze koniecznie u elektryka sam.?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jestem malo obeznany , wiec chcialbym zapytac czy istnieje mozliwosc licznika z FIS w mojej A4 z '95? i czy licznik z fis pasuje ewentualnie tylko z diesel-a? czy podpasuje tez z benzyny?
-
[B5 1Z] Nowe lamypy przednie do przedlifta?
no wlasnie przegladam caly czas i wszystkie prawie ida odrazu ;( nie no, moje audi mi sie bardzo podoba chwale sobie no maja fajne auta ale zaniedbale po studiach tez sie bede wozil audi
-
[B5 1Z] Nowe lamypy przednie do przedlifta?
a ucze sie i pracuje i dlatego auta nie mam jeszcze zbyt fajnego to juz nie bedziesz w NO? za (+-)300zl to bym kupil ori jak by ktos mial
-
[B5 1Z] Nowe lamypy przednie do przedlifta?
Panowie jakie lampy do mojej przedliftowej A4? Myslalem cos o LED + soczewka (evt xenon) http://www.ebay.com/itm/1996-1997-1998-AUDI-A4-B5-R8-STYLE-BLACK-PROJECTOR-HEADLIGHTS-LED-SIGNAL-LIGHT-/310358336702?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AAudi%7CModel%3AA4&vxp=mtr&hash=item4842cc64be albo cos w stylu ori http://allegro.pl/reflektory-lampy-przednie-audi-a4-b5-od-95-krosno-i1921999859.html Czy podejda wszystkie do mojego po przerobkach wtyczek i blotnikow?
-
[ALL B5] Błąd nawiewu na nogi "pokretla"
nie mam zielonego pojecia jak to zrobic jakies wskazowki? co tam trzeba odkrecac? i od czego zaczac?
-
[ALL B5] Błąd nawiewu na nogi "pokretla"
Witam Mam problem z nawiewem na nogi, powietrze leci na szyby i na kratki lecz powietrze nie leci na nogi . Czytalem na forum juz o tym, odkrecilem schowek i o to co uzyskalem: I pytanie jest co jest nie tak z tym?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Zaczalem moja przygode z Audi A4, jest to moje pierwsze auto i nie mam za bardzo pojecia o autach W zwiazku z tym ze sie jeszcze ucze kupilem wersje 1.9TDI (90 kW), 1995 rok. Na zdjeciu mozna zobaczyc auto jakie kupilem i auto jak je naprawilem w Polsce Wymienilem kompletnie cale nowe zawieszenie(wahacze MEYLE) oprocz amortyzatorow ;] I oczywiscie nowy lakier Jestem bardzo zadowolony z autka, ale chcialbym cos do niego dolozyc cos zmienic, wiec jezeli macie jakies ciekawe propozycje to chetnie zobacze