Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brutus i jego ARM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po dosyć trudnym zagranicznym voyagu (praca) przyszedł owoc ;P

długo szukałem tego auta więc mam nadzieje że będę z niego zadowolony chociaż przed nami jeszcze

dużo pracy i kompletowania do wypasu...

dane:

1.Motor ARM(oznaczenie na naklejce) i AQD(oznaczenie na glowicy) 193PS i 280NM

Znana i lubiana nam V6 2.8!

2.Skrzyneczka oczywiście jak dla mnie ręczna

3.Napęd na przednią oś chociaż nie ukrywam na początku szukałem tylko Quatrro-ale nie było

to moim wyznacznikiem.

4. Rok produkcji to marzec 2000 i rejestracja w lipcu.

5. Przebieg mniej niz 200.000km

wyposażenie to m.in:

1.Poduszki powietrzne x 4

2.Elektryczne szyby

3.Elektryczne lusterka

4. Doświetlenie wnętrza

5. Jasna welurowa tapicerka

6. Aluminiowe listwy

7. Biale zegary z malym FISEM

8. Klimatronik

9. ABS i ESP

10. Radio fabryczne Gamma II

11. Elektrycznie regulowane lędźwie

12. Podgrzewane lusterka

13. Podgrzewana klamka

14. Podgrzewane dyszle spryskiwaczy (szyby)

15. Zegarek radiowy

16. Pompowane lędźwie

17. Funckja komfort - domykanie szyb

Kolor to ciemniejsza tonacja pistacji...

1.front->:banan: szczęśliwy posiadacz audi

Opublikowano

Kolor MEGA! Silnika pozazdrościć, też mi się marzy kiedyś swap na 2.8. Bezawaryjności i udanych modów!!

Ps: Felgi masz łopaty 16?

Opublikowano
  • Autor

Felgi były gościnnie-podajże łopaty, teraz zwykłe stalówki. Oby oby mody były jak najszybciej zrealizowane ;P liste z życzeniami wywieszam jutro! :thumbup1:

Opublikowano

Fajna fura - graty zakupu :thumbup1:

Szkoda że nie Q :naughty:

Bezawaryjności :hi:

Opublikowano

Ładny furacz;D Powodzenia w modzeniu;D

Opublikowano

Elegancka furka! Niech służy jak najlepiej :thumbup1:

Opublikowano
Dobra baza, no i ten silniczek :kox: ładuj gwint i DUUUUUUŻE koło :naughty:

Niedługo każdy Avant będzie nagwintowany i na minimum 18" :hahaha:

Opublikowano

O jasne wnętrze, znacznie lepiej się prezentuje od czarnego :)

Powodzenia w modach

Opublikowano

W końcu mój kolor :D

V6 !! Szkoda że bez Quattro

Opublikowano
  • Autor

:a4fan: będzie szał! :chytry:

05.03.2012

Wymiana świec NGK brk6ekud -> na NGK-R brk6ekud

1.zakup-> http://img842.imageshack.us/img842/1644/zdjcie0196az.jpg

2.demontaż-> http://img843.imageshack.us/img843/7622/zdjcie0194ul.jpg

3.porównanie-> http://img35.imageshack.us/img35/829/zdjcie0198vq.jpg

_________________________________________________________________________________________________

06.03.2012

Wymiana klocków wraz z czujnikami przód, odpowietrzenie i wymiana płynu.

-zniknięcie palącej się kontrolki! ;)

1. rzut po zdjęciu koła http://imageshack.us/photo/my-images/585/zdjcie0206z.jpg/

2. stary, chociaż mozną by było polatac z 2-3 miechy http://imageshack.us/photo/my-images/138/zdjcie0212j.jpg/

3. nowy http://imageshack.us/photo/my-images/189/zdjcie0211x.jpg/

4. rzut po wyczyszczniu papierem 80 http://imageshack.us/photo/my-images/217/zdjcie0214mu.jpg/

_________________________________________________________________________________________________

07.03.2012

1. Regeneracja i malowanie na czarny mat (alufelgi)

http://img641.imageshack.us/img641/7853/zdjcie0218nr.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/3039/zdjcie0216w.jpg

2. Regeneracja i malowanie na czarny mat (felgi stalowe)

3. Custom -> dekielki od alu

4. Custom -> pokrywy plastikowe silnika, chadowline w macie (napisy 5v itd..)

_________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Ja mam Czarną. Maluj

Opublikowano
  • Autor

Zobacze w fotoszopie jak to wypada... :jerk:

A teraz jade dogadywac sie z jednym kolesiema, ktory zaminiec sie chce na zawiechy :chytry:

(z tym malowaniem to nie problem, ale nie chce popsuc auta tym modem,czy pod kolor podejdzie budy)

Opublikowano
scaled.php?server=252&filename=zdhshsdhnx.jpg&res=medium Podchodzi Podchodzi :D
Opublikowano
  • Autor

No i interes się nie udał, ale.... zakupiłem sprężyny sportowe H&R -4 na front, a tylu szukam :banan:

BizoOn - no w sumie, jak alu w macie to moze i podejdzie ;P dzięki za foto, nie musze się bawić w programach :drunk:

junior pierw obczaje jak to bedzie wygladac na foto...jakos tego nie widze :(

szpringi -> http://img215.imageshack.us/img215/853/hrfront.jpg

Opublikowano

Też kiedyś miałem pomysł na lampy, ale jednak nie będą pasować do tego koloru :tonguemad:

Ale za to lusterka nie były by złe w czerni Brutus :naughty:

Opublikowano
Też kiedyś miałem pomysł na lampy, ale jednak nie będą pasować do tego koloru :tonguemad:

Ale za to lusterka nie były by złe w czerni Brutus :naughty:

lampki black też by pasowały elegancko! a lusterka by zostawił w kolorze właśnie :) ale wiadomo są gusta i guściki ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.